Pol-Bid Sp. z o.o. S.K. A.

Gostyń

Opinie o Pol-Bid Sp. z o.o. S.K. A.

Dawid Malinowski

Drodzy Państwo, nasza spółka była dostawcą tego człowieka. Podmiot z opisu wyżej naciągnął ponad 10 dostawców w Polsce mając termin płatności i przestająca nagle regulować zobowiązania. Jest to forma ataku jako obrony przed prowadzoną windykacją z naszej strony oraz zgłoszeniami do prokuratury. Pan Jacek niestety nie znajduje się pod adresem firmy Pol-bid w Warszawie, gdzie znajdował się jego dom, firma, która nie ma towaru i sprzedawała nasze urządzenia nie posiadając ich, zaniżając cenę poniżej swojej ceny zakupu i proponując inne urządzenia. Ponadto nie są Państwo w stanie dodać negatywnej opinii pod profilem firmy Pol-bid, gdyż jest usuwana natychmiast. Ponadto po wielu negatywnych opiniach nie pozostał ślad, a obecnie znajduje się 54 opinie pozytywne w ciągu 3-ech tygodni. Wiele firm po kilku latach działalności nie dorabia się takiego stanu. Zawiadomienie do UOKiK zostało złożone następujące treści: • przedstawia błędne parametry urządzeń na stronach internetowych • zmienia warunki gwarancyjne na inne niż gwarantuje wyłączny importer • wystawia na allegro urządzenia, których nie posiada zaniżając ich cenę w stosunku do ceny rynkowej przeciwnie do zapisów art. 5a pkt 6 updof • nie wysyła zakupionego towaru klientow z allegro przez co ma zawieszone "konta", które sa najlepszym wskaźnikiem reputacji tego człowieka " https://allegro.pl/uzytkownik/40367863/oceny " * Zadłużenie w KRD Zadłużenie z Pol Bid NIP 5272732659 na 35 295,83 Zadłużenie na Jacek Biderman NIP 6961724162 na 140 106,44 i wiele więcej, gdyż wiele osób nie odważyło sie dopisać Pana Jacka do KRD. Wystarczy zobaczyć profil google Pana Jacka Biderman i będą Państwo mieli obraz tego " Pana", gdzie negatywne opinie otrzymały takie instytucje jak :" Prokuratury Rejonowe, Okręgowe", " Poszczególne komisariaty oraz komendanci", " UOKiK".

Duchu

I dlaczego opinie znikaja ? Rzeczowe o zablokowaniu konta na allegro albo ze wystarczy wpisac ,,pol-bid dlug" . Przeciez to dezinformacja usuwac takie komentarze

Duch

Nie dajcie sie nabrac. Wystarczy spojrzec na spolki i na przyczyny zmian danych rejestrowych. Czyzby problem z wierzycielami Panie Jacku ? Czy z organami scigania ?

Pol-Bid Sp. z o.o. S.K. A.

ciekawostka, zważywszy na faktu, iż wspomniana spółka nigdy nie zatrudniała pracowników... heh... Klientów zapraszam, jak widać gwarantujemy najniższe ceny.

Kris

Strach tam pracować, ( usunięte przez administratora ). Nie polecam serdecznie.

mlody

Niestety miałem tą nieprzyjemność pracować. Strata czasu...

POL-BID

Od ludzi, którzy pragną skorzystać z mojej pomocy oczekuję kultury osobistej... dlatego Pana pożegnałem...

bm

Hej, wiecie czy atmosfera u nich teraz odpowiada? Chętnie bym sie załapał, skoro warunki finansowe są niezłe.

Zostaw opinię o Pol-Bid Sp. z o.o. S.K. A. - Gostyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Bid Sp. z o.o. S.K. A.