HEBAN SP. Z O.O. SP. K.
counter
1 1 13 5 1
Klient Nowy wpis
Klient

Obsługa w Heban sekocin to jakaś masakra. Panie które ta obsługują zero kultury i jakiegokolwiek poszanowania.

Beata Nowy wpis

Heban to firma, która oferuje ekskluzywne meble oraz akcesoria meblowe. Chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda kwestia transportu i wniesienia. Czy firma wnosi zamówione meble, bez względu na piętro? Napiszcie, jak to jest.

mixx
Kandydat

Pracował ktoś jako magazynier lub osoba wykładająca towar i może się podzielić opinią na temat zarobków pracy i atmosfery.

Olga Nowy wpis
@mixx

Ja także chciałabym wiedzieć, jak zarabia się w firmie HEBAN. Na swojej stronie internetowej piszą, że oferują długofalową możliwość rozwoju, bezpłatny parking, kartę Multisport oraz specjalny program zniżek - to chyba dość atrakcyjne dodatki. Czy zdecydowałeś się ostatecznie na pracę tam?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w HEBAN SP. Z O.O. SP. K.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Tymek

Taki spokój na forum to efekt zadowolenia z pracy i zarobków, polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

Czy pracownicy HEBAN SP. Z O.O. SP. K. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Jasiek

Dobre opinie o firmie w internecie są dowodem, że firma jest ok!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy HEBAN SP. Z O.O. SP. K.?

Miro

@Były Myślę, że komuś myli się to, że firma wymaga dobrej pracy z brakiem szacunku dla pracownika!!

Były

Firma w której nie ma się szacunku do pracownika, nie ważne czy pracujesz rok czy 20 lat i tak traktowany jesteś jak zero. Dobrze mają tylko pupilki pana prezesa, którzy lubią mu powiedzieć to i owo.

Grażyna

Czy firma funkcjonuje bez zmian?

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie HEBAN SP. Z O.O. SP. K.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o HEBAN SP. Z O.O. SP. K. - warszawa (wesoła)

HEBAN SP. Z O.O. SP. K.