Opinie o Amar Podnośniki w Kolbudy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amar Podnośniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Amar Podnośniki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amar Podnośniki w Kolbudy

Dr Dolittle

Dobry kontakt

Przem

Kupiłem 3 lata temu(usunięte przez administratora). Pracował 2 miechy przez 3 lata nie mogę bo naprawić. Każdy mechanik łapie się za głowę. Nie dostałem książki z wytycznymi od niego a miał dostać. Nie kupujcie od niego tych skrótów.pozdrawiam

Gogol

Zawsze można zmienić pracę i jeśli czujecie się fachowcami to z pewnością znajdzie się super firma!

Ktos

Nie polecam firmy płacą grosze a robisz jak głupi sprzątaczka na pół etatu zarabia więcej szef nawet życzeń na Święta nie złozy ani złotówki nie da tylko u cieka

Ktoś 2
@Ktos

Dokładnie u nas też na Święta nikt nic nie dostał. A taka niby duża i porządną firma jak ja reklamują. Nawet Ukraińcy na święta dostali coś na święta. Wstyd i to wielki wstyd dla firmy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amar Podnośniki? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Hydraulik - montaż instalacji na jachtach
Sunreef Venture S.A.
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Ktoś

Nie polecam firmy szef to (usunięte przez administratora) i prostak nawet życzeń na Święta nie złozy tylko ucieka płaci grosze sprzątaczka na pół etatu zarabia więcej

Zakopianka1

Zakopianka 2019. Jeśli pracujesz 24h to jest dobrze A jak zapytasz o podwyżkę lub o premię za utrzymanie sprzętu jak to było w ogłoszeniu to jesteś wróg. A o premię to że jest to chwyt na pracownika. Kazuja lojalke podpisać żebyś dostał 1zl więcej jak pojedziesz 600km dalej do pracy. Ogólnie nie dbają o dobrego pracownika byle by godziny robił A o podwyżce zapomnij.

Kamila

@Mirek, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Amar Podnośniki? Jest jakiś socjal w tej firmie? Na podstawie jakiej umowy się pracuje? @PUNK, nazywanie kogoś w ten sposób w miejscu publicznym (a do takiego należy to forum) może zostać odebrane jako pomówienie. Długo pracowałeś w Amar Podnośniki?

Mirek

Firma tragiczna. Grosze sie zarabia sprzętu nie ma. Pracodawca głupio-mądry. Nikomu nie polecam tej firmy!!

PUNK

firma wyzysk i oszust pracuj na maszynach które się rozsypują po kilkanaście, kilkadziesiąt godzin bez przerwy tak to tam wygląda

niezainteresowany

13/14zl robota 24h/ ile godzin wyrobisz tyle zarobisz. Stocznia

FIGHT

Firma osraj dziada Głupiomądry pracodawca ogólnie nie polecam !!! Ukraińców zatrudnij jak znajdziesz na tyle głupich !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amar Podnośniki - Kolbudy

• Jak się pracuje w Amar Podnośniki?

Zobacz opinie na temat firmy Amar Podnośniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amar Podnośniki?

Amar Podnośniki