Opinie o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH w Stuttgart

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH w Stuttgart

Łukasz

zastanawiam się nad jumbo, olympia i albert hejin. gdzie wam się pracowało najlepiej?

Wujo
@Łukasz

Dla mnie najlepszy jest Albert, ale ja szukałem pod kątem orderpickera

Mentek

Dużo jest osób z innych narodowości czy przewaga Polaków?

luk
@Mentek

raczej polacy przeważają, więc język angielski ogólnie nie jest potrzebny :) Ja byłem z otto w tym miejscu i spotkałem tylko parę osób z Anglii i Afryki ;)

Jano
@luk

Ok, a czy jeśli ktoś ogarnia trochę angielski lub niemiecki to to coś daje, np jest możliwość może żeby podskoczyć wyżej?

Lama
@Jano

Daje i można. Mój kumpel tak został koordynatorem, właśnie dzięki temu że ogarnia niemiecki.

Sara
@Mentek

Osobiście spotykałam Polaków najwięcej i wg mnie to super :) Zawsze jest z kim pogadać, zwłaszcza jeżeli nie znasz holenderskiego

abb

ktoś pracował kiedyś na Olympii i wrócił do niej? przyjęli normalnie bez problemów?

Stano
@abb

ja miałem taką sytuację, zjechałem do Polski na pół roku, a później znowu się odezwałem do agencji i zaznaczyłem że zależy mi na Olympii. były miejsca i przyjęli mnie na nowo z marszu.

Wanek
@abb

Tak, ja pracowałem i już trze razy wyjeżdżałem do Olympii przez otto najlepiej

Maja
@abb

Zero problemów jeśli chodzi o aplikacje, wypłaty i atmosferę. Praca czasami bywa różna ale to już od Ciebie zależy jak sobie z tym poradzisz

logan

ktoś się wybiera na czas wakacji? warto i są miejsca?

Mewa
@logan

ja planuję i czekam na informacje z Otto

witek91
@logan

na co chcesz jechac? i orientowales sie juz??

Magazynier

Rozmowa trwała z godzinę, od tygodnia dostałem odpowiedź pozytywną, w następnym byłem już na miejscu .Wyjazd przez Otto.

Typowe

logo firmy MALARZ SZPACHLARZ
Stuttgart
Rekrutacja Kozów
logo firmy Spawaczz TIG
Stuttgart
Strefapracy.com Sp. z o.o.
darya

ktoś może planuje wyjazd na maj z otto?

agatka
@darya

ja czekam na odpowiedź i lcizę że po majówce ją otrzymam:)

aa
@agatka

daj znac po ilu dniach otrzymasz odp bo tez planuje jechac i zalezy mi na czasie;0)

Igs
@aa

My czekaliśmy gdzieś 4 dni i w następnym tygodniu już zorganizowany był wyjazd

jary
@Igs

a są miejsca? zastanawiam się czy jechać w czerwcu ale jeśli nie ma godzin to nie będę się fatygować

Zuzol

Czy przyjmują pary i czy ogółem jest teraz miejsce?? Wyjazd przez Otto

Frytka
@Zuzol

Pary przyjmują na spokojnie, ale czy jest teraz miejsce to nie wiem niestety... :( Może się zmienić szczerze z dnia na dzień, najlepiej jak się skontaktujesz bezpośrednio z agencją i podpytasz konkretnie o tą lokalizację

Zuzol
@Frytka

Ok dzieki za odp w takim raie odezwe sie do nich

Jola

Czy są obecnie godziny w Olympii przez Otto? I czy coś się zmieniło przez sytuację z pandemią?

ragus
@Jola

wróciłem ok dwóch miesięcy temu i wtedy było obłożenie, ale mozęsz się z nimi skontaktować i podpytać. a jeśli chodzi o kwarantannę to dalej jest tak samo tzn przyjeżdżasz i masz ok 2 tyg kwarantanny, później zaczynasz robo

olek
@ragus

ok a możesz mi powiedzieć czy oprócz tych 2 tyg kwarantanny to były jakieś inne nowości przez pandemię?

Paskudnik
@olek

żadnych innych rewelacji, przyjechałem tu 2 dni temu także mam świeże informacje;)

piwpaw

czy da radę do olympii dojeżdżać rowerem, długa jest odległość między robotą a miejscem zakwaterowwania? interesuje mnie wyjazd przez otto

kuba
@piwpaw

miałem ziomka który tak dojeżdżał więc da się

Klaudia

a jak jest z dziewczynami na Olympii? pracuje ich sporo? chcemy jechać z koleżanką, ale raźniej by nam było gdyby okazało się, że pracują tam jakieś Polki :):)

majson
@Klaudia

jest nas trochę, śmiało możecie się wybrać z koleżanką ;) zapraszamy!

Klaudia
@majson

dzieki za odpowiedz! :):)

Radko

Olympia czy lepiej wybrać jakąś inną lokalizację? Wyjazd planuję przez Otto

Mari
@Radko

Tak naprawdę to wszystko zależy od tego jakie stanowisko Cię interesuje i co umiesz robić, czy chcesz pracować np na chłodni itd, no od wielu rzeczy... Jednoznacznej odpowiedzi chyba nie dostaniesz :)

pawix

jak tam czy przyjmuja dalej do olympii? interesuje mnie wyjazd przez otto work force

alibi
@pawix

z tego co wiem - tak, możesz napisać do otto i tam Ci na pewno powiedzą

@alibi

dzięki wielkie za odp, napisałem i już mam zaplanowany wyjazd

Rafał
@pawix

pracujesz dalej? są dalej godziny i opłaca się wyjechać? jak z kasą?

@Rafał

zależy od tego czy masz wiekówkę i czy będziesz brał zakwaterowanie od nich i transport. mi wychodzi 370-380e

Czy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH ma ściśle ustalone godziny pracy?

Maciek

Jak ktoś może na to odpowiedzieć i jakie są zmiany godzinowo mi zależy by wiedzieć

Wojtek

Wymagają znajomosci języka niemieckiego ?

Anton
@Wojtek

Nie wymagają, angielskiego również nie. Fajnie jeśli będzie w stanie chociaż trochę się dogadać, ale i tak pracujesz w większości z Polakami

maxx
@Anton

chyba zalezy jaka agencja, ja wyjechalem przez otto i nie wymagali znajomosci jezyka

ka ro
@Wojtek

żadna nie wymaga, ale jest to dodatkowy atut jeśli umiesz

Ile jest zmian w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

nami

jak ja byłam to były dwie zmiany, ale to było 2 lata temu więc może coś się zmieniło

Dawid

Czy firma wymaga znajomosci języków ? Jest to jakoś sprawdzane?

ewa
@Dawid

nie wymaga, chociaż jest dobrze znać chociażby podstawy jęz ang. ale zatrudniają bez tego.

Ram
@Dawid

Napewno jest to mocny dodatkowy plus, ale i bez tego się dostaniesz

wera99

cześć czy na olympie dalej można jechać przez otto i jeśli tak to przyjmuja obecnie?

robert
@wera99

hej, jak najbardziej można, dalej są wyjazdy przez Otto. skontaktuj się z nimi i spytaj czy są miejsca na Olympii

Marynarz

Czy dalej jest możliwość wyjazdu do Olympii przez Otto?

Ula
@Marynarz

Otto dalej przyjmuje do Olympii, ale szczerze nie mam pojęcia czy są wolne miejsca. Najlepiej jak skontaktujesz się z nimi bezpośrednio np przez stronę.

szymek

czy ktoś wie czy obowiązuje dalej kwarantanna po powrocie? chciałbym wrócić do olympii przez Otto i chciałbym mieć przed tym info z pierwszej ręki od kogoś

Karol
@szymek

jak wróciłem ok 2 miesiące temu to tak (sierpień), obowiązywała przez 2 tyg. niestety ciężko mi powiedzieć jak jest teraz.

Łuki
@szymek

Dalej obowiązuje niestety, teraz już wszystko wraca tak jak było.

Ania99

Ok 2 tyg dokładnie u mnie było 10 dni, wracałam 2 tyg temu pozdrawiam

emi
@Ania99

prawda, ale na szczęście szybko mijają te dni na szczęście. my przyjechaliśmy z chłopakiem i trochę odpoczęliśmy w bardzo ładnym hotelu

Jakie narzędzia pracy zapewnia Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

grejpfrut

Raczej tak i tym bardziej jak to stanowisko koordynatora/opiekuna, ale bardziej znane tu mi są autokary/autobusy busy i kierowca który jest zatrudniony a czy może dorabiać na innym stanowisku czyli dodatkowa praca nie wiem raczej nie bo nie ma na to czasu.

pawel

koordynator lub opiekun raczej ma taką możliwość, ja do Holandii przyjechałem swoim autem i nie wypożyczałem roweru czy nie potrzebowałem też innego transportu

Patryk

Widzę, że nie tylko ja pracowałem w Olympii z OTTO. :D Wróciłem na początku lutego, planuję posiedzieć z rodziną (szczególnie teraz jak jest taka sytuacja) i wyruszyć znowu. Nie wiem czy znów postawię na Olympię, chociaż jest spoko, ale może spróbuję z czymś innym... Kontakt z agencją ok - załatwili wszystko i dość szybko, koordynatorzy na miejscu pomagają się "wdrożyć". Na miejscu nie ma luksusów, ale moim zdaniem warunkowo jest dobrze. Jak weźmie się więcej godzin to całkiem dobrą sumkę można zarobić. Ktoś jest na miejscu i powie jak wygląda praca z Otto w momencie trwania wirusa?

Ray
@Patryk

Praca jest dalej ale są różne zmiany w związku z wirusem co do pracy, jeszcze nie słyszałam by ktoś zachorował

Venom
@Patryk

Jak przyjeżdżasz to dalej obowiązuje okres kwarantanny, musisz poczekać 10 dni w hotelu. Przez ten czas oczywiście masz możliwość zamawiania jedzenia i właściwie najlepiej jeśli przygotujesz się na zagospodarowanie czasu, ja wziołem lapka i po prostu grałem w gry, żeby nie zwariować. Później po tym zabierają Cię do właściwej lokalizacji i możesz zacząć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH - Stuttgart

• Jak się pracuje w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH?

Kandydaci do pracy w Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH
4.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Olympia Personaldienstleistungen Stuttgart GmbH