SMOK GPS SP Z O O

Pomorskie

Opinie o SMOK GPS SP Z O O

Lidia

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Czy pracodawca oferuje pracownikom umowę o pracę? Dla osób szukających stabilnego zatrudnienia jest to istotna kwestia przy przeglądaniu potencjalnych ofert pracy. Może ktoś z was pracował i wie jaki rodzaj umowy można dostać pracując w SMOK GPS SP Z O O ?

janek

W sumie sam chętnie znalazłbym zatrudnienie u nich, ale chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie. Może wiecie czy w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja?

Zostaw opinię o SMOK GPS SP Z O O - Pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMOK GPS SP Z O O