Opinie o JT WORKS w Skive

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JT WORKS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JT WORKS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JT WORKS w Skive

Irena

@new??, czy jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Elektryka przez firmę JT WORKS? Czy posiadasz jakieś doświadczenie zawodowe w tej branży? Obecnie Elektrycy mogą liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie i dobre warunki pracy. Może tak jest też w firmie JT WORKS? Czy próbowałeś po prostu zapytać bezpośrednio?

Elektryk, Aalborg

Polecam, nie jest zle, wyplata na czas, wakacyje i inne dodatki tez placa, mila obsluga

new??
@Elektryk, Aalborg

jakie dodatki ci dają? na jakim projekcie pracujesz? jak z mieszkaniem? płacą diety??

Elektryk, Aalborg

Polecam, nie jest zle, wyplata na czas i mila obsluga

janek

Bardzo dobra agencja -firma, polecam dla wszystkich powaznych firm i osob prywatnych z szerokim doswiadczeniem w Danii ,wyplacalna co 2 tygodnie ,wakacyjne i zwroty podatku. Oferoja pomoc i takze ferie penge .Bardzo polecam.

Nik
@janek

A jak dlugo tam pracowales/pracujesz?

gil
@janek

kłamstwo!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie JT WORKS? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
maciek

bardzo uczciwa agencja pozdrawiam wszystkich ,bardzo polecam .

jojo
@maciek

co ty bredzisz???

czerwony

witam wszystkich mam pytanie czy ta firma placi z nadgodziny

vital
@czerwony

Tobie nie ale sobie to tak

Irena

@GRADT, czy możesz napisać coś więcej o warunkach współpracy z firmą JT WORKS? Czy firma oferuje umowę o pracę? Czy pracownik może wybrać rodzaj pracy i docelowe miejsce wyjazdu? Co miałeś na myśli, używając słowa okłamują? Czy miałeś na myśli warunki pracy przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Udało Ci się rozmawiać z przełożonym na te tematy?

Gregor

Może to jest tak, że chcący pracować chwalą a mniej chętni ganią?

Firma jest OK. wyplaty wplywaja co 2 tygodnie, czasem zdarzaja sie drobne pomylki. Poprawione pozniej. Polecam

KCIN
@pracownik

Pomyłka to praca DLA NICH

Bartek

Czym można wytłumaczyć tak skrajnie różne opinie na tym wątku?

maro
@Bartek

tym ze agencja to jeden wielki mlynek do piepzu.

Czy macie wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Pytam na forum i liczę na jakieś informacje jak sie z nimi pracuje?

droid
@Zainteresowany

SZKODA NERWÓW. ONI tylko kłamać dobrze potrafią. Na nic nie można liczyć z ich strony.

SAPTJ
@Zainteresowany

NIE WARTO SZKODA NERWÓW. BRAK JAKIEGOKOLWIEK WSPARCIA W RAZIE NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW. NIC ICH NIE INTERESUJE! TYLKO ŻEBYŚ GODZINY KLEPAŁ!!

MOSAD

NIE POLECIŁBYM NAWET WROGOWI. TEJ "AGENCJI"

szlifierz

nie nalerzy im ufac

beton ludzie

nan tez oferyja 80 do do jazdu narazie ,,nie wiem czy brac dojazd z herning do arehus

Elektryk
@beton ludzie

Ja bym to olal jakby nie mogli zalatwic czegos w Arhus

eryk
@beton ludzie

cos jest nie tak jak powinno byc z ta agencja

elektryk nowy

brak doswiadczenia JT works -prosze do szkoly panie i pana Darka ..

@elektryk nowy

dobrze powiedziane po jakims czasie ,prosze nie nazucac kosztow podrozy .

elektryk

brak organizacji nikt nebedzie dojezdzal do pracy 80 km .

elektryk

brak organizacji ,przeza nas ,nie mamay ofert...napewno do pracy nie bede dojezdzal 80km rezygnuje i nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

jacek

Top 1 Agencja wlasciciel dba o pracownikow jest bardzo wiarygodny-pozdrawiam Pana Pnie Chirstianie i bardzo dziekuje za wspolprce ,mysle ze wspolpraca z panska Agencja pozwoli nam sie osiedlic w tym pieknym kraju bardzo jestem zadowolony a takze pozdrawiam cala osluge serdecznie .

roki

Potwierdzam ze jest to bardzo uczciwa firma -agencja, napewno najlepsza w polnocnej Dani sam pracowalem znam personel i stary i nowy ,ale moge sam zagwarantowac ze wszystko zawsze ze strony JT works bylo wyplacone ,wlasciciel jest jednym z najuczciwszych w cale jutlandji a takze nowa obsluga Pani Joanna i pan Darek dbaja o konfort pracownika. Nie mozna oceniac tak znanej agencji po niejakiej Izabeli ktorej wiezytelnosc jes warta mniej niz zero Polecam i prosze o wyrozumialosc bonaprawde jest to agencja ktora jest jedna z lepszych .

robert

Bardzo dobra i wyplacalna agencja ,pracowalem i wiem co mowie ,moze i zdarzaja sie akcje ale to tylko z strony pracownikow. ,jak sie najedza ogorkow kiszonych i popija plynem do spryskiwaczy.....

roki
@robert

tak to sie pewnie tyczy tych pjaczyn ze Alborga co zdemolowali mieszkanie i na koncu uciekli ,,,,ogorki kiszone i kapusta zapita tania vodka....hha takich tu nie potzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o JT WORKS - Skive

• Jak się pracuje w JT WORKS?

Zobacz opinie na temat firmy JT WORKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JT WORKS?

JT WORKS