Opinie o TS Supportteam ApS w Skive

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TS Supportteam ApS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TS Supportteam ApS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TS Supportteam ApS w Skive

Byłem tam Nowy wpis

Niestety prawdą jest że z ludźmi robią co chcą, nie wspominając o niskiej jak na Danię stawce. Ludzie przyjeżdżają z różnych regionów Polski żeby się dowiedzieć że przez pierwszy tydzień nie ma dla nich roboty... Jeszcze odliczają za dojazd i nocleg jak ktoś przepracuje chociaż dzień,a pozostałe przesiedział w domu bo pracy nie było.Z dnia na dzień po przepracowaniu 5 tygodni też można się dowiedzieć że masz tydzień bezpłatnego wolnego

Pracownik Nowy wpis

Czytam te komentarze i widzę większość niezadowolonych panów, którzy zapewne zostali zwolnieni za pijaństwo albo coś innego. Faktycznie może idealnie nie jest ale też nie ma takiej tragedii jak to jest opisywane. Pieniądze są zawsze wypłacane często nawet wcześniej niż powinny być. Ubrania robocze firma daje mało tego nawet potrafią opieprzyć kogoś kto ubiera jakieś inne ciuchy. Mieszkania nie są idealne ale tutaj to się nie dziwię bo ludzie nie dbają. Nie pozwalają na bijatyki bo zaraz jednego z drugim wywalą na zbity pysk. Więc jak ktoś spokojny jest może czuć się bezpiecznie. Ja tam pracuje już 3 lata i nie narzekam. Wystarczy chcieć pracować a nie szukać wrażeń. A praca do lekkich nie należy i mogło by być więcej płacone ale i tak tragedii nie ma.

Bolo Nowy wpis

Firma tak zwana "krzak"krzak wycięli firmy brak..... Robią,co chcą z ludźmi,tam nie nikt nic do powiedzenia.Jesli jest praca,to najlepiej jakby ludzie tyrali 24 na dobę,jak nie ma, to ludzie są pakowani do domu bez żadnych skrupułów.Tam nie ma prawa nikt zachorować,taka osoba od razu jest wydalana....Dojazdy do pracy ,to prawdziwa rewelacja dopiero jeżdżą ludzie nawet bez uprawnień ,bo nie ma komu,a nie ma ,bo nie płacą nawet Zeta.Trzy , cztery godziny kierowania za darmo ,a w nagrodę kierujący może posprzątać auto w Niedzielę.Nie polecam tej pseudo firmy,tam wszystko idzie tylko w jedną stronę,do kieszeni Tych dwóch Panów.Praca w nadgodzinach, to majstersztyk czyli Bank godzin trzeba odbierany jak pracy brak ???? zawsze można coś zachachmęcić , pomylić się na swoją korzyść.Można długo ich punktować...Wszystkie zasady pracy są łamane BPH,czyli praca w turbinie Max 4 godziny robocie 10 ,praca przy azbeście firmy płacą dodatki 20 procent oczywiście idą do kieszeni pracodawców nie do ludzi którzy tą pracę wykonują.Jesli coś się stanie w pracy ludzie są pozostawieni sami sobie Oni czyli szefostwo ma wywalone na Wszystko,zostajecie z problem sami, zero pomocy.Pomoc jest taka z ich strony, że zapakują was w busa i odpłatnie dowiozą w piątek po pracy do pl.Tam nawet nie ma za co ich pochwalić.Kwatery zatłoczone jak są ludzie potrzebni i są Ci ludzie to są upychani w małych pokojach nawet po czterech.Zapomnij o szybkim ugotowaniu lub prysznicu,powroty z pracy koło 20 przy dużej liczbie pracowników nie ma szans na odpoczynek czy gotowanie,bo o 4 trzeba wstać i tak w koło,Taki Oświęcim w dzisiejszych czasach,a płacą za 74 godziny za dwa tygodnie.Oczywiscie pieniądze są wypłacane,ale ludzie na socjalu mają więcej w Dani niż Tam wstając o 4i wracając o 20!!! zero premi zero podejścia do ludzi ważne żeby Oni mieli.Dobra rada na koniec,jak już tam trafice bo nie mieliście wyjścia,bo was życia zmusiło,to od razu zapisywać się do związków.Kończąc temat nie polecam!!!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w TS Supportteam ApS?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TS Supportteam ApS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Jogi

Zastanawiam się nad zadzwoniem do tej firmy w sprawie pracy przy wyburzeniach widze dużo komentarzy negatywnych jak jest konkretnie ?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w TS Supportteam ApS? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jedziesz od razu bo tam nikt normalny nie chce pracować nikt nie chce być parobkiem za parę groszy

Jaki dress code obowiązuje w TS Supportteam ApS?

Odzież robocza w jaskrawych kolorach z elementami odblaskowymi. Firma zapewnia pełne wyposażenie.

Tom

Firma składająca się z dwóch pracowników którzy są zarówno szefami. Muszę przyznać że najmniej odpowiedzialna firma z jaką kiedykolwiek miałem kontakt. Nie dosyć że miesiącami trzeba było czekać na to żeby wyjechać do pracy. Musiałem sam pokryć wszystkie wydatki w tym też strój i buty robocze, których do dnia dzisiejszego nie odzyskałem. Próby kontaktu z pracodawcą który mnie okradł spełzły na niczym. Firma prowadzona przez dwie osoby które biorą tylko zlecenia dla dwóch osób. A osoby z którymi współpracują są zazwyczaj na jeden strzał. Czyli jedziecie tam z nimi, po czym wracacie i kontakt się urywa. Wezmę was do pracy tylko jeżeli będą potrzebowali dwóch dodatkowych osób. Jeżeli chcecie się rozwijać w pracy za granicą. To ta firma na 100% nie jest dla was. Ci panowie którzy założyli tą firmę pracowali u innej firmy z terenu Darłowa. Zdecydowali że idą na swoje, ale nie mają ani pomyślunku ani możliwości ani nawet samochodu żeby przetransportować większą grupę osób. Ja już od pięciu miesięcy próbuję odzyskać moje buty które kosztowały 400 zł środki czystości które tam zostały za około 300 zł. Byłem pewien że wyjeżdżamy na dłużej. No ale cóż myliłem się. A wróciłem po dwóch tygodniach, przekonany że za tydzień ruszamy po raz kolejny. Ale tak jak mówiłem kontakt się urwał. Natomiast kulturalnie starałem się odzyskać swoją własność. Jednak z panem Piotrem nie ma o czym rozmawiać. Nie wiem czy tak mu zależy na tych rzeczach żeby się tak kompromitować i poniżać do kradzieży. No ale cóż. Dlatego też piszę tą opinię żeby przestrzec osoby przed współpracą z tymi osobami. Wiem może byście że na internecie można znaleźć ich ofertę. Znakże z mojego doświadczenia ze współpracy z nimi, radziłbym omijać szerokim łukiem taką firmę. Poza tym że nie mają pracy dla samych siebie. To zlecenie które dostają są nieregularne. Wiem osobiście że w innych firmach tak nie ma bo kolega, który zatrudnił się właśnie w taki duński firmie z polskim rodowodem, jeździ regularnie do pracy i nie ma miesięcznych czy dwumiesięcznych przestojów. W wystawienie tej opinii starają się być jak najbardziej neutralny, mimo tego że korciło mnie żeby powiedzieć wulgarną prawdę, jednak nie będę zmuszał się do tego poziomu. Jest mi tylko bardzo przykro ponieważ przygotowanie do wyjazdu kosztowały mnie niemałe pieniądze. Było to w dobie kryzysu w którym każdy zaciskał pasa... Dodatkowo rzeczy które tam pozostawiłem też kosztował niemałe pieniądze. Mam nadzieję że ta opinia będzie pomocna jeśli ktoś poszukiwał by takiej pracy to mogę polecić inną firmę... Zostawcie tego komentarz pod spodem ze swoim adresem email.. wtedy wam podeślę

@Tom

W 100% zgadzam się z tymi opiniami omijać szerokim łukiem nie dać się nabrać na piękne słówka bo i tak później zostaniecie wydymani... I oskarżeni o coś czego i tak nie zrobiliście.

O co zostałeś oskarżony? Przez to już tam nie pracujesz?

@Ewa

Niestety rzeczywistość jest brutalna. Szkoda mi jest czasu na tłumaczenia więc napiszę krótko, zwięźle i na temat. Nasza firma nie toleruje: Alkoholików Nierobów Lawirantow Ludzi którzy mają większe mniemanie niż doświadczenie. Jeżeli ktoś się wpisuje w któryś z tych punktów nie ma dla niego miejsca w naszej firmie. Więc zamiast skupiać się na pisaniu... OOO (usunięte przez administratora) mnie, OOO zwolnili mnie OOO nie wiem za co Itd. zajmijcie się panowie szukaniem takiego pracodawcy który tego typu zachowania będzie tolerował. Jak widzę te wszystkie opinie o mojej firmie to nasuwa mi się jedna myśl. W życiu trzeba ciężko pracować żeby coś osiągnąć. Więc może Panowie pomylili zawody i zamiast pracować w ciężkiej fizycznej pracy,powinni zająć się pisaniem książek.

Weronika
@Piotr Stępień

Jeśli faktycznie tak z nimi wszystkimi tutaj jest to szczerze Panu współczuję. :( A może da radę jakoś usprawnić proces rekrutacji, żeby na takich osobników już przypadkiem nie natrafiać?

@Weronika

Pani Weroniko Problem polega na tym że jest to bardzo ciężka fizyczna praca. Ludzi przyjmujemy z całej Polski więc ciężko jest przeprowadzić rekrutację na tyle wnikliwie żeby wyeliminować niestety kłopoty związane z wyżej wymienionymi problemami. Na całe szczęście mamy również bardzo dobrych pracowników których podziwiam za chęci i determinację do pracy. Jeżeli przeanalizowała by Pani opinie o wszystkich firmach tego typu okazało by się że każdy właściciel takiego biznesu jest (usunięte przez administratora) i wszystkim co najgorsze.

Michał M
@Piotr Stępień

Firma krzak stworzona aby (usunięte przez administratora) pracowników i żeby wyłudzać pieniądze za pracowników które im się należą nie zgłaszają ludzi do urzędów że taki pracowniki istnieje na rynku dunskim.

@Michał M

Tu się z tobą zgodzę firma krzak !! Omijać omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) kłamią noe płacą należnych pieniędzy jednym słowem panowie z tej firmy dorabiają się na takich ludziach jak my. Człowiek jedzie z nadzieją ze zarobi parę groszy więcej a w zeczywistosci na swoje pieniadze ciężko wypracowane trzeba się dopominać żeby łaskawie wypacili ! Ludzie nie dajcie się nabrać omijajcie ta firmę szerokim łukiem!!!!!

Marzena

Czekaj, to firma ci wypłacila jednak czy nie? Wiesz moze czy duza ilosc pracownikow tak potraktowali?

@Marzena

Każdego tam tak traktują. Najpierw obiecują cuda niewidy a na koniec człowiek nie ma nawet za co do domu wrócić bo nie płaci.!

Piotr Stępień

Ostatni komentarz dla tych wszystkich niesprawiedliwie potraktowanych Panów Jakie to jest żałosne. Używki imprezy generalnie balet na całego bo się jeden z drugim wyrwał z domu i żona nie widzi co szanowny pan robi. Kobieta się pyta: Mężczyzno mój tak ciężko pracujesz a gdzie są z tego korzyści dla nas. Całymi tygodniami nie ma Cię w domu ja z dziećmi, jest ciężko, wszystko strasznie drogie. Co się dzieje Mężczyzno mój?? Bo to wszystko ich wina najdroższa moja ja ciężko pracuję a oni mi nie płacą pieniędzy bo ta firma to wszystkich tak traktuje. Mi by było wstyd żonie w oczy spojrzeć gdybym tak postępował. Mam nadzieję że ten komentarz zobaczą wszystkie kobiety tych niesprawiedliwie potraktowanych ,,Panów domów" Brawo !!

@Piotr Stępień

Tylko dlaczego w innej firmie można pracować tyle samo godzin i normalnie zarobić wszystko płacone na czas nikt nikogo nie rzeźbi jak u was to wam powinno być wstyd!!!! Właśnie tacy jak wy !! Dorabiacie się na nas na białych murzynach co na was (usunięte przez administratora) A nic nie mają z tego...

Danuta
@Piotr Stępień

Nie wiem co jest prawdą a co nie, ale jeśli ktoś uważa że został potraktowany nieprawidłowo to też zawsze można iśc do sądu, czy do PIP. Były już takie sytuacje?

@Danuta

Ma Pani rację. Nigdy takiej sytuacji nie było.

Barbara
@Piotr Stępień

W sensie nikt takich sytuacji nie zgłasza, tak?

Janusz
@Piotr Stępień

Co ty w ogóle piszesz???????? człowieku nie tolerujecie ????????????przecież tam są same (usunięte przez administratora)alkoholicy i nieroby.. którzy robią na ciebie i twojego wspólnika... nikt normalny tam nie pracuje

@Piotr Stępień

No powinno być ci wstyd ... człowieku jak ty możesz tym wszystkim ludziom w oczy spojrzeć..! Ile razy jeszcze trzeba będzie upominać się o swoje pieniadze myślisz że ktoś będzie się w nieskończoność o swoje dopominał zapomnij skat się tobą zajmie. Oddasz wszystko co zaj....ś ciekawe czy twoja żonka wie co ty wyrabiasz jak się z łańcucha zerwiesz :)

W tej firmie można jedynie dorobić się garba na plecach. Omijać i nie dać się nabrać jak to jest tam pięknie i ładnie za 115dk na godzinę gdzie w innych firmach i to duńskich płacą 160dk na godzinę więc różnica jest ogromna i człowiek się tak nie natyra tam jak tu u tych dwóch .... tam się robi swoją robotę nie za kogoś

marek

banda dwóch (usunięte przez administratora) z spod darłowa nic nie płacą i (usunięte przez administratora) zostali zgłoszeni do skat

Szymon
@marek

Gdzie ich zgłosiłeś bo nie do końca zrozumiałem? Czytałem komentarz że nawet ubranie robocze trzeba kupować samemu. Ty też tak miałeś? Nie zapłacili ci wynagrodzenia? Udało ci się dogadać i odzyskać kasę?

@Szymon

Ta firma dwóch panów to jedna wielka porażka. Te komentarze co niby piszą tutaj jakieś panie to jedna wielka fikcja piszą je żony tych panów zapewne. A firma pożal się Boże (usunięte przez administratora) jak tylko mogą i na czym mogą w pokoju mieszka się w 4 czasami 5 i sami alkoholicy albo ćpuni nikt normalny tam nie pracuje.

Maciek

W końcu ktoś tu pisze prawdę ludzie nie nabierajcie się na ich gadki ..oni nie mają skrupułów nabijają sobie kasę ciężka praca która my wykonujemy ... tu się zgodzę że w pokoju się mieszka po kilka osób i naprawdę nikt normalny tu noe wytrzyma dłużej niż tydzień. Lepiej sobie znaleźć pracę u Duńskiego pracodawcy niż dorabiają polaczków co z każdej strony rzeźbią. Tak czytam tu wszystkie komentarze i faktycznie była sytuacja że Pan Piotr wrzucić 3 dni przed Bożym barodzenie chłopaka w nocy bo ktoś coś mu powiedział co się okazało nie prawda nawet słowa przepraszam nie powiedział i nie martwił się gdzie on będzie spał że jest środek nocy i czym wróci do domu.!!OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ....

Arci

Ja jako były pracownik tej niby firmy,napiszę parę słów.Nie wierzcie w zapewnienia że załatwią wam wszystkie dokumenty potrzebne do pracy w Danii,będziesz czekał mieśiącami,zapłacisz za odzieży roboczą jak za lot w kosmos,mieszkanie,przejazdy,i inne wymysły.(usunięte przez administratora)tą firmę pojedziesz do nich przyjedziesz biedny.Dziß się dowiedziałem że (usunięte przez administratora) kolegę w 5 minut z chaty i roboty nie martwiąc się gdzie ty się podziejesz.ODRADZAM WSZYSTKIM

Irena
@Arci

Ale to nie jest jakoś wszystko ustalane na początku współpracy, zanim się wyjeżdża? Firma nie gwarantuje ubezpieczenia od takich różnych wydarzeń?

Danuta
@Arci

Te czekanie miesiącami to czeka się już tam w Danii, czy jeszcze w PL? Skoro tyle się czeka, to czy próbowałeś samodzielnie załatwić te dokumenty, w końcu to UE.

Piotr Stępień

Niestety muszę Pana rozczarować Tom. Faktycznie przeprowadziliśmy rozmowę kwalifikacyjną z Panem Tom w momencie kiedy firma potrzebowała silnego charyzmatycznego menadżera do spraw rozwoju. Faktycznie byliśmy na początku drogi a dodatkowo pandemia robiła swoje. Zlecenia pojawiały się i znikały powodując brak stabilności oraz spore kłopoty. Niestety żeby coś w życiu osiągnąć trzeba zakasać rękawy i pracować O Panu Tom nie będę się wypowiadał bo i po co tracić czas ( niemniej jednak serdecznie pozdrawiam i życzę znalezienia wymarzonej pracy ) Mimo tych wszystkich przeciwności losu udało nam się przetrwać ten trudny okres i zaczęliśmy rozwijać naszą firmę. Znaleźliśmy odpowiednich pracowników którzy pracują naprawdę ciężko i sumiennie Trzeba oczywiście nadmienić, że praca do najlżejszych nie należy i co za tym idzie nie jest dla każdego. W obecnej chwili współpracujemy z 3 największymi firmami branży rozbiórkowej w Danii Zatrudniamy 22 pracowników i ciągle się rozwijamy. Firma zajmuje się rozbiórkami małych budynków mieszkalnych po ogromne zakłady przemysłowe. Do naszych zadań należy również usuwanie substancji szkodliwych takich jak PCB BLY AZBEST. Jednak nie taki diabeł straszny jak go malują, ponieważ do tego typu prac używamy specjalistycznej odzieży oraz sprzętu ochronnego. Wynagrodzenie może nie jest najwyższe na Świecie, ale jeżeli ktoś jest rozsądny i potrafi gospodarować swoim budżetem powinno wystarczyć na potrzeby bieżące, przyjemności i coś do skarbonki też wpadnie. Szukamy ludzi ambitnych, zawziętych i nie bojących się wyzwań oraz ciężkiej pracy. Dziękuję również moim pracownikom za kawał dobrej roboty jaką do tej pory wykonali!!! Jesteście najlepsi Panowie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o TS Supportteam ApS - Skive

• Jak się pracuje w TS Supportteam ApS?

Zobacz opinie na temat firmy TS Supportteam ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TS Supportteam ApS?

TS Supportteam ApS