Opinie o Vippi Design w Legionowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vippi Design. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vippi Design o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vippi Design w Legionowo

Erni Nowy wpis

Jaka umowa no i jaka kasa? Pozdrawiam

:P

Ta firma wyciśnie z ciebie wszystko do ostatka nie dając nic w zamian. Płace śmiesznie niskie, na umowę czekasz miesiącami... podpisujesz z wsteczną datą.... Wiele było przypadków kiedy podpisujesz umowę na stałe "na czas nieokreślony" a za dwie godziny dostajesz wypowiedzenie. W firmie panuje straszny nepotyzm rodzina się opierdala i zgarnia kasę reszta jak murzyni pracują za najniższe stawki. Firma oszczędza jak może, wydaje kasę na duperele a nie ma na podwyżki dla pracowników. W biurze jedna os robi kilka etatów łącznie z etatem sprzątaczki bo szkoda kasy skoro myć podłogi mogą krawcowe czy panie w biurze.... Szkoda kasy na ręczniki papierowe... powieśmy wieszaczki i niech każdy przyniesie swój ręcznik super higieniczne. Nigdzie nie widziałam takiego syfu o bałaganie totalnym w księgowości nie wspomnę, ginące faktury, umowy dużo dużo po czasie, nikt nie pilnuje kwestii urlopów a pracownicy są zmuszani do wypisywania urlopów w dni takie jak wigilia czy Sylwester czy chcą czy nie....

M Nowy wpis
@:P

Wiele od 2016 roku w firmie się zmieniło. Moim zdaniem na lepsze, pracowałam w tej firmie w 2018 roku, ze względów osobistych musiałam ją opuścić nad czym strasznie ubolewam. Kadra się zmieniła, firma przeszła transformacje i aktualnie prowadzi sklep internetowy. Wszyscy pracownicy pracują w super atmosferze, czystym i przestronnym biurze, a formalności są załatwiane w większości przypadków na czas. Bardzo podobał mi się elastyczny czas pracy, brak problemów z urlopami etc. Życzę firmie jak najlepiej

Magdalena Nowy wpis
@M

Fajnie, że zdecydowałaś się zamieścić swoją opinię na forum! Czy gdybyś miała taką możliwość, zdecydowałabyś się na ponowne podjęcie pracy w tym miejscu? Ciekawe, czy pracodawca Vippi Design umożliwia powrót do pracy osobom, które wcześniej z niej zrezygnowały.

M Nowy wpis
@Magdalena

Nie ma mnie w Polsce, ale gdyby okazało się, że wracam chętnie odezwałabym się do firmy by spróbować wrócić do firmy :)

Dawid

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Joanna K

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Cieszę się, że mogłam pracować w tym miejscu. Poznałam wspaniałych ludzi z niektórymi do dzisiaj utrzymuje kontakt. Polecam tego pracodawcę :) Dobry dojazd pociągami z Warszawy do Legionowa.

Legionowo
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
Legionowo
ID Energy Sp. z o.o.
Renata S

Atmosfera bardzo fajna, miła i sympatyczna. Zarobki zgodne z moimi oczekiwaniami z rozmowy kwalifikacyjnej. W razie jakichkolwiek pytań, problemów zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie pomoże. Niestety z uwagi na przeprowadzkę nie mogłam już kontynuować pracy w tej firmie. Polecam Vippi Design. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vippi Design - Legionowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vippi Design?

Kandydaci do pracy w Vippi Design napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vippi Design