Opinie o Varroc Lighting Systems w Nový Jičín

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Varroc Lighting Systems. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Varroc Lighting Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Varroc Lighting Systems w Nový Jičín

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Petr

Jeśli chcesz uzyskać informacje o Varrocu, napisz e-mail na adres petr.kuznik@indicada.cz lub zadzwoń pod numer +420777534450. Rekrutujemy tam także i jedziemy do Polski. I postępujemy uczciwie wobec ludzi. I tak naprawdę nie okłamujemy ich. To nie jest łatwe i jest to długa podróż z Polski. Ale wypłaty są tam dobre. Jak chcesz zarabiać, to dobry wybór.

Mała
@Petr

A jaka to agencja pracy?

...

Nikomu nie polecam agencji Comac Jobs Ta firma to jedna wielka pomyłka. (usunięte przez administratora) i tyle panie najpierw obiecują nie wiadomo co a później maja w (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Załatwienie jakiej kolwiek sprawy graniczy z cudem.

Jaro
@...

Też pracowałem w comak!!!porażka.w miejscowości Odry nie będę się rozpisywał.poprostu nie polecam,ale ludzie jAk nie spróbują to się nie przekonają,a szkoda!!!!...

Patrik

Cześć chcialbym sie dowiedziec czy sa przyjecia do varroca w rychvaldzie ? i co sądzicie o pracy tam > jakie zarobki

wiesiek
@Patrik

Przyjecia sa .placa ok ale lekko nie ma

Patrik
@wiesiek

Dlaczego nie ma lekko ?? mało przerw ? jedna przerwa i jazda non stop ? czy pod jakim względem nie ma lekko ??

wiesiek
@Patrik

Jedna przewa 30 minut i dwie przerwy techniczne po 10 minut,raz sa raz ich nie ma,ale zalezy tez gdzie sie dostaniesz na jaki dzial ,moja żona tam pracuje ale na lampach a norme muszisz wyrobic

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Varroc Lighting Systems? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Szanowany

Żenada nie agencja moje dokumenty piz.dy pogubił czeskie (usunięte przez administratora) czym bardziej je męczyłem smsami to slamazary pogubił ważne dla mnie papiery

Wiktor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!

Re: Moja opinia na temat comac jobs novy jicin . Pracowałam w różnych agencjach w czeskiej republice ale co się dzieje w Comac przechodzi ludzkie pojęcie kobiety tam pracujące są chamskie aroganckie a jak już coś masz z dokumentami załatwić to pozal się Boże nic nie potrafią !!! Ja bym te kobiety zwolniła i przyjęła porządne sekretarki a nie pseudo pracownice !!! Pracują tak jak ktoś tu już napisał za kare tam chyba !!! Pamiętajcie podpiszecie umowę o pracę już po was mają was dla nich są liczby ważne a nie pracownik za to biorą kasę

Moja opinia na temat comac jobs novy jicin . Pracowałam w różnych agencjach w czeskiej republice ale co się dzieje w Comac przechodzi ludzkie pojęcie kobiety tam pracujące są chamskie aroganckie a jak już coś masz z dokumentami załatwić to pozalekcyjnych się Boże nic nie potrafią !!! Ja bym te kobiety zwolniła i przyjęła porządne sekretarki a nie pseudo pracownice !!! Pracują tak jak ktoś tu już napisał za kare tam chyba !!! Pamiętajcie podpiszecie umowę o pracę już po was mają was dla nich są liczby ważne a nie pracownik za to biorą kasę !

xxx

I zaś SMS do pracowników od 02.02.2018 do 09.02.2018 agencja nieczynna bo panie z comagu obliczają wypłaty hahaha już to się nie robi takie zabawne . Normalna księgowa by to w 2 dni ogarnęła. A ich tam jest 4 i nie umieją nic ogarnąć !!! Zenada

Alicja

Również nie polecam nikomu tej agencji dosc że okłamują na wypłatach równiez nie chce im się w biurze pracować najlepiej kawkę herbatkę by piły. Wypłaty obliczają choćby liczyły po 3 razy . Ogólnie agencja jest zamknięta przez 7 dni bo one wypłaty liczą. Śmiech na sali

Justyna

Opinie wystawiam Agencji pracy Comac Jobs w Nj babki są tam nieprzyjemne i chyba za kare tam pracują osobiście potraktowały mnie jak gówniarze pomimo mojego średniego wieku . Jak trzeba coś załatwić to się nie załatwi a jak już coś tobz laska podchodzą do sprawy. Moim zdaniem powinni wszystkie wymienić w tej agencji !!! Również nie polecam

Życzliwy

Masakra zarobki to jakaś jałmużna w agenturze Comag Jobs za grudzień przepracowane 14 dni w tym tydzień nocek i 2 dni urlopu 11300 . NIE POLECAM !!!

Rachwałd

Dzisiaj odeszłam z varrocka i wiem że dobrze zrobiłam zapierdol i bajzel słyszysz tylko jedz jedz bo norma palce poprzecinane od kabelarzu ale jedz Czesi na lżejszych stanowiskach wymieniają się co 2 godz a ty stoisz przy maszynie cała szychte ręce dretwieja i puchną kasa fajna ale atmosfera do niczego ja się cieszę mnie już tam nie ma pozdrawiam wszystkich którzy tam pracują

chawranek z polski

Sluchajcie robota moze nie ciezka ale manipulują ludzmi. Z dnia na dzień dostaniecie sms ze idziecie na inna zmiane bo np.roboty nie maja wtym dziale. Kobiety mieszają z facetami. Duza rotacja. Agencje reklamujące do pracy w republice czeskiej to kity wciskają żeby pozyskać pracownika a w rzeczywistości ludzie dowiadują się dopiero po zatrudnieniu. Na zmianach dziennych zarobicie tyle co w Polsce.Dopiero nocki nadgodziny i swieta cos daja ale to już charowa a nie robota.

kolo

praca świetna zarobki bdb atmosfera znakomita trochę uciążliwy dojazd z jastrzębia ale to kwestia dogadania się z kimś kto dojeżdża samochodem jest ok.

@kolo

Super

mloda

Ja traflam ok,nie narzekam pol roku pracy ,zarobki swietne,atmosfera tez .

mirka

Praca na tydzień, duża rotacja, Czesi nie lubią Polaków więc od razu jesteś na przegranej pozycji , po 2 tyg. zwalniają nieważne czy pracujesz dobrze czy żle jak dobrze to i tak jet zle!!

kuba

Hej, pracuje ktoś w tej firmie, bo nie ma żadnych komentarzy, atmosfera ok?

Jadzia
@kuba

Atmosfera okej. Ale podpisujac umowe trzeba liczyc sie z tym ze za dwa dni moze nie byc pracy i dostaje sie wypowiedzenie. Osobiscie nie polecam bo juz 2 raz siedze na tylku bo jest obnizona produkcja

Zostaw merytoryczną opinię o Varroc Lighting Systems - Nový Jičín

• Jak się pracuje w Varroc Lighting Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Varroc Lighting Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Varroc Lighting Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Varroc Lighting Systems