Opinie o Varroc Lighting Systems w Nový Jičín

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Varroc Lighting Systems. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Varroc Lighting Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Varroc Lighting Systems w Nový Jičín

Mabej

Ja już rok pracuje w Novym Jycinie i nikt do tej pory źle mnie nie traktował. Jeśli ktoś jest pracowity i nie olewa pracy jest traktowany normalnie .

krzysztof
@Mabej

Czy istnieje możliwośc kupić tylne pokrywy (puszki) od reflektorów i przednie (szkla), mogą one być elementami odpadowymi. Proszę, odpowiedz

@krzysztof

to nie sklep tylko zakład produkcyjny i nie prowadzi sprzedaży cześci

pracownik2
@krzysztof

a to nie forum dla klientów tylko pracowników!

kierownik.
@krzysztof

w fabryce nie sprzedaje sie odpadów.

terk4@o2.pl
@Mabej

traktowany tez jestem super ale (usunięte przez administratora) co dzien na innej robocie ,nadgodziny i mam mniej niz ci co maja w (usunięte przez administratora) robote czesi olewaja maj wiecej do gadania niz wpt ponadto polacy to jebusy jak juz troche wiecej wie masakra ....ci z jastrzebia młotki no i (usunięte przez administratora) rybnik,ponadto polakow jak bydło pilnuja na bramkach ,co do sekundy wyjscia a to my na nich charujemy ,zaeo przerw varok te krotkie zabrał a30 minut to nasza darmowa tak nawet w kołchozach za niemca nie było

Kaziu

Witam Mam pytanie czy w sierpniu jest jakiś przestuj w pracy? W ramach urlopu czy coś? Coś słyszałem że cały miesiąc cały zakład stoi, prawda to?

@Kaziu

tak był od czerwca do sierpna zalezy jaka linka teraz pazdziernik potem koniec listopada i grodzien neie polecam

terk4@o2.pl

jestem pracownikiem juz ponad rok ,nie mam wyboru sam i tu (usunięte przez administratora) polacy robią a czesi to świnskie lenie ,nami sie wyreczja ale sa i popieprzeni polacy spoufalaja sie i mysla ze lepsi sam varok ma wiele wad zero organizaci majstrowie to ciemniaki sa postoje brak pracy a zmuszjaj na dwunastki czy szestnastki wracasz o 24 a o 3 wstajesz na ranki a jak nie zwalniaja kasa slaba niedługo w kraju tyle dostaniemy to sie kapna bo bez polakow czesi padna

Witam. Na czym polega praca w tej firmie ? Jakie zarobki na start? I czy istotne jest doswiadczenie jako kierownik w angielskiej firmie? Jakies perspektywy rozwoju ?

@Zainteresowany

Cześć! Podłączam się do pytań, które zadałeś. Również chciałbym dowiedzieć się czegoś o możliwościach rozwoju zawodowego u tego pracodawcy. Zanim ktoś odpowie, mógłbyś napisać, dlaczego akurat praca w tej firmie Cię zainteresowała?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Varroc Lighting Systems? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Suzume

Najgorsza praca jaką miałam. Nie polecam tego miejsca nikomu. Praca wykończyła mnie psychicznie i w dużym stopniu fizycznie. Zasady firmy są nie do pojęcia, a sposób w jaki traktują pracowników jest poniżający. Czułam się tam jak w więzieniu, gdzie każdy pracownik jest fałszywy a majstrzy chcą tylko dokopać pracownika. Każdy dzień pracy był jak tortura. Pierwszy miesiąc samych poranków, czyli ciągle zmęczenie i brak życia prywatnego. Na nowej hali (gdzie pracowałam) pracy nie było. My jako pracownicy robiliśmy jako sprzątaczki, zamiatając i sprzątając przez cały dzień pracy. Jeżeli ktokolwiek myśli nad przyjęciem się tam, polecam znalezienie JAKIEJKOLWIEK innej pracy.

Sylwia
@Suzume

Nie da się już chyba zaprzeczyć, że masz niezbyt dobre zdanie o tym pracodawcy. Nadmieniłaś, iż niektórzy majstrzy w sposób niewłaściwy traktują tam innych pracowników. Nie pomyślałaś o tym, żeby zgłosić ten fakt bezpośrednio Dyrektorowi Varroc Lighting Systems?

Luidzi

Jaka jest atmosfera w firmie? Czy warto w ogóle zaczynać tu pracę?

hk

Witajcie. Jaki jest system pracy w Novym Jicine? Od poniedziałku do piątku? Weekendy jak? O której autobus wraca do Jastrzębia po zmianach?

Witam czy ktoś był już na szkoleniu w Czechach ? Chodzi mi o nową linię produkcyjną która ma być niedługo otwarta w Niemcach. Warto tam iść do pracy ? Z góry dzięki za info

kierownik.
@Paweł

Warto płaca większa od plastikomnium .

@kierownik.

Jaka wypłata na stanowisku operatora?

Czy jedzie ktoś przez Marklowice samochodem pod Circle K ten tydzień nocki przyszły popołudniówki?

MARCIN

Jestem na szkoleniu. Kto dojezdza z rybnika na autobus.?

Krzysztof

Witam Czy istnieje możliwośc kupić tylne pokrywy (puszki) od reflektorów i przednie (szkla), mogą one być elementami odpadowymi. Proszę, o odpowiedz

Martyusa

Witajcie rowinierz nie polecam ta prace to smieszne czesi maja lekkam prace a wszytsko ta trudna polakom sie dostaje . polaki czerwone jak buraki i marza. Jak naszypciej do domu przyjechac oczywiscie lepsza kasa ale ta firma manupulije przezucaja na inne dzialy co chwila na inna zmiane a potem sms czeba czekac kiedy do pracy wiec co to. Ma znaczyc . albo sie pracuje albo nie

Aga
@Martyusa

matko jaki TY masz problem z pisownią.W takim przypadku zachowaj swe uwagi dla siebie

@Aga

To nie jest polka... szacunku troche

Pracownik V
@Martyusa

Zgadzm się z Tobą całkkwicie. Piszesz faktyczną prawdę. No i jak się twoja osoba nie spodoba na lince to masz przerabane i bedą cie gnębić. Czeszki leca na facetów, wiec mają się tam dobrze. Fakty są takie, że nie pokażą Ci jak robić a wymagają byś w sekundę spojrzała i robiła to tak szybko jak one które pracują nie jeden tydzień a bardzo długo.

Killaz_228

Siemanko Ludziska Napisze Tak pracuje przez coma jobs. Pracowałem w odrach też i powiem tak, ludzie którzy krytykują coma Jobs i Prace czy w odrach czy na lampach to banda nieudaczników którzy nie potrafią pracować 15 % odpada po pierwszej wypłacie drugie 25 odpada za hlanie ci co chcą pracować pracują i dobrze zarabiają. Takie teksty comac (usunięte przez administratora) itp to pisza właśnie tacy ludzie którzy mają problem z własną osobowością którzy buble wala w pracy i się nie nadają porostu niech tacy ludzie nie podejmują pracy w Czechach bo aż przykro się na was patrzy buractwo.

Niewazne
@Killaz_228

Comac jobs okrada ludzi i kwestia czasu jak ich varlock (usunięte przez administratora)

ANNA

NIGDY WIĘCEJ . POLAKÓW TRAKTUJĄ JAK ZŁO KONIECZNE .PRZERZUCAJĄ NIESPODZIEWANIE NA INNE STANOWISKA .ZMIENIAJĄ ZMIANY PRACY POPRZEZ POWIADOMIENIE SMS-EM. CIĘZKA PRACA POLECAM INNĄ FIRMĘ.

Aga
@ANNA

Witam. A masz moze namiary na inna firme w Czechach? Ja 2 razy mialam termin i nie pojechalam a dalam znac i niby juz wiecej nie dostane. Aga

KRZYCHU

JEZDZI KTOS DO RYCHVALDU Z Boguszowic lub Rybnika? DLATEGO ZE BYLBYM ZAINERESOWANY PRACA, ALE NIESTETY NIE MAM DOJAZDU. POZDRAWIAM. MòJ NUMER KONTAKTOWY TO: 881778067

Wolna
@KRZYCHU

Czegoś nie rozumiem, czytałam ogłoszenie że jest dojazd busem z Rybnika... A ty szukasz kierowcy który tam pracuje? Napisz dlaczego?

Mena
@Wolna

Proste, autobus jest naNovy Kicin, do Rychvaldu transport własny

Wiesław

Poszukuje dojazdu z Boguszowic lub Swierklan do Rychwaldu

Kama
@Wiesław

Na ktora zmiane pracujesz w tym tygodniu ja dojezdzam na nocke moge Cie zabierac ze Swierklan

@Wiesław

Czesc, jestem w takiej samej sytuacji. Chcialbym pracowac w Rychwaldzie, ale nie mam dojazu. Jestem tak jak ty z Boguszowic. Mòj numer kontktowy: 790998250 Krzysztof.

JEZDZI KTOS DO RYCHVALDU Z RYBNIKA? DLATEGO ZE BYLBYM ZAINERESOWANY PRACA, ALE NIESTETY NIE MAM DOJAZDU. POZDRAWIAM.

LUK

Witam jak dostać się do polskiej ekipy konstruktorów w Czechach? z kim można się kontaktować

antek
@LUK

Z nikim i tak sie nie dostaniesz Polaków traktują jak śmieci

Iwona

@An czyli jak rozumiem, pracujesz poprzez agencję pracy? Czy można liczyć na jej pomoc w zakresie załatwiania formalności w Czechach oraz przy poszukiwaniu zakwaterowania? Czy mimo że Varroc Lighting Systems nie zatrudnia bezpośrednio, można nazwać tę pracę stabilną?

Iwona

Na stronie Varroc Lighting Systems jest sporo ofert pracy. Czy umowę o pracę podpisuje się bezpośrednio z pracodawcą? Jak wygląda kwestia znajomości języka? Według informacji firma oferuje dojazd do pracy autobusem lub dofinansowanie paliwa, jak to wygląda w rzeczywistości? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy można w każdej chwili liczyć na wsparcie i pomoc ze strony firmy Varroc Lighting Systems?

Zostaw merytoryczną opinię o Varroc Lighting Systems - Nový Jičín

• Jak się pracuje w Varroc Lighting Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Varroc Lighting Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Varroc Lighting Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Varroc Lighting Systems