Varroc Lighting Systems

Nový jičín

Opinie o Varroc Lighting Systems

kolo

praca świetna zarobki bdb atmosfera znakomita trochę uciążliwy dojazd z jastrzębia ale to kwestia dogadania się z kimś kto dojeżdża samochodem jest ok.

anonymous
@kolo 12.09.2017 20:34

Super

mloda

Ja traflam ok,nie narzekam pol roku pracy ,zarobki swietne,atmosfera tez .

mirka

Praca na tydzień, duża rotacja, Czesi nie lubią Polaków więc od razu jesteś na przegranej pozycji , po 2 tyg. zwalniają nieważne czy pracujesz dobrze czy żle jak dobrze to i tak jet zle!!

kuba

Hej, pracuje ktoś w tej firmie, bo nie ma żadnych komentarzy, atmosfera ok?

Jadzia
@kuba 15.04.2016 13:49
Hej, pracuje ktoś w tej firmie, bo nie ma żadnych komentarzy, atmosfera ok?

Atmosfera okej. Ale podpisujac umowe trzeba liczyc sie z tym ze za dwa dni moze nie byc pracy i dostaje sie wypowiedzenie. Osobiscie nie polecam bo juz 2 raz siedze na tylku bo jest obnizona produkcja

Zostaw opinię o Varroc Lighting Systems - Nový jičín

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Varroc Lighting Systems