Proszkownia Mleka w Piotrkowie Kujawskim Sp. z o.o.

Piotrków Kujawski

Opinie o Proszkownia Mleka w Piotrkowie Kujawskim Sp. z o.o.

marta

Fajnie tutaj sobie dorobić w wakacje słyszałam, ktoś wie czy będą przyjęcia? czekam na info :)

Pracownik :)

Bardzo słaby zakład , brak pieniedzy za nagdziny przymusowe urlopy , brak pieniedzy za chorobowe , porażka ;)

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Proszkownia Mleka w Piotrkowie Kujawskim Sp. z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o Proszkownia Mleka w Piotrkowie Kujawskim Sp. z o.o. - Piotrków Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proszkownia Mleka w Piotrkowie Kujawskim Sp. z o.o.