Opinie o Interbud Marcin Dunajski Interbud Invest w Cierpice

Interbud Marcin Dunajski Interbud Invest
1 2 17 5 1
Michał

Firma to przekręt. Pan Wójcik jest tchórzem. Nie odbiera telefonów, czasem tylko odpisuje na smsy. Obiecuje pieniądze a i tak nie płaci. Panie "W" jak się nie potrafi robić interesów to się za to nie zabiera! Do zobaczenia w sądzie cwaniaku!

Tak3Nie
Były pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Michał

Miałem nieprzyjemność współpracy. Podejściefirmy do klientów - tragedia. Problemy z wypłatą na czas, wałek za wałkiem itd. Nie polecam.

Karol Nowy wpis
@Były pracownik

Jak długo pracowałeś w tej firmie? Problemy z wypłatą wynagrodzenia na czas to niewątpliwie duży problem, jednak chciałbym ustalić, jakiej wysokości wynagrodzenia firma ta oferowała? Z góry dzięki za informację.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Interbud Marcin Dunajski Interbud Invest?

Darek Nowy wpis

@Maryla To forum służy pracownikom do zamieszczania opinii o pracy a klienci mają adres firmy!!

Maryla

Ta firma to żenada... Brak odbierania tel przez pana (usunięte przez administratora) brak zapłaty za towar oraz usługę, ogólnie firma Inko - co zarobi to na winko. Unikajcie tych ludzi jak tylko można. Nie polecam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Filip

Ale czy aktualnie firma potrzebuje pracowników? Może coś więcej o atmosferze?

Obiektywny

Stawki słabe, Problemy z płatnosciami

TakNie

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Interbud na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Moskorzew i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Tak3Nie

Piotrek

Firma nie godna zaufania,zlecają transport poźniej jak dochodzi termin płatności to jest spychoterapia i nie odbiera nikt tel.1 nr tel ma księgowa i logistyka,żenada!!! Odrazam współpracy!!! faktury oddane do windykacji.

życzliwyoszukanymprzezinterbud

Budmar, Dombud, domyślam się, że nie tylko godzina jednakowa ale i numer IP ;) Heh... Żenada panie (małe p) Wójcik...

Tak2Nie

oszukany

Przestrzegam przed tą firmą. Jestem usługodawcą, nie płacą, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na wezwania. Na każdą negatywną opinię odpowiadają kłamliwie oskarżając ludzi, którzy dla nich pracowali. Za chwilę, zapewne i pod tą opinią pojawi się kolejne oszczerstwo. Co za tupet...

Tak4Nie

Nela

Masakra szef w podróbkach armaniego na kredytach zatrudnia na własna działalność No i duże opoźnienia z wypłatami omijajcie z daleka

Tak7Nie

życzliwy
@Nela

dokładnie tak jak napisałaś, dostawcą za towar też nie płacą.

Tak1Nie

Kamorra
@Nela

Jedna niezadowolona ponieważ wyleciała za kradzież !!!!!

Budmar
@życzliwy

Wszystkim firma płaci regularnie , bez przesady sam wspolpracuje z nimi od lat i robimy dobre interesy!

Dombud
@życzliwy

Dokladnie tak jak mówisz regularne płatności i mili ludzie oraz serwis współpracy.

Zostaw opinię o Interbud Marcin Dunajski Interbud Invest - Cierpice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie