Opinie o Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) w Stuhr

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) w Stuhr

Łucja

Cześć, ktoś pracował jako Spawacz MIG/MAG i może powiedzieć, czy jakiś papierek trzeba mieć na znajomość tego niemieckiego? Bo w ogłoszeniu faktycznie napisali, że wymagają język, ale na jakich zasadach to nie wiadomo, czy wystarczy rozmowa z rekruterem czy szukają potwierdzenia?

@Łucja

Witam, Proszę podesłać cv oddzwonimy i wszystko wytłumaczymy, nie trzeba papierka, trzeba zrozumieć polecenia, ale poza tym w większości firm są Polacy.

Maria
@Bindan

A kwestia z zakwaterowaniem jak obecnie się przedstawia. Jest jakaś możliwość wyboru warunków?

@Maria

Witam, w Bautzen spawacze dostaja diete 6,25€/h netto, ktora moga wykorzystac na oplacenie mieszkania, znalezienie we wlasnym zakresie, mozna w Zgorzelcu lub okolicy lub w samym Bautzen

Tomasz

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , do dziś nie mogę odzyskać swoich ciężko zarobionych pieniędzy, omijać szerokim łukiem , ( a zapytaj się tylko o zeitkonto od razu wek

@Tomasz

Z komentarzem nie mozemy sie niestety zgodzic, poniewaz z momentem ustania stosunku pracy pracodawca wyplaca Zeitkonto. Wszystkie naleznosci zostaly urgeulowane w 2022r. Moze w Pana przypadku byla to kwestia nie oddanych godzin pracy ? Niestety w takim przypadku my nie mozemy wystawic klientowi faktury za Pana prace :(

Partner

Uważajcie na tą agencje. Nie wierzcie w nic co wam obiecują. Na miejscu okazuje się że jest zupełnie inaczej. (usunięte przez administratora)

@Partner

Brak wypłaty!

@Sylwia

Pani Sylwia nie dostarczyl potwierdzenia przepracowanych godzin i ksiegowa nie mogla jej naliczyc wyplaty i nie mogla wystawic rachunku firmie za przepracowany czas w czasie swiat. Pani Sylwi zostalo wszystko wyplacone w kolejnym miesiacu.

@Partner

Rekrutacja przez agencje polega na tym, ze proponujemy kandydata i musi byc zaakceptowany przez firme, jezeli sie nie uda, to niestety nie mamy na to wplywu. Przykro nam, ze sie nie udalo, ale prosze sie nie poddawac ;)

Franek z Jezmanek

Kazdy chce zarabiac w tych ciezkich czasach i firm nie stac na wyplacanie lewych chorobowych, takze prosze sie nie dziwic i prosze sie nie czuc oszukanym. Jezeli firma zwalnia, to moze jest jakis powod ? My Polacy widzimy tylko swoje dobro, nam sie nalezy itp. A jakby zrobil to jakis obywatel ze wschodu, to by bylo jak on mogl ten (usunięte przez administratora) oszukiwac Panstwo plskie itp. Hipokryzja i jeszcze raz hipokryzja. Ja pracowalem 3 lata przez ta firme i rozstalem sie w zgodzie i nigdy nie bylo problemow. Osobiscie polecam !

Firma Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) prowadziła rekrutację na stanowisko Oferty pracy w Berlinie, Großbeeren, Ludwigsfelde i Werder. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Koko

Banda (usunięte przez administratora) którzy wykorzystują zdesperowanych ludzi. Przyjmują a za chwilę zwalniają. W (usunięte przez administratora) mają ludzi liczy się tylko zysk. Ludzie dla pracy w niemczech rezygnują z dotychczasowych zajęć w Polsce a oni poprostu ich po kilku dniach zwalniają.

Aneta

Szukają spawaczy akutalnie, ktoś może pracuje na tym stanowisko w Görlitz? Jak warunki?

Miś

Po rezygnacji z pracy za 3 tygodnie zostało mi wypłacone niecałe 200 euro... Musiałem się tłumaczyć w biurze "szerokiej" kobiecie, dlaczego rezygnuje z pracy za 10euro dla innej za 13euro. Nie mogła tego pojąć swoim małym rozumkiem. Rozmowa była w obecności aż 3 osób w tym ja jako 4. Widocznie cały rozum zamienił się w tłuszcz na ujej szerokiej bupie. Dali mi najgorszą klasę podatkową. Na @ odpowiadają zdawkowo że wszystko jest dobrze. Za rezygnację przed 15 również chcieli ściągnąć pieniądze za mieszkanie. Na szczęście w moim nowym biurze ogarnęli sprawę i powiedzieli że jest to bezprawne! Reszty już raczej nie odzyskam. Jeśli chodzi o mieszkanie to warunki ok. Ale w pokoju gorąco jak diabli w upały. W mieszkaniu było nas 5 osób wszyscy chodziliśmy na jedną zmianę do pracy problem z toaletą i kuchnią był notoryczny. Jedna para również wyjątkowo upierdliwa, ciągle przesiadywali w kuchni i gotowali a potem ciągle laksy w kiblu. Słuchać się tego nie dało... W pracy spoko jak znasz język. Ci co nie znają mogą czuć się wyalienowani ale na zmianie są Polacy więc chyba pomagają. Koleżanka z działu mówiła że pracują na nim same kobiety i jest za dużo "progresteronu". Czyli stosunki bywały napięte :-D jak to u kobiet. A jak jest ich z 20 na zmianie to dajcie spokój... Ja pracowałem akurat z Niemcami na innym dziale i sobie chwalę. Tylko pieniądze małe. A oczekiwania jak z kosmosu. Biura mimo wszystko nie polecam nikomu

Dred
@Miś

z tymże pracodawca nie decyduje na jakiej jesteś klasie podatkowej, a po prostu Finanzamt

Bezczele
@Dred

Niestety decydują! Nie składają w porę stosownych dokumentów przez co wrzucają do najgorszej klasy podatkowej. Mało tego! Ściągają ludzi do pracy a godzin obcinają. Paranoja!

@Bezczele

Prawda! Sama tego doświadczyłam. (usunięte przez administratora)

Grażyna

To robisz coś w tej sprawie?

@Bezczele

Wszystko jest sprawdzane przez program ELSTAM, ponizej jest opisane jak dziala. Firma potrzebuje Steuer ID do sprawdzenia Klasy podatkowej. Jezeli pracownik jego nie poda lub nie ma to na starcie jest grupa 6. Roznica przy zmianie na inna grupe jest zawsze zwracana ! Wie funktioniert das ELStAM-Verfahren? Für das ELStAM-Verfahren muss der Arbeitnehmer seinem Arbeitgeber nur noch den Tag der Geburt und die steuerliche Identifikationsnummer mitteilen sowie die Auskunft geben, ob es sich um das erste Arbeitsverhältnis (Hauptarbeitsverhältnis) oder um ein weiteres Arbeitsverhältnis (Nebenarbeitsverhältnis) handelt. Damit kann der Arbeitgeber die Lohnsteuerabzugsmerkmale des Arbeitnehmers elektronisch bei der Finanzverwaltung abrufen. Veränderungen der Lohnsteuerabzugsmerkmale werden dem Arbeitgeber mittels Änderungslisten durch die Finanzverwaltung elektronisch mitgeteilt.

Maria
@Bindan

Czyli nikt nikomu od górkę celowo nie robi, po prostu tak to jest ustalone?

@Maria

Tak Pani @Maria jest to zalezne od urzedu skarbowego jaka grupe nada pracownikami, a my zaczytujemy po numerze Steuer ID

Narayan

Dostanę jakiś nr do firmy?

Olga
@Narayan

Podają nr kontaktowy przy każdym ogłoszeniu o pracę do osoby która odpowiedzialna jest za rekrutację. Jakiej oferty szukasz?

Mis

Nie polecam..oszusci..jak mozna tak byc nie uczciwym. Po 2dniach.chorobowego zwolnienie dostarczone do domu. NIE POLECAM..NIE WYPLACALNI

@Mis

Brak wypłaty!

OK

Mam wyjechać przez tą agencje do Magdeburga, ktoś, coś? Jakaś opinia ;)

@OK

Nie polecam. Konto Zeit. Nie chcą płacić dodatków za godziny nocne, tolerują (usunięte przez administratora) straszą karami

@OK

Brak wypłaty za grudzień 2021! Glupie tłumaczenia, brak kontaktu z klientem!

Ktoś12

Niekompetentni pracownicy. Nie polecam. Uważajcie na Michał Partner

@Ktoś12

Michał Partner oszust.Nie wysyła pasków wypłat, straszył,że gdy pracownik mu podpadnie, to nie udostępni jemu PITu itd itd. jest dużo do powiedzenia w tej sprawie

Bindan Görlitz
@Ktoś12

Prosze nie umieszczac u nas opini, poniewaz Pan Michal u nas nie pracuje. A opinia zostaje dla Bindan Görlitz. Prosze poszukac sobie innego Forum do opisywania rozczarowan !

Michał Michno

Absolutnie negatywna opinia. Tolerowanie (usunięte przez administratora) i znęcania się nad pracownikami z Polski w pracy w firmie Cube ( rowery) , o którym wiedzą ( jeśli ktoś chce też wystąpić do Sądu Pracy PRIV) Posiadam nagrania rozmów, które udostępnię w Sądzie Pracy, wobec czego wszyscy poszkodowani przez tą firmę w Cube przyłączając się do Pozwu zbiorowego mają szansę na odszkodowania od tej firmy i Cube. (usunięte przez administratora) w Niemczech jest przestępstwem zatem zapraszam wszystkie osoby poszkodowane do kontaktu mr.michno@gmail.com

Bindna
@Michał Michno

Witam, prosimy pisac pod wlasciwymi firmami, poniewaz my jestesmy z Saksonii i nie mamy nic wspolnego z Firma CUBE. Jezeli byl to nawet oddzial Bindan, to prosze nie pisac pod naszym, bo tu jest Saksonia, a nie Bawaria

Aga

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tym pośrednikiem.Pan Łukasz jest osobą kontaktową i można załatwić pozytywnie wszystkie sprawy.Zawsze odbiera telefon wykonuje żetelnie swoje obowiązki zawsze porozmawia i doradzi.Oby wiejej takich ludzi.POLECAM

@Aga

Zastanawiam się czy wypłacają poani dodatki za godziny nocne od 23 jeśli pracuje Pani powyżej 2 godzin.

Lolo

Firma przechodzi do lamusa odkąd przeją firmę nowy szef tworzą się problemy kobiety z biura w Gorlitz się zwolniły to daje do myślenia co wypłata coś się nie zgadza kombinacje z bankiem godzin robią co chcą ogulnie nie polecam i niedługo pożegnam firmę

Emi.
@Lolo

(usunięte przez administratora) odkad Pani Estera zajmuje miejsce w tej firmie stali sie niuczciwi. Kombinuja. Nie wysylaja zarobków do Krankkasy przez co AOK nie moze naliczyc chorobowego. W tej firmie nie mozna chorować odrazu.zwalniaja dostarczajac do domu osobiście przez pana Lukasza koperty z wydelegowaniem.

Karola

Polecam oddzial Partner w Görlitz. Polscy dysponenci bardzo pomocni. Mialam problem z klasa podatkowa i zostalam poinstruowana co mam zrobic, aby go rozwiazac. Pozatym pieniadze zawsze na czas,a wszelkie niejasnosci wyjasniane sa od razu.

Jan Kowalski

Muszę szczerze napisać, ze nowa obsada biura zmieniła diametralnie funkcjonowanie biura. Pracownicy mili i pomocni, potrafią doradzić w wielu kwestiach, również w tych które nie dotyczą ich pracy. Miły kontakt i najważniejsze kasa zawsze na czas, jak się coś nie zgadza, można reklamować i szybko następuje korekta. Polecam biuro w Görlitz

Emil

Jaki kanciarz z ods? Jak on się nazywa i jego dziewczyna?

Byku2
@Emil

Jaki to kanciarz @Byku ?

Tomaszek

@Aga a może na jakiegoś maila da się z nimi skontaktować?

Aga

Od kilku dni nie mozna sie dodzwonic brak kontaktu

Magda

Wymagają ukończonych kursów ? Jeśli tak to jakich?

Zostaw merytoryczną opinię o Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) - Stuhr

• Jak się pracuje w Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)?

Zobacz opinie na temat firmy Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.

Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)