Michael Bubolz
counter
3 163 115 5 1
edr Nowy wpis

a konkretnie za co?jak na start takie wynagrodzenie to godna stawka

anonim Nowy wpis

ola Nowy wpis

Tak 200 zł premii, którą możesz stracić za wszystko nie polecam pracy w tej firmie .Zarobki 2700 brutto zastanów się czy warto i zero szacunku od dyrektora.

mmpp Nowy wpis

praca naprawdę przyzwoita, fajni ludzie, kasa na czas, a pracować trzeba więc ja nie narzekam.

Zapytanie

Panowie, a jak wygląda praca biurowych? Znośnie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

On

Jeśli chcesz być specjalista w obróbce i to niemieckiej firmie hahahaha. Biuro chyba nie ma co robić albo ktoś daje im zadanie poprawy wizerunku. A ten specjalista to pracownik produkcji bo to ma 95% ludzi na umowie.

ok

Witam panie Wilczku!

cdr989

Bo tam pracowałem i prawie cztery lata więc wiem o czym pisze.

elektryczny

czyli od kilku lat sie nic nie zmienilo globus na qs i lysy. oczywiscie goraco pozdrawiam

jaaaa

Hej naucz sie ortografii a pozniej pisz bo polka pisze sie O z kreska a z tym jedzeniem to dobrze bo zaoszczedzisz kase a moze schudniesz jak jestes groby bo takich w tym zadkladzie nie brakuje tak ze na zdrowie tobie to wyjdzie.

Panie Adasiu co za pierdoły wypisujesz. Niemcy to były sknery Ci inwestują bedzie druga hala i wiecej ludzi ... A żadnej kartki nie było chyba że sam ją wywiesiłeś

Mucha

Obecnie to już firma Paragon Medical, poniżej link do centrum karier. (usunięte przez administratora)

Marek 6 kucharek

Okej zwracam honor całkiem możliwe.to dobrze trafiłeś kolego u mnie to czynsz na zimno ponad 600€. pozdrawiam emigrację

Marek zegarek

330 € za mieszkanie? To gdzie Ty mieszkasz na wsi w piwnicy za stodoła? W moim rejonie 2 pokoje 800 €.Ale reszta się zgadza uczta się roboty trochę języka i ciał bambino . Samego dodatku za nocki plus premia mam ponad 300€ na łapę. Więc ostatni gasi światło. Pozdrawiam byłych współpracowników.

@Marek zegarek

Mieszkam w małej miejscowości między Stuttgartem a Fryburgiem. Małe mieszkanie 32 m2 ze wszystkimi wygodami. Goły czynsz (Kaltmitte) to 200 euro. Mogłem się jeszcze targować, ale zależało mi, bo mam 1000 m do pracy. Kaufland, Lidl, Aldi - 9 km. Kryty basen - 14 km. Szwajcaria, Francja: 100 - 120 km.

aaaa

Drogi Janku jak Ciebie zatrudnili w tej firmie skoro nawet nie potrafisz dobrze sprecyzować zdania a o ortografii nic już nie wspomnę ;) A tak na marginesie musisz być niezłym przydupasem skoro wypowiadasz się na forum w takich superlatywach o tej firmie ;) A co do zarobków lepiej przemilczę ;)

Rysiu

*mialo byc pierwsza wypłatę a nie umowe, przepraszam za blad. Ps jak tu nie lewarowsc sie pożyczkami i kredytami?! Ten kraj to (usunięte przez administratora)

Bubolz i .. do Niemiec

Pracowałem w Firmie żeby się nauczyć obsługi tokarek z magazynem. Do tego firma M.Bubolz w Siechnicach dobrze się nadaje. Zarabiałem trochę ponad 2 tys. zł netto i przejadałem oszczędności. Jestem w Niemczech 900 km od Wrocławia. Mam stawkę 14,50 euro/godz, 25% dodatek za pracę pomiędzy 20.00 a 6.00 i 30 dni płatnego urlopu. Wystąpiłem o zmianę klasy podatkowej (I - III) i czekam na decyzję o wypłacie tzw. Kindergeld (184 euro/mies. na 1 dziecko). Tak więc "już za chwilę" będę miał 2.350 - 2.500 euro na rękę. Najem małego mieszkania włącznie z TV i internetem to 330 euro. W pracy nie ma pieszczot - do 5 maszyn do obsługi, za to minimum papierów. Jeden warunek - komunikatywny niemiecki - żeby się w pracy z Turkami dogadać.

pompas

Zarobki - na dzień dobry 1100,00 !

pompas

No niestety , ale w naszym kraju , takimi premiami NAJNIŻSZĄ siłę roboczą nie nagradzają !

Brysiek
@pompas

Dlatego jesteśmy Chinami Europy ze za ta sama prace my dostajemy 2000 zł a głupi turek w Niemczech ma 2000 euro różnica jest wielka a ceny w sklepach bardzo podobne.

Andrzej z wierteł

Kolego, sa jeszcze (usunięte przez administratora)W zależności od stanowiska, na niektórych jest zawsze, a na niektórych nie na wogole. Wykryte braki itp. Osobiscie, rozglądam sie za nowa praca. Nic sie tu nie nauczysz. Masz tylko wciskać przycisk przez 8godxin a potem win do domu. Szkoleń brak, rozwój żaden.

irek

Zmiany 3. Zarobki 1800zl po okresie próbnym, 1600zl w okresie próbnym. Szału nie ma.

Piotras

Znalazlem ogloszenie " Specjalista obsługi maszyn CNC - Team Leader ". Jakie zarobki ? Ile zmian ? Dzieki z gory za od :)

Zostaw merytoryczną opinię o Michael Bubolz - Stuhr

Michael Bubolz