Opinie o Michael Bubolz w Stuhr

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Michael Bubolz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michael Bubolz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michael Bubolz w Stuhr

Piotras

Znalazlem ogloszenie " Specjalista obsługi maszyn CNC - Team Leader ". Jakie zarobki ? Ile zmian ? Dzieki z gory za od :)

radzio

Pan Dyrektor wcionsz jest Panem Dyrektorem. Tszyma pozadek i dyscypline dlatego Z pewnoscia długo bendzie dyrektorem. I nie misz takich glopot na forum. Spzatac to ty sobie w Anglii morzesz, albo na zmywaku w Mac donaldzie :D hihihaha i nie jestem radzio, nie mam na imię Radek tylko Janek. Tak tylko napisałem Radzio zeby sie nikt niedomyslil.

@radzio

ej ty radzio naucz sie pisac poprawnie.......

oki

Ej powieściopisarzu z postu wyżej tyle to ty masz ale brutto hahahhahhahahhahhah

PituPitu

Tak na marginesie to firmy Michael Bubolz w Siechnicach juz nie ma teraz to amerykański PARAGON MEDIAL.. Przyjmuja ludzi , maja rozbudowywać hale produkcyjna tak wiec przyszłość... i jeszcze jedno dla zachęty ja mam podstawy 2700 na ręke a pracuje chwilke a jak przyjdziesz np z 2 soboty i zrobisz nadgodziny to do 3500 na rączke wyciągniesz... roboty jest w ciul..

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Michael Bubolz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leon

Ktos moze napisac od jakiej kwoty sa tam zarobki? Czy warto w ogole przyjść na rozmowę?

Ciekawski

Witam,ja mam pytanie odnośnie pracy na magazynie, chodzi mi o to czy na wejściówce jest praca zmianowa i na jakim systemie tam się pracuje.Z góry dziękuje za info.

ddd

Post napisany wyżej świadczy o tym że pisał go jakiś lizus a nie zwykły pracownik którego w tej firmie ma się głęboko w dupie , niestety świadczy o tym ton tego pogardliwego wpisu , osoby chcące tam pracować już rwą się do pracy w tej pseudo firmie i czekają tłumnie pod drzwiami żeby tam pracować.

@ddd

Niestety Pan DDD chyba został skrzywdzony bo miał w DDDup....e prace a niestety wiekszość naszych rodaków ma mentalność jeszcze z komunizmu czy sie stoi czy sie leży 2000 sie należy... Nie trafiłeś człowieku ,, nie lizusuje, nie kapuje i zgodnie z wszystkimi zyje a przedewszystkim robie swoje i tyle... nie trzeba sie strasznie wysilać tylko robic swoje .. A głęboko można mieć w dumie tego co ma prace w (usunięte przez administratora) proste hehe.. powodzenia na zielonej trawce

mr. Grat

Kto tam i za ile pracuj?!?! Ludzie! Opamiętajcie sie!! Starajcie sie bardziej, uczcie a nie tylko odpierdzielacie swoje I wio do domu! 75% ludzi w tej firmie patrzy tylko co zrobic zeby sie nie narobić. A to ze maszyna nie idzie, a to zlecenie za pozno przyszło z poprzedniego etapu, a to narzędzi nie ma albo ktos zepsuł, ale nie ja. Takich tu pełno. Tym co chca pracowac robią koło pióra, na złość, byle tylko ich było ba wierzchu i 8godzin zlecialo. ;//

@mr. Grat

Popieram przedmówce. Kupe ludzi chowa sie po kątach i w szatni byle by nie pracować i sie dziwicie że wylatują. Kuźwa ludzie to nie caritas polska tu trzeba produkowac zeby firma mogła sprzedac i zarobic na wasze pensje. A jak operator spier...li i jest reklamacja i straty np 40000zł i za to nie wyleci to jest źle? Ludzie weźcie sie do roboty i pokażcie że wam zalezy a nie odbebnić 8 godzin i fiu... Dyrektor ma humory ale szanuje ludzi co chcą pracować i dlaczego są tu ludzie co pracuja od początku firmy BO IM SIE CHCE... Jak profil firmy mówi produkcja precyzyjnych rzeczy a wiec nie jest to praca do oderwanych od tzw płóga i tych co srubke wkręcaja młotem piecikilowym. Ci co pisza oszczerstwa to ci co mysleli że zarobia tu 7500netto za opierdalanie sie a tu klops nie udało sie... jestes uczciwy i chcesz pracować , jestes tu bezpieczny, uczysz sie i pokazujesz że potrafisz zawsze możesz sie z dyrektorem dogadac i dostać wiecej... TYLKO TRZEBA CHCIEĆ.. z pustego łba i Salomon nie naleje.. Wesołych Świąt

Bartus

Pracuje e tej firmie drugi rok. Mam 1320zl miesięcznie netto. A odpowiedzialność ogromna!!! Ale pieniądz zawsze 10 każdego miesiaca jest na koncie. Cieszy mnie to. Moze to nie kokosy, ale na chleb z mlekiem i wódkę raz w tygodniu starcza. Wynajmuje pokój w Siechnicach z żona i jej matka. Żona pracuje w ogrodnictwie 6zl na godzine 1200zl na miesiac netto, teściowa ma rentę 650zl nie przelewa sie, a zyc trzeba. Zamiast na wakacje, odkładamy na leki.

As ze szlifierni

Ja, mam 1250zl na reke plus te 200zl jak idzie dobrze robota. Nie narzekam. Praca pewna, odpowiedzialna a pieniądz zawsze jest potrzebny.

Fff
@As ze szlifierni

Odchodzilem z tej firmy mając 3500 na rękę plus premia i inne pierdoly a to było prawie cztery lata temu a wy piszecie ze macie 1200 zł więc radzę dać sobie spokój bo jeśli chodzi wasza przyszłość to dobrze nie będzie.Firm jest dużo tylko trzeba wiedzieć co sie chce robić.Co do ASA ze szlifierek to to dam Ci radę spróbuj poszukać czegoś innego związanego z obróbka na maszynach ,tokarki frezaki wytaczarki ,tylko nie idź w seryjna produkcje,tylko w detal.Szlifierek tego typu w okolicach Wrocka wiele nie ma,są dwie czy trzy firmy,więc bez szału.Wiec życzę powodzenia.

Gosc

1100zl na reke??? To Cie cieszy??? Toz to rozpacz!!!

ddd

Jak dla mnie nie ma szans na rozwój jakikolwiek robisz ciągle to samo w kółko ,aż czasami szlag ciebie trafia więc jak kolega z postu wyżej napisał chcesz robić za podajnik dawaj.

ddd

Od początku roku odeszło z 15 osób , stres zwalanie winy na pracownika zawsze winny jest pracownik.

ddd

Kolega z postu wyżej zwolniony za rozum , dobre sobie nie obrażaj ludzi pracują tam owszem ameby dezynteryjne ,ale też i parę naprawdę kumatych osób .

ooo

A dlaczego jeśli można wiedzieć?

nick

Omijać szerokim łukiem.

@nick

czy jest ktos kto pracował w tej firmie w niemczech i zna ludzi a dokladniej technicznych. potrzebuje kontaktu do pewnej osoby z tej fabryki. dzieki za info

Pracowałem
@alice dorn

Pracowałem w niemczech ponad rok o kogo chodzi to jak znam to pomogę

@Pracowałem

potrzebuje kontaku do technicznego Romana nieznam jego nazwiska ma okolo 35 lat(rosjanin niemieckiego poczodzenia zreszta chyba jak polowa fabryki)

Ddd
@alice dorn

Nazywa sie Roman Merker ale o konkretne dane to musisz sie zapytać kogoś ze szlifierek,,nie wiem czy tu zagladaja,więc kontakt może być utrudniony.

@Ddd

Serdeczne dzieki:)piwo ze mnie:P

rur

Witam, ile można zarobić na stanowisku CNC? Mam 3 letnie doświadczenie na frezarce z oprogramowaniem Heidenhain, Siemens nie jest mi obcy. Piszę programy, ustawiam, montuje narzędzia, generalnie sam sobie piszę programy pod daną robotę i ją ustawiam. Szukam firmy gdzie mogę więcej zarobić dlatego jeśli ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na ILE moge liczyc w tej firmie bylbym wdzieczny. Nie interesuja mnie utarczki miedzy pracownikami ;)

ktoś

sami sobie winni,nie umieli docenić tego co mieli to teraz mogą iść do Parkera za połowę tego co tutaj zarabiali

Imprezę organizowała firma dla pracowników

Pewnie tak jak w tamtym roku,czyli o 18. Ale raczej nie nazywajmy tej imprezy wigilią bo kto w domu wigilię obchodzi,to wie że ta impreza z wigilią ma niewiele wspólnego

Zostaw merytoryczną opinię o Michael Bubolz - Stuhr

Michael Bubolz