Opinie o Partner Personaldienste GmbH w Stuhr

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Partner Personaldienste GmbH, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Partner Personaldienste GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Personaldienste GmbH w Stuhr

Miś

Po rezygnacji z pracy za 3 tygodnie zostało mi wypłacone niecałe 200 euro... Musiałem się tłumaczyć w biurze "szerokiej" kobiecie, dlaczego rezygnuje z pracy za 10euro dla innej za 13euro. Nie mogła tego pojąć swoim małym rozumkiem. Rozmowa była w obecności aż 3 osób w tym ja jako 4. Widocznie cały rozum zamienił się w tłuszcz na ujej szerokiej bupie. Dali mi najgorszą klasę podatkową. Na @ odpowiadają zdawkowo że wszystko jest dobrze. Za rezygnację przed 15 również chcieli ściągnąć pieniądze za mieszkanie. Na szczęście w moim nowym biurze ogarnęli sprawę i powiedzieli że jest to bezprawne! Reszty już raczej nie odzyskam. Jeśli chodzi o mieszkanie to warunki ok. Ale w pokoju gorąco jak diabli w upały. W mieszkaniu było nas 5 osób wszyscy chodziliśmy na jedną zmianę do pracy problem z toaletą i kuchnią był notoryczny. Jedna para również wyjątkowo upierdliwa, ciągle przesiadywali w kuchni i gotowali a potem ciągle laksy w kiblu. Słuchać się tego nie dało... W pracy spoko jak znasz język. Ci co nie znają mogą czuć się wyalienowani ale na zmianie są Polacy więc chyba pomagają. Koleżanka z działu mówiła że pracują na nim same kobiety i jest za dużo "progresteronu". Czyli stosunki bywały napięte :-D jak to u kobiet. A jak jest ich z 20 na zmianie to dajcie spokój... Ja pracowałem akurat z Niemcami na innym dziale i sobie chwalę. Tylko pieniądze małe. A oczekiwania jak z kosmosu. Biura mimo wszystko nie polecam nikomu

Aga Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tym pośrednikiem.Pan Łukasz jest osobą kontaktową i można załatwić pozytywnie wszystkie sprawy.Zawsze odbiera telefon wykonuje żetelnie swoje obowiązki zawsze porozmawia i doradzi.Oby wiejej takich ludzi.POLECAM

Karola Nowy wpis

Polecam oddzial Partner w Görlitz. Polscy dysponenci bardzo pomocni. Mialam problem z klasa podatkowa i zostalam poinstruowana co mam zrobic, aby go rozwiazac. Pozatym pieniadze zawsze na czas,a wszelkie niejasnosci wyjasniane sa od razu.

Jan Kowalski Nowy wpis

Muszę szczerze napisać, ze nowa obsada biura zmieniła diametralnie funkcjonowanie biura. Pracownicy mili i pomocni, potrafią doradzić w wielu kwestiach, również w tych które nie dotyczą ich pracy. Miły kontakt i najważniejsze kasa zawsze na czas, jak się coś nie zgadza, można reklamować i szybko następuje korekta. Polecam biuro w Görlitz

Emil
Kandydat

Jaki kanciarz z ods? Jak on się nazywa i jego dziewczyna?

Byku2 Nowy wpis
@Emil

Jaki to kanciarz @Byku ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Partner

Uważajcie na tą agencje. Nie wierzcie w nic co wam obiecują. Na miejscu okazuje się że jest zupełnie inaczej. (usunięte przez administratora)

Ktoś12

Niekompetentni pracownicy. Nie polecam. Uważajcie na Michał Partner

Tomaszek

@Aga a może na jakiegoś maila da się z nimi skontaktować?

Aga

Od kilku dni nie mozna sie dodzwonic brak kontaktu

Lolo

Firma przechodzi do lamusa odkąd przeją firmę nowy szef tworzą się problemy kobiety z biura w Gorlitz się zwolniły to daje do myślenia co wypłata coś się nie zgadza kombinacje z bankiem godzin robią co chcą ogulnie nie polecam i niedługo pożegnam firmę

Magda

Wymagają ukończonych kursów ? Jeśli tak to jakich?

Miś

Dred
Klient
@Miś

z tymże pracodawca nie decyduje na jakiej jesteś klasie podatkowej, a po prostu Finanzamt

Bezczele
@Dred

Niestety decydują! Nie składają w porę stosownych dokumentów przez co wrzucają do najgorszej klasy podatkowej. Mało tego! Ściągają ludzi do pracy a godzin obcinają. Paranoja!

XXX
 Problem

Serdecznie nie polecam, obiecywali pomoc Polskiego koordynatora, a jak przyszło co do czego to Niemieccy team liderzy szukali osoby która mówi zarówno po Polsku jak i po Niemiecku, żeby jakkolwiek się dogadać, obiecali również pierwszą klasę podatkową w pierwszym miesiącu co okazało się oczywiście kłamstwem

Irek

Podpowiedzcie czy można liczyć na firmę będąc już za granicą?

Loli

Mieszkanie w pełni wyposażone, wypłata na czas. Kontakt z firmą bardzo dobry. Polecam

Nicky

Współpracuje z PARTNER i dla mnie wszystko jest w porządku :) oddział w Erfurcie.

diablo

A ja wam powiem pracowałem w Partner firma z gorlitz (usunięte przez administratora) płacą na czas załatwiają za ciebie lokum tylko jedziesz przedstawiasz dokumenty i tyle zaliczka tez jest po pierwszym tygodniu panie z biura super po polsku i niemiecku mówia wszelkie pytania dzwonić proszę natychmiast załatwiają sprawę poloecam ja pracowałem jako spawacz na elektrowni płaca jak przy granicy może być

Gruby123

Nie polecam !! (usunięte przez administratora) Nie warto sie nawet pakować bo strata czasu i przedewszystkim pieniędzy bo zarobki przez ta agencje wychodzą jak najniższa krajowa polska. Mowa o oddziale z Erfurtu.

Polka

Pracuje ktoś w Erfurcie na komisjonowaniu książek i może coś napisać ?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Partner Personaldienste GmbH? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Wiktor

Czy tak dobrze się z nimi pracuje, że nie ma chętnych do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Personaldienste GmbH - Stuhr

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Partner Personaldienste GmbH