Opinie o Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) w Stuhr

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) w Stuhr

zauważyłem, że w ofercie dla pomocnika lakiernika napisali o tym, że występuje parking dla pracowników ale jakoś nie widziałem by pisali o tym, że wymaga się własnego auta. jak to w takim razie z nim jest? byłoby ono potrzebne czy nie bardzo? (o Kodersdorf mi chodzi)

witam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

jestem lakiernikiem z wieloletnim doswiadczeniem,poszukuje pracy na dluzszy okres czasu.gdzie i z kim sie kontaktowac? pozdrawiam ps.(usunięte przez administratora)

Jest tu parę ofert dla Piaskarzy, liczę na wasze sugestie. mam doświadczenie, planuje jechać sam . która lokalizacje byście mi podsunęli? Mam już doświadczenie z pracy za granica, wiem mniej więcej czego się spodziewać dlatego liczę na opis

A.K Nowy wpis

Polecam bardzo biuro w Gorlitz, pomocni ludzie, 2 lata współpracy i wszystko w porządku.

Firma Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) prowadziła rekrutację na stanowisko Oferty pracy w Berlinie, Großbeeren, Ludwigsfelde i Werder. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Bianka

Chłopak chciałby pojechać na tego elektryka na Gorlitz. Oferta dość niedawno została wystawiona. Teraz jednak gdy spojrzałam na te ostatnie opinie to prosiłabym kogoś kto był w tym rejonie o zdanie. Czy załatwiane są raczej te same pokoje? Byliście tam w mieście w kwaterach? Jakie są? i czy robił ktoś już jako elektryk?

Cześć, a te ofertę dla spawacza do Budziszyna to widzieliście? Są osoby, które po prostu dojeżdżają? Niby piszą o tym, że zamiast diety można mieć 5,5 euro więcej do stawki od godziny. Warto tam się wybrać? na miejscu jak stoją z warunkami? Mam doświadczenie i to 3-letnie w spawaniu

Jestem zainteresowany ofertą dla elektryków przy produkcji pociągów w Hennigsdorf. Jak skontaktować się z biurem?

Jakie są możliwe do podpisania formy umowy? Teraz nie dawno ktoś napisał o niewypłacanych urlopach i zastanawiam się na jakiej zasadzie mogłoby to być możliwe? chodzi o osoby zatrudnione na innym rodzaju niż na o pracę? na przykład kontrakt czy tez zlecenie?

Byly pracownik

a tu jakieś inne powody jeszcze mogą występować co do podziękowania za współpracę? Ktoś pisał ze dostał wypowiedzenie chyba do skrzynki mimo ze nie chodził na zwolnienia… a inni jak z tym mieli? Na co trzeba w ogóle jeszcze uważać jakby ktoś chciał dłużej porobić jednak?

(usunięte przez administratora) Brak słów i nerwy ze stali potrzebne są jeśli chce się u nich pracować. wypowiedzenia przywożą po nocy i wrzucają do skrzynki bez słów wyjaśnienia, pomimo że co chwilę mają oferty pracy. Dla wyjaśnienia nie chodziłem na zwolnienia lekarskie aby dać im powody do zwolnienia. OMIJAJCIE JAK TYLKO SIĘ DA.

Art.

Uwaga na (usunięte przez administratora)nie wypłacają pieniędzy. Pierwsza wypłata 500 euro później miesięcznie 900 euro.

@Art.

Jezeli byla Pani na grupie 6 to roznice zwroci Pani Urzad skarbowy. Prosze rozliczyc PIT w 2024 i roznica zostanie zwrocona. Za grupe nie odpowiada pracodawca tylko urzad skarbowy. Pracodawca tylko na podstawie Steuer ID jest w stanie sprawdzic grupe jaka posiada pracownik. W razie pytan sluzymy pomoca. Pozdrawiam serdeczenie Team Bindan

@@Bindan

Witam czy to jest wyjaśniane już na samej rozmowie lub przy podpisywaniu umowy? I tak dla jasności wszystko zostanie uregulowane i pracownik otrzyma wypracowane pieniądze na które myślał, że się zatrudnia czy jednak ta kwota ulegnie zmniejszeniu?

@Bindan

Drodzy Panstwo, wiekszosc umieszczonych tu komentarzy nie jest zgodnych z prawda, sa to komentarze wystawiane przez konkurencje lub nie summienych pracownikow. W razie pytan zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym biurze Görlitz, gdzie odpowiemy Panstwu na wszystkie pytania i postaramy sie zaproponowac dostepne oferty pracy. Pozdrawiamy Team Bindan

Skubi

Dzień dobry Jestem zainteresowany pracą w Gerlitz . Jako spawacz. Jaki rodzaj konstrukcji czy też produkcja czego jest tam wykonywana ? Czy w pracy są godne warunki ? Czy jest stołówka ? Prysznic ? Pozdrawiam,

Zosia

Szukają pracownika biurowego do pomocy w Goerlitz. Czy ja dobrze rozumiem, że skoro nie ma tam mowy o znajomości języka, to szukają osoby z polskim natywnym do swego biura, nie dla klienta? Super, a czy jest możliwość z czasem i postępami niemieckiego awansować na rekruterkę?

Wysocka

(usunięte przez administratora) Z dnia na dzien wypowiadaja bez podstawnie umowe. Nie wypłacaja zarobionych pieniędzy. Nie polecam najgorsza agencja na terenie Niemiec (Erfurtu) jaka moze tylko być.

Amy
@Wysocka

Jedna Pani już pytała z rok temu o okres wypowiedzenia lecz nikt co do niego się w praktyce nie odniósł, dlaczego? i jak u Ciebie temat tej kasy po paru miesiącach się wyjaśnił? Podkreślasz, że były to „zarobione” pieniądze, wiec jakie były kontrargumenty przeciw wypłaceniu? jak się to rozwiązało?

Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) poszukuje osoby na stanowisko Pracownik magazynu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Koko

Koko przed chwilą NOWA Do wszystkich (usunięte przez administratora) przez tą agencję. Razem z mężem zostaliśmy przyjęci w październiku, umowa podpisana na czas nieokreślony i nagle po 4 dniach nas zwalniają. Ich usprawiedliwienie "nie ma zleceń" w fabryce gdzie pracowalismy, kłamstwo bo tego samego dnia pojawią się ogłoszenie o.prace do fabryki z której nas zwolniono. Dzień wypłat, mąż dostał wypłatę ale ja nie , więc dzwonie i się pytam oc chodzi, Pani w biurze twierdzi że oba przelewy poszły razem. Czekam więc niecierpliwie do ostatniej sesji banku i nic. Piszę do baby że jak nie będzie przelewu zgłaszam sprawę, na co ona wysyła mi (usunięte przez administratora) emotke.nie ze mną takie numery piszę do siedziby skargę i co pyk po 40 min. Wyplata na koncie.ale do tego podpisalismy dokument o opłacie za buty robocze na kwotę 22.55 euro po czym dla męża zostaję odciągnięta kwota prawie 40 euro. Piszę do baby w görlitz o co chodzi a ona że mąż najwyraźniej dostał lepsze buty. (usunięte przez administratora) bo mąż dostał takie same buty na dodatek używane. Więź znowu piszę do siedziby i dostaje odpowiedź że różnica zostanie zwrócona.oddzial görlitz to sami (usunięte przez administratora) myślą że jak dostali posadę na wyższym stanowisku niż my "robole "to moga wszystko. A to my "robole" pracujemy na to zeby oni mieli posadę. Nie musicie znać jezyka aby dostać to co wam się należy bo oni są tylko oddziałem.banda (usunięte przez administratora) polaczków ktorzy myślą że mogą (usunięte przez administratora) rodaków nie znajacych jezyka niemieckiego. ps do pracowników oddziału görlitz są instytucje w niemczech ktore pomagają oszukanym polskim pracownika i nie są to Zoll.

@Koko

Dlaczego go work usuwa słowa (usunięte przez administratora) To nie jest obraża tylko prawda.

@Koko

Firemka krzak która szuka zdesperownych polaczków. Po czym (usunięte przez administratora)ich na kasę. Ale jak to mówią kij ma dwa końce. (usunięte przez administratora) a nie pracownicy rekrutujący. Im więcej przekrętów tym mniej chętnych.

Aneta
@Koko

Chyba nie do końca wszystko zrozumiałam. Ostatecznie wszystkie pieniądze zostały wypłacone ale z opóźnieniem? I potrącone za obuwie, a czy było to ujęte w umowie? I za te buty zwrócili tę różnicę co zgłosiliście? I jeszcze zastanawia mnie jak to jest że na czas nieokreślony umowa, po czterech dniach zwalniają to jaki jest okres wypowiedzenia wtedy? To jest umowa z agencją na polskich warunkach tak? Wybacz nigdy nie wyjeżdżałam za granicę do pracy...

Jacek

@Koko moze za duzo %

Gugg
@Koko

Gdzie pisałaś do siedziby? Poproszę o jakiś namiar

Łucja

Cześć, ktoś pracował jako Spawacz MIG/MAG i może powiedzieć, czy jakiś papierek trzeba mieć na znajomość tego niemieckiego? Bo w ogłoszeniu faktycznie napisali, że wymagają język, ale na jakich zasadach to nie wiadomo, czy wystarczy rozmowa z rekruterem czy szukają potwierdzenia?

Bindan
@Łucja

Witam, Proszę podesłać cv oddzwonimy i wszystko wytłumaczymy, nie trzeba papierka, trzeba zrozumieć polecenia, ale poza tym w większości firm są Polacy.

Maria
@Bindan

A kwestia z zakwaterowaniem jak obecnie się przedstawia. Jest jakaś możliwość wyboru warunków?

Bindan
@Maria

Witam, w Bautzen spawacze dostaja diete 6,25€/h netto, ktora moga wykorzystac na oplacenie mieszkania, znalezienie we wlasnym zakresie, mozna w Zgorzelcu lub okolicy lub w samym Bautzen

Tomasz

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , do dziś nie mogę odzyskać swoich ciężko zarobionych pieniędzy, omijać szerokim łukiem , ( a zapytaj się tylko o zeitkonto od razu wek

@Tomasz

Z komentarzem nie mozemy sie niestety zgodzic, poniewaz z momentem ustania stosunku pracy pracodawca wyplaca Zeitkonto. Wszystkie naleznosci zostaly urgeulowane w 2022r. Moze w Pana przypadku byla to kwestia nie oddanych godzin pracy ? Niestety w takim przypadku my nie mozemy wystawic klientowi faktury za Pana prace :(

Zostaw merytoryczną opinię o Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) - Stuhr

• Jak się pracuje w Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)?

Zobacz opinie na temat firmy Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.

Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)