Opinie o Gredar s.c. (Zakończona działalność) w Brzeg

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gredar s.c. (Zakończona działalność). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gredar s.c. (Zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gredar s.c. (Zakończona działalność) w Brzeg

Anonim Nowy wpis

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie; brał wypłat i duża dezorganizacja- nikt nic nie wie.

Xyz

Firma nie ma na wypłaty , czekają tylko na pieniądze od Niemca . Ogólnie nie polecam. Kierownik nic nie wie wiecznie "dzwoń do ... ". Wiecznie jakieś problemy .... ????

@Xyz

Z Twojego komentarza jasno wynika, że aktualna sytuacja w firmie Gredar nie przedstawia się najlepiej. Powiedziałeś, iż firma nie ma na Wasze wypłaty, a Kierownik niewiele wie. No a co z samym Właścicielem? Czy rozmawialiście z nim na ten temat?

Xyz
@Ewa

Prezes? Kpina, wiecznie zajmuje się czym innym, on też nic nie wie. Firma nie ma wgl wkładu własnego żeby zabezpieczyć pracownika. Jedna wielka pomyłka...

GREDAR Nowy wpis
@Xyz

Następny roszczeniowiec ..domagający się zapłaty za zepsute rzeczy lub źle wykonane ...czemu piszesz takie paszkwile idź do Sądu skoro ci nie wypłacono .

Xyz Nowy wpis
@GREDAR

Człowieku weź się nie ośmieszaj każdy w tym Twoim brzegu ma już opinie o was... Jaki roszczeniowiec? Gościu weź się lepiej za uczciwa pracę.

Firma Nowy wpis
@GREDAR

Wcześniej chyba też były negatywne opinie tylko zostały usunięte

krótko jest ok ja zarabiam ponad (usunięte przez administratora)tys euro .

Jak mozna pracowac w firmie 6 lat skoro firma istnieje od listopada 2013 he he .(usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gredar s.c. (Zakończona działalność)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

• Jak się pracuje w Gredar s.c. (Zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Gredar s.c. (Zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gredar s.c. (Zakończona działalność)