IGLOOPOL Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

O nas

O nas

 

Jesteśmy producentem mrożonych warzyw, owoców, mieszanek, mrożonych produktów FIT z kategorii Silueta, lodów, smoothie, mrożonych produktów mącznych, oraz nowej kategorii produktów IGLOOFRUIT.

IGLOOFRUIT to Fantasia di Frutti – 80% kawałków owoców na patyku w polewie kakaowej i Desery – 70% kawałków owoców w kubku przykrytych bitą śmietaną.

Na Polskim rynku współpracujemy z sieciami międzynarodowymi, sieciami convenience, małymi sklepami, a także dystrybutorami na terenie całego kraju. Prężnie rozwijamy siatkę Przedstawicieli Handlowych, których głównym zadaniem jest opieka klienta i pełen zakres merchandising’u, dzięki czemu na bieżąco monitorujemy sprzedaż i ekspozycję towarów, dbamy o rotacyjność naszych produktów, wspieramy każdą placówkę poprzez różne akcje promocyjne, marketingowe i degustacyjne.

Nasze produkty eksportujemy na rynek Czeski i Słowacki, dzięki współpracy z kluczowymi klientami nasza pozycja z roku na rok jest coraz lepsza na tych rynkach.

Wyselekcjonowani dostawcy i kontrolowane uprawy oraz wieloetapowa kontrola jakości to nasz przepis na doskonały smak. Dzięki zaangażowaniu i konsekwencji potrafimy zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dostarczając im pełnowartościowe posiłki niezależnie od pory roku

Odzwierciedleniem naszej działalności jest motto Zamrożone ze smakiem.

 


www.igloopol.com.pl

 

 

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny