Abra S.A.

2 Dodaj opinię
Abra S.A.
2 911 1062 5 1

Czym się zajmujemy?

Już od ponad 25 lat oferta Abry tworzona jest z myślą o potrzebach Klientów. Meble dostępne w naszych sklepach są funkcjonalne oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie mają atrakcyjne ceny. W ponad 100 sklepach Abry, magazynach i biurze pracuje wielu zdolnych, mądrych i pozytywnych ludzi. Dlatego takich samych szukamy w procesach rekrutacyjnych – w końcu musimy do siebie pasować. Na co dzień jesteśmy raczej zapracowani – tak to jest kiedy firma prężnie się rozwija, ale nie zapominamy o uśmiechu, w końcu to my kreujemy zmiany. A kiedy ktoś z nas potrzebuje pomocy – wiemy, że możemy na siebie liczyć.

  • 1990

    Rok założenia

  • 700

    Liczba pracowników

Paweł
 Rekomendacja

niepoważny "pracodawca", omijać szerokim łukiem!

Seel up
Nazwa działu: Handlowy
 Pytanie

Czy ktos mi wyglumaczy po co ciagle zamieszanie z sell up? Nie mialo byc tabelek a my ciagle w tym gownie. ? Czy ja jestem niedorozwiniety ? Sprzedawac drozej to znaczy sprzwdac drozej. Po co mi tabelki?

Patryk

Miałem przyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierownika sklepu. Po pozytywnej rozmowie przeszliśmy do kwestii wynagrodzenia. Oczywiście, poprzedzono ten temat sloganami o których mówiono 10-15 lat temu czyli "praca w rozwojowym zespole" i tak dalej. Gdy powiedziano mi kwotę którą powinienem zarabiać wraz z minimalną premią to.. spytałem się czy to kwota netto i czy na 100% jest to kwota za cały miesiąc ;) Szkoda sprzedawców i pracowników od montowania mebli, bo jak kierownik zarabia marne grosze to co jego podwładni..

Zobacz wszystkie opinie (1062)

Sprzedawca 2014-06-23 20:30 przez oliwka

Przebieg rekrutacji

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Pytania

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Pomimo tego, że chcielibyśmy odpowiedzieć na wiele pytań i zastrzeżeń - nie zawsze mamy taką natychmiastową możliwość. Dlatego też, jeśli chciałbyś się podzielić jakąś uwagą (która wymaga bardziej szczegółowego, indywidualnego wyjaśnienia), spotkałeś się z jakąś nieprawidłowością lub chcesz uzyskać informacje odnośnie rekrutacji- skontaktuj się z nami pod adresem gowork@abra-meble.pl.Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozdrawiamy Zespół Abra S.A

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Abra S.A.