Abra S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Abra S.A.
counter
2 918 1135 5 1

Czym się zajmujemy?

Już od ponad 25 lat oferta Abry tworzona jest z myślą o potrzebach Klientów. Meble dostępne w naszych sklepach są funkcjonalne oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie mają atrakcyjne ceny. W ponad 100 sklepach Abry, magazynach i biurze pracuje wielu zdolnych, mądrych i pozytywnych ludzi. Dlatego takich samych szukamy w procesach rekrutacyjnych – w końcu musimy do siebie pasować. Na co dzień jesteśmy raczej zapracowani – tak to jest kiedy firma prężnie się rozwija, ale nie zapominamy o uśmiechu, w końcu to my kreujemy zmiany. A kiedy ktoś z nas potrzebuje pomocy – wiemy, że możemy na siebie liczyć.

  • 1990

    Rok założenia

  • 700

    Liczba pracowników

Pytający
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda staż w dziale HR?

AA
Pracownik

Pracuje tu prawie dwa lata i nie powinnam narzekac. Wiadomo trzeba pracować , trzeba walczyć o klienta by miec premie , ale gdzie tego nie ma. U mojego męża byly większe ciecia przez koronawirusa, ale dobrze że obydwoje pracujemy.

nie różowo
Nazwa działu: Handlowy

Ludzie o czym my mówimy, pracuję w tej firmię i spotkałem kilka osób które dość szybko rezygnowały mówiąć wprost, że za takie pieniądze nie będą tak ciężko pracować. (usunięte przez administratora) Oczywiście są różne okresy i można pracować też czasem lżej, ale ogólnie nie polecam. Pieniądze są, ale nie dla pracownika jak widać po pensji. Ewenetualnie zawsze ktoś przyjdzie na Twoje miejsce, ale czy Cię zastapi godnie tego nie wiadomo. Bez uczciwej pensji nie zbuduje sie zgranego, zadowolonego zespołu a ludziom zaczną czasem puszczać nerwy. Nie wspominam o pracownikach starszych stażem, nie docenia się ich lojalności.

Zobacz wszystkie opinie (1135)

Sprzedawca 2014-06-23 20:30 przez oliwka

Przebieg rekrutacji

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Pytania

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Porozmawiajmy o rekrutacji w naszej firmie!

Jeśli byłeś/aś Kandydatem w naszych procesach rekrutacyjnych - czekamy na Twoją opinią! 

Bacznie obserwujemy nasze działania, jednak w dalszym ciągu nasz Zespół pracuje, aby każda z osób, która chciałaby dołączyć do Nas - zawsze otrzymywała jak najbardziej pełną i otwartą informację o warunkach pracy i współpracy.

Aplikowałeś/aś na Sprzedawcę/Kierownika/Technicznego lub nie tylko?
Poświęć nam chwilę i oceń nas w ramach anonimowej ankiety!

Kliknij tutaj:  https://cutt.ly/REKRUTACJA_W_ABRA

Pozdrawiamy,
Zespół Abra S.A. 

Abra S.A.