Abra S.A.

2 Dodaj opinię
Abra S.A.
2 914 1106 5 1

Czym się zajmujemy?

Już od ponad 25 lat oferta Abry tworzona jest z myślą o potrzebach Klientów. Meble dostępne w naszych sklepach są funkcjonalne oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie mają atrakcyjne ceny. W ponad 100 sklepach Abry, magazynach i biurze pracuje wielu zdolnych, mądrych i pozytywnych ludzi. Dlatego takich samych szukamy w procesach rekrutacyjnych – w końcu musimy do siebie pasować. Na co dzień jesteśmy raczej zapracowani – tak to jest kiedy firma prężnie się rozwija, ale nie zapominamy o uśmiechu, w końcu to my kreujemy zmiany. A kiedy ktoś z nas potrzebuje pomocy – wiemy, że możemy na siebie liczyć.

  • 1990

    Rok założenia

  • 700

    Liczba pracowników

Adiamos, Dąbrowa Górnicza

Witam. Pracowałem na magazynie Abry od 2016 roku (koncówka) do stycznia 2019 i super mi się pracowało.Poznałem tam super, fajnych ludzi i chciałbym tam do nich wrócić. Fajna praca, w fajnym zespole ludzi - trzeba się nadźwigać to fakt, ale jak ktoś jest przyzwyczajony i lubi taką pracę, no i oczywiście ma dużo siły to polecam (kwestia przyzwyczajenia). Pozdrawiam ekipę z magazynu z Sosnowca :-).

anonim
Nazwa działu: Produkcja

Witam. W tym sklepie kupiłam szafe meblościankę stołki kawowy każdy mebel był od innego producenta.. Wykonanie dramat i po jednej części z każdego mebla do reklamacji bo uszkodzone. Nie polecam absolutnie.

Dobrze poinformowany
Nazwa działu: Finanse
 Pytanie

Czy sklep w Częstochowianie zamykają

Zobacz wszystkie opinie (1106)

Sprzedawca 2014-06-23 20:30 przez oliwka

Przebieg rekrutacji

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Pytania

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Niezmiernie miło nam, pokazać kilka świątecznych prac naszych Konkursowiczów- Pracowników wraz z Pociechami:) Każda praca wyjątkowa i oryginalna! 
Pozdrawiamy Zespół Abra S.A

Abra S.A.