Abra S.A.

2 Dodaj opinię
Abra S.A.
2 908 1015 5 1

Czym się zajmujemy?

Już od ponad 25 lat oferta Abry tworzona jest z myślą o potrzebach Klientów. Meble dostępne w naszych sklepach są funkcjonalne oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie mają atrakcyjne ceny. W ponad 100 sklepach Abry, magazynach i biurze pracuje wielu zdolnych, mądrych i pozytywnych ludzi. Dlatego takich samych szukamy w procesach rekrutacyjnych – w końcu musimy do siebie pasować. Na co dzień jesteśmy raczej zapracowani – tak to jest kiedy firma prężnie się rozwija, ale nie zapominamy o uśmiechu, w końcu to my kreujemy zmiany. A kiedy ktoś z nas potrzebuje pomocy – wiemy, że możemy na siebie liczyć.

  • 1990

    Rok założenia

  • 700

    Liczba pracowników

sprzedawca
Nazwa działu: Handlowy

Pracodawca dba o pracowników. Za dobrą sprzedaż kredytową dostaniesz np. plecak w prezencie. Niestety mają tylko męskie. Może kiedyś doczekamy się damskich, albo po prostu bonów czy podwyżek. Pozdrawiam wszystkich pracujących ciężko.

Pytanie

Czy to prawda że w firmie Abra na początek otrzymuje się (usunięte przez administratora)brutto na umowie plus premie regulaminowa.?

Pracownik

Pytanie do pracodawcy: Czy naszej firmy nie stać już na program 20+ ?

Sprzedawca 2014-06-23 20:30 przez oliwka

Przebieg rekrutacji

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Pytania

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Użytkownikom portalu GoWork.pl składamy życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2019 Roku.
życzy Zespół Abra S.A

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
Abra S.A.