abra

Łódź

Opinie o abra

gwiazdka804

a ja właśnie z piekiełka się zwolniłam,przesłana została nowa lista osób do zwolnienia,ale nie chciałam dac im tej satysfakcji i rzuciłam kierownikowi wypowiedzenie na biurko,zgadzam się z waszymi opiniami,z kilkoma koleżankami i kolegami(od lipca zwolniono z naszego sklepu juz 8 osób)złożymy pozew zbiorowy do sądu pracy,tak byc nie powinno,żeby pracowac w takim stresie i wciskac ludziom na siłę kredyty....czasy (usunięte przez administratora) się skończyły

Zostaw opinię o abra - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie abra