ABRA

counter
2 17 5 5 1

Opinie o ABRA

Damian Nowy wpis

Słyszałam ze w firmie jest dużo szkoleń, to prawda ? Są one organizowane na miejscu, czy wyjazdowe ?

arbok Nowy wpis

Pracownik na stanowisku kierownika w tej firmie @Daniel może także liczyć na liczne szkolenia, pewnie są jeszcze jakieś dodatki socjalne, a szczegółów nie posiadam

byłyrobolabry Nowy wpis

WYŚCIG SZCZURÓW - jak jest na salonie 5-7 sprzedawców to jest podgryzanie jednego przez drugiego.Podejrzewam, że jesteś jedną z najmniej lubianych lub w ogóle nielubianych osób. Gonisz gonisz i zabraknie ci 2 zł do progu to (usunięte przez administratora) weźmiesz .zmieniają zasady w trakcie gry , nie wspomnę o 15 % - oszustwo -TA SAMA CENA < A tzw.PROWIZJA W DÓŁ i zrób 25,5% żeby coś więcej zarobić.Co ty gadasz? Nie widzisz ,że Cię ktoś oszukuje? Biegaj dalej i WALCZ !!! KRAKÓW takich ślepych i głupich potrzebuje.

pracownik abra wawa Nowy wpis

moi drodzy jak sie pracuje na prowizji to trzeba pracowac a nie osiem godzin siedziec na tyłku i liczyc na to ze moze klient sam sobie zobaczy obejrzy i kupi, niestety te czasy mineły, pracujesz i zarabiasz, nic nie robisz dostajesz - nic to takie proste! pracuje 3 lata i jest okay, fajna wypłata. naprawde polecam prace w Abra, tak naprawde zarabiasz ile chcesz, zadnych limitów :) pozdrawiam, a Ci co piszą że masakra nic ze sprzedażą do tej pory nie mieli i nie potrafia sprzdeawać poprostu !!!!

bla

Ogolnie wielka porażka. Szkoda czasu na taką pracę. Stawki głodowe. Jakies głupie limity sprzedażowe. Nie warto !!! Praca dla desperatów !!!

Zostaw merytoryczną opinię o ABRA - Warszawa