Abra

Poznań

Opinie o Abra

ert

teraz uwazm ze to dobra szansa dla ososb ktore na rpzykald maja studia dzienne to taka praca zmianowa to duzy plus..mozna to jakos pogodzic wszystko..

Prawda w 100%.Facet naprawdę miał dobre pomysły ,ale pewnie za dobre na tą firemkę,która nawet nie posiada marketingu.Chciał dobrze dla pracowników i zapłacił za to.

shshs

no cóż, nie polecam, szczególnie atmosfera pracy jest do [usunięte przez moderatora] ....ostatnio jakoś odpuściła nasza RM ale generalnie to można wymiotować...ciągle te same słowa, zero nowych pomysłów, te same rozliczania... kiepsko sie pracuje

BB

popieram, jak się nie podoba to nikt na siłę nie trzyma , tam gdzie trochę się wymaga to już obóz, weźcie się do pracy a nie tylko ... głupoty, trochę szcunku do pracy. Ci którzy piszą o obozio to chyba nie byli w obozie i nie mają pojęcia o czym piszą. Ja polecam jak porzedniczka

Zostaw opinię o Abra - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abra