Abra
1 7 6 1

Opinie o Abra

Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Abra? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

erthyu

no bo w Ambrze przeciez maja całkiem dobre te buty i masz racje mozna kupic jedne na przyklad jakis model klasycyzny i nosic przez kilka sezonow np. :)

abrowicz

Witam Ja jestem pracowniek - cą Abry w regionie nr. 5 wszyscy co pracują czy pracowali wiedzą o co chodzi. Na początku chcem wam wszystkie pogratulować wytrwałości i silnej psychiki co rakuje mi na stanowisku powiedzmy kierownczym.Poniweaż jestem jeszcze tym pracownikiem-cą będę anoimowa do momentu rozprawy co zamierzamy zwołac na Pana [usunięte przez moderatora] - regionalny oraz Pana [usunięte przez moderatora]- operacyjny, którzy zbiraja wspaniałe wyniki robiąc z ludzi gówno, [usunięte przez moderatora] mało powiedziane.Ludzie pomożcie nam rotacja niesamowita co chwilę zwolnienia i nowi , którzy muszą być przeuczania przez nas mało doświatczanych ludzi za darmo zero motywacji i z tego co wiem nikt nie dostanie bonów na święta musimy się odwołać wszyscy ludzie Lisowski robi se wakacje za nasz piniądze a zarabiając marne grosze bo nawet nie ma 1000 zł. jak tu zrobić święta i prezenty na święta jak spojrzeć dziecku w oczy serec się kroi...................................

p.p.i.

Słowa kojarzące się z Abra (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .złe. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...przyjemna . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Abra:atmosfera. Najbardziej nie podobało mi się w Abra:standardy obsługi.

Zostaw opinię o Abra - Olsztyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abra