Kadees Firma Handlowo Usługowa Danuta Rączka

Czeladź

Opinie o Kadees Firma Handlowo Usługowa Danuta Rączka

Klient 2014-08-21 16:47:45
Sklep wysyła uszkodzone towary, a reklamacja odbywa się przez odsyłanie na własny koszt ("obiecują" zwrot pieniędzy za przesyłkę). Wystarczy poczytać na profilu firmy KaDees na Allegro.pl i można się przekonać jak traktują klienta. Kontakt telefoniczny także utrudniony, trzeba się nieźle namęczyć, żeby ktoś odebrał telefon (włącza się automatyczna sekretarka lub poczta głosowa).
3
Agnes 2014-12-05 08:40:32
Kupiłam serwis Madonna. na zdjęciu był czysto biały a w rzeczywistości szarawy.Zdecydowanie jest to drugi albo trzeci gatunek jeśli w ogóle porcelana. No może porcelana ale jakaś taka inna. Nie ma wielkiego efektu, myślałam że będzie mi pasować do białych talerzy ale nie całkiem. No cóż, nie odsyłam bo nie mam siły ale nie polecam zakupu. To będzie dla mnie nauczką żeby nie kupować kota w worku. pozdrawiam
Jan 2016-08-23 12:45:25
Nie polecam, zakupiony przedmiot niezgodny z opisem - oczywiście sprzedający uważa, że wszystko w jak najlepszym porządku i proponuje zwrot na koszt nabywcy. Szkoda czasu i pieniędzy, odradzam!
Eva 2017-03-20 13:29:41
widze że od dwóch lat nic sie nie zmieniło!!! na allegro funkcjonują jako wydekorowani.pl i też nikt na maile nie odpisuje telefonu stac i komór nie odbierają
Administrator serwisu 2017-04-07 08:33:41
Witam
Postaram się rozwiać wątpliwości przyszłych klientów i sprostować wypowiedzi tutaj zamieszczone.
1. "Sklep wysyła uszkodzone towary, a reklamacja odbywa się przez odsyłanie na własny koszt ("obiecują" zwrot pieniędzy za przesyłkę"

Nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkich uszkodzeń towaru kiedy zamówień jest bardzo dużo ( ok 300 - 500 dziennie). Klient odsyła reklamowany towar najtańszą paczką pocztową, po czym zostaje mu zwrócona cała kwota na konto - jest to udokumentowane. Nikogo nie oszukujemy. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny - klientów jest wielu, a my nie jesteśmy w stanie porozmawiać ze wszystkimi razem. Natomiast regularnie odpisujemy na maile, jeśli mają Państwo jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy.

2. "Kupiłam serwis Madonna. na zdjęciu był czysto biały a w rzeczywistości szarawy."

Przy każdym sprzedawanym przez nas produkcie, budzącym wątpliwości co do rzeczywistego koloru, dołączamy informację, że zdjęcia mogą nie odzwierciedlać prawdziwego odcienia a to co widać na zdjęciach jest zbliżone do oryginału.

3. "Nie polecam, zakupiony przedmiot niezgodny z opisem"

Każdy produkt jest szczegółowo opisywany. Jeśli nie odpowiada on kupującemu, zwracamy należność a nabywca odsyła towar z powrotem.

4. "widzę że od dwóch lat nic się nie zmieniło"

Zmieniło się bardzo dużo. Jeśli za jakiegoś powodu nie są Państwo zadowoleni z zakupów na aukcjach, alternatywną formą są zakupy w naszym sklepie internetowym www.wydekorowani.pl lub w sklepie stacjonarnym w Czeladzi. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z szacunkiem.

ZapraszamyZostaw swoją opinię o Kadees Firma Handlowo Usługowa Danuta Rączka - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadees Firma Handlowo Usługowa Danuta Rączka