Opinie o Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A. w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A. w Ożarów Mazowiecki

Co za upadek.

Pomyśleć, że to była kiedyś jedna z wiodących firm w Polsce.

Czesław

Interesuje mnie stanowisko operator cnc do przyuczenia. Nie mam dużego doświadczenia ale chcą rozmawiać. Powiedzieli w pośrednictwie że praca 12h, system 4 bryg, co raczej mi nie odpowiada, i jeśli mam tak pracować za 2600 i nie piąć się wyżej, to dochodzę do wnioskiu że szukają białych murzynów na prod. wielkoseryjną gdzie nie trzeba za dużo myśleć i sie wysilać, norma ma być i tyle. I jeszcze te ceny pokojów w wawie, nie wspominam o mieszkaniu... Czy w tej firmie jest możliwość dojść do jakiś sensownych zarobków, awansować i rozwijać się? Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek info o pracy na tym stanowisku to proszę o podzielenie się tym.

Kerownik
@Czesław

Powiem ci krótko i dosadnie: nie warto. Jako jeden z kierowników w Wuzetemie miałem pod sobą bardzo dobrego młodego konstruktora, który zatrudnił się w Wuzetemie skuszony wizją rozwoju i podwyższającymi się z roku na rok pensjami. Niestety po dwóch latach w tej firmie, złożył wypowiedzenie i postanowił szukać nowej firmy. Powód? Brak możliwości awansu, przez 2 lata nikt z nim nie porozmawiał o ewentualnym polepszeniu warunków finansowych. Dopiero w momencie złożenia "papieru" postanowili się zreflektować dając mu propozycję podwyższenia pensji o 600 zł. Oczywiście nie skorzystał, bo jak stwierdził samo wynajęcie 2 pokojowego mieszkania na Ursusie kosztuje go 2000 zł a gdzie reszta wydatków. Pensję podstawową miał podobną do tej którą tobie zaproponowano.

Gwiazda

Dobrze mi się pracuje

Katarzyna
@Gwiazda

Co konkretnie składa się na Twoją opinię? Napisz proszę, jakie elementy pracy w Wuzetem na nią wpływają i podziel się swoim doświadczeniem w firmie. Wyczerpujące i konkretne wpisy są cenne na tym forum, gdyż pomagają osobom zastanawiającym się nad aplikowaniem do firmy w wyciągnięciu wniosków o jej wewnętrznej sytuacji.

Bartosz_planista

A jaka atmosfera w dziale planowania produkcji? Jak dyrektor? Jest nowe ogłoszenie na pracuj.pl, warto aplikować?

biurowiec

mam propozycję przejścia do biura - zarobki średnie, ale mówią że atmosfera super i możliwość awansu. Polecacie?

Bolek
@biurowiec

A do którego działu masz tę propozycję przejścia?

biurowiec
@Bolek

Logistyka

Janusz
@biurowiec

To Twoja przyszlosc zalezy od układzików z panią kierowniczką

Nokt

To jest jakby mobbing częste kontrolę samego dyrektora wraz z ekipą.I co ty robisz niezgodnie z technologią.

Nokt

Faktycznie jest tak jakby terror ludzie są zwalniani porządki i jeszcze raz porządki żadnych herbatek na hali tylko ile zrobiłeś normy.Ale za nowego dyrektora nikt mi nie zwrócił uwagi że pije kawę na stołówce i ile czasu tam spędzam tylko że nie było mnie przy produkcji.????

Jan

3500brutto

brygadzista
@Jan

3500 brutto dostaniesz jak będziesz znał CNC i samodzielnie przestawiał.

Można by więcej ale po co

Od kilku miesięcy nie warto zatrudniać się w WUZETEM. Nowy zarząd wywalił wszystkich ludzi, którzy mieli pojęcie o biznesie. Zwolniono wszystkich możliwych kierowników i zatrudniono kolegów nowej członkini zarządu, która przyszła z ARP. Atmosfera na hali beznadziejna, ludzie zastraszeni. W biurze nie boją się tylko ci co mają plecy. Zarobki przeciętne i nie ma co liczyć na podwyżki. Realnie po 5 latach pracy można dostać 100 brutto lub nie.

Don_Her_Bata
@Można by więcej ale po co

Ciekawe , w przeciągu roku zwolniono tylko 1 kierownika... - ale jak to mówią Każdy ma swoją prawdę ;). Co do zastraszania ludzi - to także można włożyć pomiędzy bajki, związki jak to związki jedynie co potrafią to krzyczeć na wszystko i na wszystkich - szkoda że nie znają się na Biznesie i na realiach w jakich działają nowoczesne firmy. :)

brygadzista
@Don_Her_Bata

Jak sama nazwa wskazuje twojego nicka, więcej herbaty wypijasz niż pracujesz. Prawda? Hmmm, praca w systemie 12 godzinnym dziennym i nocnym, zarobki netto 2100, zimno w zimie na hali (poniżej 16 st a w lato nie dość że gorąco to i jeszcze zaduch, nie pozwalają nawet uchylić drzwi!!! Założone zostały specjalne czujki otwartych drzwi. Zwalnianie jest, ale i sami pracownicy rezygnują. Średnia zarobków na produkcji (łącznie z godzinami nadliczbowymi) jest w wysokości 2600, średnia w biurowcu 5600. Herbatka, masz się dobrze? Zwolniono czterech mistrzów i kierowników, w zamian przyjęto ludzi którzy znają się na produkcji plastikowych wiader i zaglądaniu do koszy na śmieci. Jak nie masz tatusia w tej firmie to i nie masz pleców :/ Związki, związki właściwie NIC nie robią a mogłyby sporo. Pracownicy nazywają to miejsce OBOZEM, więc wiesz już co to jest.

Operraator

Ile na początek może dostać operator z 5 letnim doświadczeniem? Jaka atmosfera na hali ?

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A.?

Kandydaci do pracy w Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Warszawskie Zakłady Mechaniczne Pzl-Wzm w Warszawie S.A.