Opinie o TECH - ROL S.C. w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TECH - ROL S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TECH - ROL S.C. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECH - ROL S.C. w Ożarów Mazowiecki

Mati

Dla przyszłych kandydatów firmy, przedstawię obowiązki pracowników Magazynier: Kompletowanie zamówień, pakowanie zamówień, rozkładanie dostaw, uzupełnianie braków na pułkach, załadunek schenker i ups, sprzątanie magazynu, koszenie trawy na terenie firmy, sadzenie tuj, czyszczenie wózków, malowanie pasów, wynoszenie śmieci jak nie ma sprzątaczki i wiele innych Obowiązki brygadzistów: Parzenie kawy 5x dziennie, prywatne rozmowy przez telefon w alejkach, przerwa 30 min, podpisanie listy obecności i zniknięcie na cały dzień z firmy, branie sobie wszystkiego co możliwe tj. (Deski, pojemniki, worki, kątowniki, złom itd.) Rozmowy z Panią z recepcji, stwarzanie problemów o ściągnięcie czegoś z wysokiego składu no i na koniec załadunek Schenkera po godzinie 18-19 jak pracownicy magazynowi już pójdą do domu.

Ssddd
@Anna

Nowym dają 4tys a stazi pracownicy na papierze mają najniższą krajowa.

XYZ

Witam, pracowałem w Tech-Rolu nie na magazynie ale w biurze i mogę powiedzieć tak : + zarobki na start ponad 4000 + co roku podwyżka ok 300 zł + biuro czyste, wymienili komputery pracownikom wiec sprzęt tez ok telefony również nowe + nikt nie robi nadgodzin w biurze, 16:00 wszyscy wychodzą +/- ekpia nie jest bardzo zgrana są ludzie którzy pracują 20 lat są nowi wiadomo - trochę za duża kontrola szefostwa :) pozdrawiam

Mag

To dlaczego zwalniają się pracownicy Po 10 czy 20 latach

Czy pracownicy TECH - ROL S.C. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Heh, chyba pytał o to, czy firma i jej włodarze coś w tym zakresie działają. A jak u nich jest z traktowaniem pracowników i w kontekście codziennej pracy i zbliżającego się świątecznego czasu? Jakieś paczki, spotkanie wigilijne? I dlaczego ktoś wcześniej pisał, że tu to ciężko wyegzekwować nawet rzeczy, które się ustawowo należą? Tego nie zrozumiałem.

Zbyniu Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenie o pracy dla mechanika maszyn rolniczych. Możliwe jest przyuczenie. Czy jest też możliwość nauczenia się lakierowania? W dalszej części ogłoszenia jest wzmianka o poszukiwaniach lakiernika, więc pewnie szkolenie wewnętrzne odpada, ale może poza firmą?

Kamil Nowy wpis

Kilka miesięcy temu dawali aneksy z "wyrównaniem" kilku osobom do 5600złbrutto podstawy na umowie. Tymczasem jest ogłoszenie na stanowisko magazyniera i nowy kandydat otrzymuje na start 6850zł brutto o 1250zł więcej od pracowników pracujących po kilka/kilkanaście lat. Nie no Chapeau bas dla firmy. Tak trzymać

Na aplikuj.pl firma zamieściła ogłoszenie, że szuka magazyniera. Praca pełnoetanowa, na uop, z podstawową obsługą komputera. Czy to ostatnie oznacza konieczność obsługi jakichś programów magazynowych, ewentualnie wystawiania faktur? Czy też takimi rzeczami zajmują się ludzie w biurze?

Nikita

Nie trzeba nic umieć tylko (usunięte przez administratora) na obrotach i robić nadgodziny. Za które nie odbierzesz wolnego ani wynagrodzenia. Tzw. charytatywnie

@Nikita

Trzeba zostawać po godzinach? Jeżeli ktoś nie może to co wtedy? Może nadgodziny które opisujesz są dla ludzi którzy zamiast pracować piją kawę oby zleciała dniówka a niestety coś musi być zrobione, za darmo nikt by nie płacił. Pytałeś o możliwość wykorzystania takich nadgodzin w formie np wolnego? Jaką uzyskałeś odpowiedź?

Tomi

Jak nie możesz zostać po godzinach to już jesteś bee... U starszej pani i u ordynarnego kudłatego. Czyli szefostwa

@Tomi

A jakie to niesie za sobą konsekwencje? Bo chyba czasem życie pisze różne scenariusze i może komuś nie pasować. Jak często zdarzają się te dodatkowe godziny, każdego dnia?

Małgorzata Nowy wpis

Czy w tej firmie dostaje się na świeta Bożego Narodzenia i Wielkanoc jakieś gratisowe dofinansowanie w postaci premi świątecznej? Tak jak to robi wiekszość dużych firm???

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TECH - ROL S.C.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno

A jak jest na temat dźwigania w badaniach lekarskich. Brak czynników Fizycznych Inspekcja pracy się ucieszy Brak czynników chemicznych Też będą zadowoleni Brak pyły Będą zadowoleni Tylko kto odpowiada za wałszowanie badań lekarskich.

Wika

Ale o co właściwie chodzi? Znaczy, firma wymaga np. noszenia ciężkich rzeczy ponad limity, które są napisane w kodeksie pracy, tak? Bo tak to rozumiem. I co jak ktoś nie chce dźwigać ciężarów, to wtedy jest taka osoba zwalniana? Czy odbierana jest jej premia??

Margaryna
@Wika

W tej firmie nie ma takiego czegoś jak kodeks pracy czy prawa pracowników. Nie chcesz czegoś zrobić wbrew kodeksowi to jesteś zwolniony. Liczy się kasa dla włascicieli którzy ludzi mają za NIC ...

Czy w TECH - ROL S.C. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@XYZ

jeszcze jedno - absolutny brak benefitów dla pracowników

@XYZ

A jak wygląda kwestia szkoleń i wdrożenia w nowe zadania?

Stary
@XYZ

Chłopie nie wiem czy piszesz o tej samej firmie - zarobki do (usunięte przez administratora)na rękę chyba że zrobisz powyżej 10 nadgodzin to i może będzie (usunięte przez administratora) - dziewczyny siedzą do 19.-19.30 - sprzęt to już chyba ma z 15 lat A krzesła w biurze się rozpadają o wszystko trzeba się prosić i czekać miesiącami - ekipa jaka ekipa??? Jeden na drugiego gada Skądś się urwales???

@Stary

Nie no, no to ja już nie wiem kto prawdę pisze. Nawet z komputerami nowymi ściemnił?

Głos
@Dominika

Ludzie za robotę się weźcie a nie piszecie te głupoty ????????

Marzena
@Głos

Skoro są to według Ciebie glupoty, to napisz, co tu jest nieprawdą. I w takim razie dodaj też obszerniejszą opinię, jak możesz, co tu się dzieje i jak się pracuje w tej firmie. :) aby ludzie znali prawdę. ;)

@Stary

Pisałem o pracy w biurze, nie wiem jak jest na magazynie pozdrawiam

@Głos

No ja to bym się chętnie wzięła ale fajnie byłoby mieć co do niej odpowiednie warunki. Pracowałeś kiedyś na starym zacinającym się sprzęcie? To dość frustrujące. :( A ta kontrola, o której wspomniał to jak wygląda?

asss
@Dominika

Komputery albo wymieniali na nowe , albo wymieniali w nich dyski na ssd w ramach oszczędności. A kontrola wyglądała tak że zanim zdążyłaś przeczytać maila skierowanego do ciebie juz dostawałaś odpowiedź od szefostwa ( wszystkie maile przechodzą przez ich skrzynkę). Przerwa obiadowa ze stoperem w ręku oczywiście karta na wejściu i wyjściu z kuchni tip. Nic nie może sie dziać bez wiedzy szefowej

Michal
@Mieczysław

Szkolenia w tej firmie nie istnieją czego się nauczysz sam lub kolega z pracy ci powie to twoje. Firma o myśleniu socjalistycznym.

Mag

To dlaczego zwalniają się pracownicy Po 10 czy 20 latach

human

Niestety nie były nigdy mile widziane

Mikołaj
@human

Hmmm, dlaczego? Komu przeszkadza to, że pracownicy lepiej by się poznali po pracy? To coś złego? ;/

Nikt
@Mikołaj

Cóż, ludzie którzy się znają i "niestety mogą lubić nawzajem a przez to nie szczuć i donosić" mogliby poczuć solidarność między sobą i przestać pełzać po ziemi i lizać stopy państwu z wysokości.

Kamil
@Nikt

Masz racje. Wśród pracowników powinna być solidarność bo tak się lepiej pracuje. Ale nawet jak ludzie się dobrze znają to każdy ma inny charakter i trudno o całkowitą zgodę. Jak nie ma integracji firmowych to są jakieś inne benefity dla pracowników?

Nikt
@Kamil

Niestety żadnych benefitow nie było i nie ma. Problemem jest wyegzekwowanie rzeczy, które się należą ustawowo nawet.

Dariusz

Witam. Czy ogłoszenie o pracy w księgowości (stanowisko głównego księgowego / głównej księgowej) jest nadal aktualne? I wiadomo coś, dlaczego zwolniło się miejsce? Czy to kwestia np. przejścia na emeryturę, czy może "przejść" w pracy?

Maja

Szczególnie starszą pani właścicielka tej firmy ma ludzi za (usunięte przez administratora) i sama wszystkim rozumy pozjadała. Wszystko wie najlepiej

@Maja

Ale możesz podać jakieś konkretne przykłady, które to potwierdzą? Bo pisząc tak ogólnie, to nic szczególnego z tego nie wynika... Chciałabym się tutaj zatrudnić, dlatego każda odpowiedź będzie dla mnie ważna :)

Aga

Widze że jesteś mocno zdesperowana jeżeli chcesz się zatrudnic w takiej firmie. Gdzie pracowników ma się za (usunięte przez administratora)

@Aga

Ale możesz podać jakiś przykład zachowania, który potwierdzi to, że lepiej się tutaj nie przyjmować? Każdy może sobie tak pisać, a chodzi tutaj o konkrety. Nie wiem, co masz na myśli, bo wkradła się jeszcze cenzura. Napisz to wszystko łagodniej i spokojniej, uwzględniając konkretne przykłady. :) Jest to dla mnie ważne, bo myślałam nad zatrudnieniem w tym miejscu...

Norbert

Dlaczego zamiast paragonu dajecie jakąś specyfikacje do paragonu w sklepie???

Paula

Pracowaliście tu jako magazynier i opowiecie coś o tym? Napisali, że dają atrakcyjne wynagrodzenie, ale podane widełki to 2000 - 4000 zł. Serio jest tu taka pensja? Czy może był niedawno podwyżki i zarabia się więcej?

Hela

Chciałabym aplikować na stanowisko starszej księgowej, spodobały mi się zarobki podane w ogłoszeniu. Między 10-14 tyś brutto. Ile rzeczywiście wychodzi na start? Nie ukrywam, że 4 tysiące to spora rozbieżność w widełkach. Napisane jest również o możliwości rozwoju, co pracodawca konkretnie ma na myśli? Szkolenia, kursy?

Nela

To nie ma takiego typowego wdrożenia? Mam nadzieję, że chociaż dają radę przyuczyć współpracowniczki, pokazać co i jak, czy samemu sobie się jest zostawionym? Bo takie podejście mnie zniechęca szybko. Ile jest czasu na naukę i przyzwyczajenie się?

Jaka jest kultura pracy w TECH - ROL S.C.?

Aplikacja

Witam. Jest ogloszenie na OLX na fakturzystke. - Jakie są nastroje w biurze ? (usunięte przez administratora) - Jacy są przełożeni?(usunięte przez administratora) - Jak w ogóle ta firma ma sie obecnie jeśli chodzi o kondycję, sprzedaż? rozwija sie? (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Mati

@Mati

Sporo wiesz na temat firmy, sam jesteś pracownikiem? Obowiązki magazynierów mamy a jakie stawki za to oferują? Wyjdzie ze 4 tyś?

Ssddd
@Anna

Nowym dają 4tys a stazi pracownicy na papierze mają najniższą krajowa.

Mieczysław

To Ci nie pomogę z odpowiedziami, bo sam szukam info o warunkach pracy. I tak zdajesz się lepiej poinformowany ode mnie. Może jakiś aktualny pracownik w końcu się odezwie i wyjaśni, czy na pewno mają fundusz socjalny i czy firma każdemu dofinansowuje wakacje, no i co firma im jeszcze zapewnia poza wypłatą?

Miki
@Mieczysław

Na pewno zapewni dużo bezsensownej pracy. Czyli powtarzanie tej samej czynności 10razy zależy kto z szefostwa aktualnie dzwoni i wymyśla. No i wieczne niezadowolenie ze strony tej pani szefowej która sama nie wie do końca co chce. Najlepiej brać tyko pieniążki a pracownicy na oddziałach żeby organizowali wszystko.

Jakie są mocne strony pracodawcy TECH - ROL S.C.?

Mieczysław

Ej pytanie było o pracodawcę i zalety pracy w tym miejscu. Jeśli tu pracujesz, to pewnie są jakieś plusy, tylko jakie? Pisano niedawno, że dają 4100 zł na rękę, co jeszcze da się o firmie powiedzieć?

Barbara

A 3600 to jest na rękę i jest to podstawa, a te 500 to jakaś premia czy dodatek za tą delegację, o której piszesz , dobrze to rozumiem? O co chodzi dokładnie z tą delegacją, dlaczego jest fikcyjna? Ktoś napisał, że szkolenia też są fikcyjne, to kto uczy pracowników, sami czy inni pracownicy?

No dobra, czyli 4100 zł będzie. Jest możliwość wyrobienia jeszcze jakiś premii? Albo dorobienia sobie w formie nadgodzin?

Czy to prawda że na niektórych oddzałach Techrol wózki widłowe nie posiadają badań ADR a pracownicy odpowiednich kwalifikacji. Z tego co piszą ludzie na forum to prawda. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat proszony jest o zgłoszenie sprawy do lokalnej Inspekcji Pracy.

Czy TECH - ROL S.C. zapewnia kartę multisportu?

as

Nie i żadnego ubezpieczenia prywatnego też nie

@as

Tak dla pewności to cokolwiek innego w razie czego jest? Bo podstawa to wiadomo jasna sprawa

Irena

Ktoś tu niżej fajnie wypisał warunki, jakie panują w biurze, może jakiś pracownik magazynu się wypowie jak tam u was? Często szukają magazynierów? :) Warto spróbować pracy w firmie? Pytam w imieniu chłopaka ;)

Włodzimierz
@Irena

Polecam 5000 tys. na rękę dają bez dziewięciu stów. Praca fajna i współpracownicy też super.

Mikołaj
@Włodzimierz

To ile godzin trzeba wypracować, żeby dobić do takiej kwoty? A, i czy bez doświadczenia też da radę dostać coś koło tego?

Zostaw merytoryczną opinię o TECH - ROL S.C. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w TECH - ROL S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy TECH - ROL S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECH - ROL S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECH - ROL S.C.