Opinie o Hewlett-Packard Polska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hewlett-Packard Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hewlett-Packard Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hewlett-Packard Polska w Łódź

nnn

Najgorsze gn*&y są tam kierownikami .

mohito
@nnn

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. To jedno wielkie kółko wzajemnej adoracji ludzi, których się po prostu brzydzę. Najbardziej cenione są lizusy, na innych TL oraz SV potrafią wylewać swoje kompleksy. Do tego praca jest nudna i nierozwijająca.

mouse

Jest duza rotacja a to mowi najlepiej jak tam się cudownie pracuje...

Beznick

W działach kadrowo administracyjnych pracuje się bardzo źle i niekomfortowo. Osoby na stanowiskach kierowniczych są kompletnie nieprofesjonalne, mają problem z zarządzaniem ludźmi i panowaniem wykonywania obowiązków. Jest mnóstwo pomyłek i eskalacji. Wszystko odbija się na najniższych pracownikach. Jest bardzo dużo nadgodzin, nieplanowanych, czasami o 15 okazuje się, że trzeba zostać do 20:00. Oferują benefity takie jak karty sportowe, czy prywatną opiekę medyczną ale na tle innych dużych firm nie jest to coś wyjątkowego

lala
@Beznick

kolejny dział, którego ja bym nie polciła jest w COE: Channel/Contra team w ramach Finance Solutions. Omijajcie z daleka!!! no cyba, że chcecie pracować do późnych godzin nocnych bez szans na odebranie nadgodzin, no bo nie ma kiedy nawet, bo praca goni...a jak odbierzesz nadgodziny to znów masz w plecy... mało rozwijająca, raczej przesiadywanie z plikami excela, które mają tysiące linijek i setki zakładek i odnośników i użeranie się z ludżmi, żeby podali dane, zeby móc wykonac księgowania. A poza tym osoby dla których się pracuje mają contrę w głebokim poważaniu i traktują jak popychadła. są inne dużo lepsze pozycje na analityka, tylko nie Contra!

olek

Moze wreszcie juz czas na zmianę wątku. To juz od dawna nie jest usługa HP. Ngowa firma to Qumak

Brałeś udział w rekrutacji do Hewlett-Packard Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Volta

Poczytajcie sobie jak tam było za czasów EDS . Jakiej klasy miernoty to prowadzą już od lat .

hakan

hewlett-pacard to bardzo znany firma chyba na całym świecie, dlatego myślę , że zatrudniając tysiące osób prędzej czy później znajdziecie swoją ofertę pracy na którą będziecie mogli aplikować. Jednak to , że pojawi się oferta to jeszcze nie oznacza pracy ponieważ , wielu będzie z Wami o nią konkurowało.

beznick

a na co najbardziej zwracają uwagę menedżerowie na ostatnim etapie rozmowy kwalifikacyjnej? i po jakim czasie mogą oddzwonić?

nowy
@beznick

Na to czy będziesz wpatrywał się w nich jak w obrazek . Czy słowo "menadżer" wywołuje u Ciebie ciarki czy też spokojnie i bez lęku podchodzisz do tej funkcji . Dalej , czy masz kredyt , inne zobowiązania finansowe , które pozwolą Cie zastraszać ? Głównie tego typu sprawy . Twoje mocne strony i tak będą wygaszane . nie idziesz tam żeby się rozwijac ale żeby być wydy$@&*ym czekając na "bardziej ciekawe zajęcia" . O awansie to zapomnij . Karty zostały już dawno rozdane. Do awansu to potrzebne jest doświadczewnie w Warhammera .

aaa
@beznick

zwracaja uwage tylko na to czy znasz jezyk i na nic wiecej. nie moga sobie pozwolic na wybrzydzanie, bo brakuje im ludzi, czesto pracownicy odchodza po okresie probnym, gdyz bystrzejszym osobnikom 3 miesiace wystarczaja by zorientowac sie na czym polega funkcjonowanie hp.

rudimud

Słabi ludzie o skazach charakterologicznych prowadzą to centrum serwisowe i to jest cały problem . Od głowy rozchodzi się smród . A to kogoś znowu oszukali , a to znowu kogoś niszczą bo jest za dobry . Znowu koleś kolesiowi podniósł pensję , temu i temu ukradli pomysł , awansowali rodzinkę ... w koło Macieju ...

Kara

Ok, to idź jak chcesz .

Kara

Nie idź tam .(usunięte przez administratora)

Solaris

[usunięte przez moderatora] widziany w drodze do firm przy rondzie solidarności . Już poleciał ?

Nicky

to Kamorra

co

A kto to jest

rzułw

Dostałem duzo wyzszą pensje bo w domu mam drukarke HP a wy pisiory pracujcie za 1300zł cha cha cha

Czy zwolnią(usunięte przez administratora)?

rekrut

Zlecenie czy umowa o pracę?

Płacą dobrze na start 2,5k na rękę , zobaczymy jak z pracą

Noruego
@pracownik

Biorąc pod uwagę profil ludzi którzy tym kręcą to sprawy w sądzie były tylko kwestią czasu .

olek

Chciałem sie u Was zatrudnić, ale mi odradzono...warto pracowac? Czy lepiej odpuscic?

Zostaw merytoryczną opinię o Hewlett-Packard Polska - Łódź

Hewlett-Packard Polska