Opinie o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

to jest czysty cyrk ! Facet jest bardziej naiwny niż( [usunięte przez moderatora]

ktoś

jeden już złożył i zobaczymy ,na dobre to mu nie wyjdzie!!

anonimka

Naiwnym jest ktoś kto wierzy, że w internecie jest anonimowy. Jeśli używa się ,jednorazowego sprzętu (komputera) i tylko jeden raz ze sprawdzonego łącza (brak kamer , innych osób bla, bla bla) to jest duża szansa nienamierzenia. W innym przypadku zawsze zostają ślady. Proszę zapytać komet entych osób-nie „domowych hakerów”.

Ja nie jestem ofiarą na tym forum ale zachęcam wszystkich poszkodowanych do złożenia pozwu w sądzie. Takie sprawy trochę się ciągną ale[usunięte przez moderatora] zostaną srogo ukarani.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. na stanowisko Operator Wózka widłowego - Tychy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
nuziolo

Dziewczyno składaj papiery do firmy PRO-CARS Wilkowyje TYCHY nie daleko Unimetu znajdziesz!

zwolnieni

Miało nie być wpisów,od jutra 30 procent normy do góry i połowa produkcji do zwolnienia

Dajcie już spokój z tym. Jedno i to samo. Może weźmy się w jakiś sposób za podwyżki? Prezesik coraz to większą kase zbija a podwyżek 5 lat nie ma.

dyrekcja słucha tylko brygadzistów a pracownik w tej firmie nie ma nic do gadania " to co dzieje się w tej firmie nie nadaje się do opisania"'

noname

A co na to wszystko dyrekcja? Udają , że nie widzą czy po prostu jest im na rękę, że załoga jest skłócona?

noname

Atmosfera sie zagynszczo. Już som groźby. Kto co jeszcze dociepnie do pieca ? fajnie sie czyto.

............. masakra.............

Witam ! ...'' naprawdę masakra a to co ludzie w tej firmie wypisują nie nadaje się nawet do przedszkola" Ja też zazwyczaj nie udzielam się na forach ponieważ sam jestem brygadzistą i wiem jak ludzie potrafią obsmarowac czyjeś[usunięte przez moderatora]

opera

Pewnie zawsze byłeś pierwszy w kolejce 20- go po pieniądze,i [usunięte przez moderatora] Ci się cieszyła,śliniłeś się licząc te pare groszy,a teraz odgrywasz bochatera,[usunięte przez moderatora]

michal

Hej, widze, ze ludzie pytaja, jak sia u was pracuje, ale odpowiedzi jest malo :( moze napisze ktos jak jest? szukam w pracy w dziale jakosci? jakie godziny pracy w biurze? jaka kasa? i JACY LUDZIE?

jak ci nie pasue w unimecie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na (usunięte przez administratora)

sito - 2010-02-28 12:09:33 barany.... baranem to ty jestes i zostaniesz i nie fikaj bo nie wiesz z kim tanczysz

zzzsssxxxx=KL

zadzwoń do UNIMETu i wew. 26

W

NIE MA IUŻ TAMTEJ [danhe osobowe usunięte przez moderatora] WIĘC NIE POZWALAJ SOBIE ZA DUŻO

ALEXIS

dzięki za informację ale jednak się nie skuszę na tą pracę i w dodatku coś z waszą brtgadą chyba jest coś nie tak

unifan

jak na produkcji klepiesz jedno i to samo jak robot

ALEXIS

Właśnie miałam składac CVdo tej firmy ale z tego co wyczytałam to praca w tym zakładzie polega na '' dawaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie gadaj '' . Proszę o informację jak się pracuje w tym zakładzie?

Zostaw merytoryczną opinię o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.
2.2/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Murarska 17A
    43-100 Tychy

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.