Opinie o CC Promotions w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CC Promotions. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CC Promotions o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CC Promotions w Łódź

Anka

Czy to jest to samo co T2c International

Paula

Ta sama

Ten

Ta firma to to samo co t&a investment group?

A dziękuję uprzejmie.

Paula
@evelina

Evelina dzisiaj tj. 1.02 zwolnili wszystkich pracowników bez przyczyny podobno projekt się skończył.ciekawe czy wypłacą wynagrodzenie o czasie czy znowy wymyślą bajeczke

@Paula

o lol no to niezła akcja! No ja niestety obstawiam bajeczkę

Maja
@evelina

Evelina, łaski nie robisz. Do was Policja też się dobierze, wcześniej czy później i odpowiecie za to jak traktowaliście swoich rozmówców przez telefon. Tylko że później nie będzie już zmiłuj, bo doskonale wiedzieliście co robicie.Ciekawe czy jak Policja się do was już dobierze, to też będziecie tacy pewni siebie. Lepiej samemu się zgłosić i opowiedzieć co i jak było. Wiec Evela, nie stawiaj warunków, do czego przywykłaś w CCP, tylko dla własnego dobra zasuwaj na najbliższy komisariat i złóż zeznania. Jeśli będziecie współpracować z Policja, to możliwe że nie postawią wam zarzutów. No ale limuzyny z kierowcą pod dom nikt wam nie podstawi, no chyba, że któregoś dnia będzie to radiowóz, ale wtedy to współczuję. Dlatego lepiej nie czekać i samemu się zgłosić i złożyć zeznania.

Tomasz
@Maja

Nie popłacz się. Tomasz

@Maja

WARUNKI owszem będę stawiała jeżeli nie znasz mojej sprawy to się przymknij, a limuzyną ma mnie kto podwozić.Jeszcze coś?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CC Promotions, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK BIURA RACHUNKOWEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
evelina

Ludzie dobrej woli? No (usunięte przez administratora) a namiary gdzie? Sama mam szukać, tak??? i wydzwaniać h** wie gdzie. Może anonim się przedstawi, bo wiarygodność spada, ja straciłam cierpliwość do tej firmy, te durne tłumaczenia, kłamstwa, które mi tam wciskali jakoś nie poskutkowały. Mój facet chętnie mnie podwiezie ale adres! dokładny ma być a i zwrot kosztów dojazdu bo nic nie powiem.

evelina

Ludzie dobrej woli. Komenda Wojewodzka w Katowicach prowadzi wielkie sledztwo przeciwko tej firmie czyli Panu obarzeee. Prosimy was o pomoc w sledztwie. Namiary gdzie mozecie sie zglaszac jako byli pracownicy. Wam nic nie grozi. JESTESCIE BARDZO WAŻNI DLA wszystkich poszkodowanych! KWP Wydział Do Walki Przeciwko Mieniu w Katowicach prowadzi dochodzenie w tej sprawie - numer sprawy RSD 43/15. Sprawa jest w Proluraturze Okregowej w KAtowiach i Rejonowej Łódź Polsie. Prosimy o pomoc! Kontaktujcie sie!

Wł.

Trzeba sie chyba pogodzić, że reszty za listopad nie dostaniemy.

Wł.

hej, dostaliście pensje za listopad?

Jako były pracownik stanowczo odradzam pracę w tej firmie oszustów. Każdą dzwonić jako "pracownicy innej firmy" niż faktycznie się jest zatrudnionym (a jest to nie zgodne z prawem). Dodatkowo szefostwo ubliża pracownikom i na każdym kroku wciskają kity. Już zainteresowała się nimi policja więc już nie długo zainteresuje się nimi Skarbówka bo raczej żaden z byłych lub obecnych pracowników nie dostanie PIT-u do rozliczenia. A jeśli każdy złoży wyjaśnienie przy rozliczeniu dlaczego nie mogą się prawidłowo rozliczyć dobiorą się im ostro do 4 liter Pozdrawiam Były pracownik

po co pisać pan/pani o czy pani d skoro i tak wszyscy znają ich nazwiska. To chyba nie jest żadna tajemnica

ciekawski

pani O. to pani D. ?

@ciekawski

tak

tw. bolek

Dostaliście za listopad?

P.

w końcu zaczeli wyplacac za deklaracje

evelina

no ja złożyłam wypowiedzenie, te kontrole inspekcji pracy mnie zastanawiały i nagłośnienie sprawy w mediach, jednak nie chce się zagłębiać w temat (może powinnam) - ja tylko wykonywałam swoją pracę. Ludzie tam byli spoko. Teraz pracuję jako logistyk i powiem, że praca w CCP wyrabia potrzebne umiejętności.

xenon

hej, zwracam się do osób, które pracowały w CC P. otrzymaliście zaległe pensje za listopad??? :/

gosc

tu nie chodzi o to że to trudna praca tylko o to ze O. to oszuści,ludzie juz o tym wiedzą i omijają ich szerokim łukiem,sprawa była w kilkunastu reportażach w mediach,najpierw wciskają tandetne bazarowe gacie bez możliwości wycofania się z "oferty" a potem szantażują zawarciem "umowy" na abonament na te gacie bez podstaw prawnych bo taka umowa nieważna bez podpisu, i zatrudniaja se telemarketerów żeby udawali windykację i zastraszali oraz nękali czytaj wymuszali od ludzi kase która sie im absolutnie nie nalezy...ale policja już im depcze po pietach i prokurator też bo wbrew temu co tomuś sadzi ze skoro Polska to tu sie kradnie słono sie na tym przejedzie i nie nakradnie juz duzo,takze jak nie chcesz sie pakować w afere przestepcza i nie chcesz by ci kiedys policja zapukała do drzwi to trzymaj sie z daleka od tej "firmy"

Paulina

negatywne komentaże pisze konkurencja ja pracuje i jest ok

Alka

Do Pana O, tu jest polska tu się nie kradnie

Alka

Do anonim, poszliscie do sądu pracy? I bardzo dobrze, wreszcie się skończy oszukiwanie ludzi bo nie można tak dużą skalę oszukiwać ludzi i żeby nikt z tym nic nie zrobił. Życzę im tego żeby i oni się czuli zaszczuci jak wszyscy ci których oszukują.

Zostaw merytoryczną opinię o CC Promotions - Łódź

CC Promotions
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Gen. Lucjana żeligowskiego 8/10
    90-752 Łódź