Contact Pharm

Łódź

Opinie o Contact Pharm

Turkusowa 2013-01-08 19:09:15
Firma która ma swój ogromny plusy wśród Call Center.
1.Nie ma naganiactwa na sprzedaż!
I to tyle z pozytywów, oczywiscie jesteś rozliczany ze swojej pracy ale nie tak zeby ci ktoś nad głową stał.
Nie będe obgadywała ludzi z którymi b.długi czas mialam okazje pracować bo każdy z osobna jest naprawdę wartościowym człowiekiem ale jako zespół to jest to poprostu dramat. Atmosfera w pracy jest mocno sztywna i naciągana, jedni ze sobą gadają drudzy nie, jedni sie krzywo patrza na drugich..szkoda gadać ale nie warto tutaj smarować pewnych osób powiedziałam odchodząc co o nich myśle, Amen.
mura 2013-01-14 18:15:02
coż, jaki produkt taka sprzedaż :)
różowa 2014-03-20 10:35:27
Taaaaa jasne nie ma naganiactwa na sprzedaż, hehe chyba w takim razie już od dawna tam nie pracujesz. teraz pracuje tam mnóstwo osob które maja duże doświadczenie w sprzedaży (eniro,acp,coltel i inne (usunięte przez administratora)) i dzięki nim zauważono ze można robic sprzedaż, wiec teraz każdy musi mieć "cyferke". Totalna rewolucja tam nastala. NIEPOLECAM !!!
Lotto 2015-01-01 20:11:14
Praca w Contact Pharmie jak każda inna praca ma swoje plusy i minusy, nie cierpię opinii jednoznacznie określających danego pracodawce, dlatego w miarę obiektywnie postaram przedstawić największe walory tej pracy jak i jej minusy:
+ wynagrodzenie zawsze wypłacane jest w terminie
+ podstawa to minumum najmniejsza krajowa- daje plusa ponieważ w wielu firmach o zbliżonych charakterze działalności podstawa jest żenująca, o ile wogule taka jest
+ atmosfera w pracy jest ok, Karolina- kierownik wymaga realizowania celów sprzedażowych ( na tym przeceż polega jej praca) ale w porównaniu z innymi firmami jest to dzień do nocy; ponadto większość załogi to bardzo fajni ludzie
+ jeżeli ktoś solidnie pracuje to paru miesiącach przechodzi na umowę o pracę
+lokalizacja w centrum Łodzi
Co do wad:
- na początku umowa zlecenie
- zdecydowana większość nowo przyjętych ma najniższą krajową; tutaj chciałem dodać, że w czasie rozmowy kwalfikacyjnej ustaliłem wyższą stawkę wynagrodzenia, a i tak dostałem minimalna pensje
- nieosiągalne premie- Jasne są pracownicy którzy miesiąc w miesiąc zgarniają dodatkowe 500 zł ( mają chodliwe produkty i sprawdzoną bazę aptek ), ale większość nie ma co liczyć na ten dodatek- nawet jak przez większość miesiąca realizują limity sprzedaży, to nagle gdy im dobrze idzie i mają sporą szansę na premię dostają beznadziejną bazę aptek i cał miesiąc pozamiatany
- fatalna organizacja pomieszczenia, hałas na sali w godzinach pracy jest nie samowity, naprawdę trzeba było się nagimnastykować aby farmaceuta dobrze nas zrozumiał
- noi oczywiście grupa ludzi którzy chodzą obrabiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] donoszą i zawiszczą ;)
Podsumowując: Co prawda pracowałem tam krótko, ale to co zauważyłem postarałem się jak najbardziej obiektywnie napisać, a co do samej pracy w CP to dobre miejsce, żeby się "zaczepić", przesiedzieć kilka miesięcy i w tym czasie szukać lepszej roboty.
rg 2015-08-20 14:34:57
Miałem przyjemność pracować w CP i przyznam się, że z perspektywy nie jest to zła firma. Szczególnie jeżeli wykorzystasz doświadczenie z CP do dalszego rozwoju kariery w branży farmaceutycznej.
ktoś 2016-01-14 19:42:52
Krótko: NIE POLECAM.
Argumentując tę opinię: bardzo niskie zarobki - bardzo duże wymagania; obietnice premiowe kompletnie bez pokrycia i bez szans ich realizacji; niejasne zasady wynagrodzeń- praktycznie z góry skazujące pracownika na pracę bez premii(uzależnienie wypłaty od braków/stanów w hurtowniach-wtf?!); brak umowy o pracę - tylko zleceniówki; brak szkoleń JAKICHKOLWIEK a przede wszystkim brak merytorycznego zapoznania pracownika z produktem, który ma sprzedać (zasada:siadaj i sprzedawaj); dramatyczny socjal w postaci braku kawy czy herbaty; nieszczere kierownictwo; brak szacunku do pracownika; kiepska atmosfera - brak poczucia jakiejkolwiek sympatii w grupie-stworzenia jakiegoś teamu, brak wsparcia ze strony innych pracowników - wolą obgadywać.

na plus: wynagrodzenie (żałosne) wypłacane w terminie; praca w dobrych godzinach i wolne weekendy; dobra lokalizacja
Tede 2016-01-21 15:47:19
Krótko: POLECAM !
Przepracowałem w tej firmie prawie dwa lata. Już nie pracuje i to tylko i wyłącznie dlatego że znalazłem pracę w firmie farmaceutycznej co było możliwe dzięki doświadczeniu jakie nabyłem w Contact Pharm. Polecam tą firmę szczególnie osobom młodym, szukającym doświadczenia oraz tym co uważają się za przebojowych . Tam bez cienia wątpliwości możesz się sprawdzić czy jesteś prawdziwym handlowcem i masz do tego przysłowiową żyłkę. Jak każde typowe call center płacą za wynik, a nie pierdzenie w stołek. Dlatego do wszystkich powyższych malkontentów: stała niska + premia od wyniku sprzedażowego to nic nowego w takiej firmie. Jak będziesz dobrze sprzedawać to i premię otrzymasz. Najpierw udowodnij jak dobrze sprzedajesz, zacznij się wyróżniać na tle innych i wtedy negocjuj warunki wynagrodzenia. Za narzekanie i wypisywanie bzdetów na tym forum premii nie otrzymacie. A mega argumentem do pracy w tej firmie dla młodych i przebojowych jest to że są wolne popołudnia i weekendy.
... 2016-02-25 08:41:14
Ciekawe hehe kto tak bardzo zachęcająco opisał pracę w tej firmie bo na pewno nie zaden pracownik...
Wark 2016-05-17 14:34:17
Sam nie wiem co mam Wam powiedziec, dobra firma jest
Zostaw swoją opinię o Contact Pharm - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contact Pharm