Opinie o CC Promotions w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CC Promotions. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CC Promotions o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CC Promotions w Łódź

Chciałam sobie coś na CC znaleźć ale w tym przypadku już widzę ze po tylu latach raczej nie mam czego szukać? ktoś pytał jeszcze dwa lata przed wykreśleniem z rejestru o to, gdzie przebywają pracownicy, sytuacja do dziś nie została rozwiązana?

Eudezwt Nowy wpis

Gruba był na liście poszukiwanych przez polliscje w Kielcach ale ogłoszenie zniknęło jakiś czas temu. Ta Olka pewnie pali Freda i wychowuje ich dziecko. Licza, że sprawa ucichnie. Trzeba iść na zeznania. PROKURATURA OKREGOWA W KATOWICACH I KOMENDA WOJEWÓDZKA WYDZIAŁ RPZECIWKO MIENIU PROWADZI TP ŚLEDZTWO.

z Nowy wpis

szkoda

majty juz obsrane? Nowy wpis

no i jak tam Obary? ktos cos?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CC Promotions, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK BIURA RACHUNKOWEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Spoko

Ludziska! Beda dojechani! Odsiadka za majty bedzie zapewne ciekawa.

Kicka

Jakies newsy w sprawie Oparow? Wiecie czym zajal sie Tomek, Darek, Renata, Karolek czy Ola? Stary Darek ma zaklad mechaniczny pod Kielcami, Karolek cos tam w Kielcach prowadzi a reszta bandy?

Kielczanin

Firma juz nie dziala. Szuka ich Zus i Skarbowy. Zajeli sie robieniem czegos innego. Ciekawe czy prokuratura stanie na wysokosci zadania i ich w koncu oskarzy.

Zuzanna

@Kielczanin a czyli firma nadal funkcjonuje? Ktoś jeszcze tam pracuje? Skąd wiesz, gdzie przebywają pracownicy?

Zuzanna

@Kielczanin co masz na myśli? Czy Waszym zdaniem firma CC Promotions już nie istnieje? Według KRS jest ciągle aktywna? Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

@Zuzanna

Oni jej nie zamkną. Tomus bedzie udawać, ze to nie on byl prezesem tylko jakis bezdomny słup. Czyli on juz jej nie zamknie a zulowi nie zależy. Sprawa wyjasni sie w Sądzie za pare lat. Tomus mysli, ze jak zalozyl rodzine z Olcia to mu sędziowie daruja mlodziencze wystepki. Mam nadzieje, ze beda sadzeni za czasow PiSu. Na komendę wojewódzka w Katowicach dzwoncie cisnac temat. Wydzial do przestepst przeciwnko mieniu.

Kielczanin

Obary siedzą zagranicą, myślą, że sprawa ucichla,. Policja ich obserwuje. Prokuratura musi ogarnąć wiele tomów akt co nie jest proste. Ich adwokat też będzie miał problem więc nie ma tego złego :)

poszkodowana

Coś ucichło w ich sprawie. Macie może jakieś info co się dzieje w ich sprawie? Są jakieś postępy? Dorwali ich już?

ale beka

haha w jakiejś wsi na końcu świata się ukryli

Oszukana

A który numer domu w Mąchocicach Kapitulnych? Pojadziemy po kase

Kielczanin

Ludziska wszysyc juz wiedza gdzie sa obary, cala Machocice Kapitule i okloce i Kielce współpracują z Policja i prokuraturą. Niebawem bedzie final tej smutnej historii. Mamy ich!

Dokladnie

Tez mialem wczoraj telefony z zusu i us. Bardzo ckeszy ze w koncu wzieli sie za sparwe pozadnie :) milo Olu i grubasie ze nadal to wszytsko czytacie i tak o nas pamietacie i regularnie zagladacie na strone . Domyslam sie ze kisiel w MAJTACH jest :) spokjnoie , macie ich duzo to mozecie czesto zmieniac :)

Dokladnie

Tak ja tez mialam telefon z zusu , w papierach widniejemy jako wciaz zatrudnieni w cc . Ale na szczescie z naszej strony wystarczy oswiadczenie za to oni.... :D o wspolczuje po tym co kobieta w urzedzie mi powiedziala ..w sumie nie wspolczuje ale wiecej nie powiem bo prezeski by za duzo wiedzialy a nie moga , dowiedza sie w swoim domku w odpowoednim czasie. Caluski :)

Botoja

Bedzie sie to ciagnelo jeszcze dlugo ale na pewno w koncu grubo beka , nawet za granica prezeski :) mnostwo osob wzywanych do zusi , urzedow skarbowych i komende. Dzisiaj wlasnie mialem telefon w tej sprawie i zaproszenie na wiztye. Ale chetnie pojde i ponownie opowiem :) pozdrawiam wszystkich i duzo cierpliwosci a w koncu Ole i tego gtubaska na korytarzu w sadzie zobaczymy ;)

gość

Zauważyliście, że ostatnio bardzo dużo wpisów stąd zostało usuniętych? Przede wszystkim zniknęła większość postów z listopada i grudnia 2016 i część styczniowych. Tomek, wpisy tutaj możecie sobie usuwać, ale tych wpisów w policyjnych i prokuratorskich dokumentach już nie pousuwacie ;)

ccccc

odsiedzą swoje w (usunięte przez administratora) to może się życia nauczą i odnajdą drogę właściwą zagubieni młodzi ludzie hehehe

cecece

taaa biedni zagubieni młodzi ludzie..no proszę was...z wyrachowaniem wiedzieli co robią

Nie mój cyrk - nie moje małpy

Bezsensowny komentarz. Skoro wszystkiemu winny jest świat to "dajmy spokój" np. mordercom. Przecież to w dzisiejszym świecie w TV pokazują tyle brutalności i agresji. Na szczęście żyjemy na takim świecie, ze za swoje błędy trzeba odpowiadać. I zupełnie nie interesuje nikogo czy są zagubieni czy nie. Już pomijając kwestie uczciwości prowadzonych przez nich działalności. Do tego dochodzi traktowanie pracowników, oszustwa podatkowe, niezgłaszanie pracowników do ZUS mimo podpisanej umowy. Za głupotę się płaci. Nie wspominając nawet o profesjonalnym podejściu - romanse w pracy, odstawianie jakiś tragikomedii - Ola latająca po biurze z łzami w oczach a za chwilę wpatrzona w Tomeczka jak w obrazek. Symulowanie jakiś wyimaginowanych chorób i oczekiwanie na współczucie. Robienie z siebie ofiary non stop.

Zostaw merytoryczną opinię o CC Promotions - Łódź

CC Promotions
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Gen. Lucjana żeligowskiego 8/10
    90-752 Łódź