Opinie o CC Promotions w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CC Promotions. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CC Promotions o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CC Promotions w Łódź

gość

Pracowonikom nic nie grozi. Kto twierdzi inaczej ma cos nie rowno z deklem. Rozumiem, ze sa ludzie sfrustrowani ale bez przesady. Osoby tam pracujace nie zdawaly sobie z pracy co dokladnie robily. Ten caly projekt widnykacyjny jest wymyslony przez Pana O. a firmy w stylu Kancelaria Windykacji Sądowej, Ceron, T2C nieistnieją. Kazdy to wie. Tomuś sam sobie zlecał windykacje. On robil w balon cala mase ludzi łącznie z pracownikami własnej firmy. No ale już niedługo...

Kaja

Poszlas do prokuratury i co sie zapytalas? Czy jak Twój pracodawca oszukuje ludzi i zastrasza ich posługując się pracownikami m.in. Tobą to czy coś Ci grozi?

evelina

Basiu rozumiem zdenerwowanie wiecznymi pogróżkami, ale pracownikom nic nie grozi. Rozumiesz to? NIC NIE GROZI :) twoje kopiuj - wklej nic nie da, osobiście pytałam w prokuraturze :)

evelina

w prokuraturze byłam - nic mi nie grozi :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CC Promotions, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK BIURA RACHUNKOWEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gość

na stronie pracuj.pl widnieje ogłoszenie t& a investmen , zatrudni windykatorów telefonicznych ,więc państwo o nadal oszukują

admin

Do wszystkich pracowników firmy CC Promotions sp.z.o.o. i T&A Investment Group sp.z.o.o - pracownikom zgodnie z kodeksem karnym nic nie grozi jeśli wypełniali obowiązki narzucone przez pracodawce i osobę zarządzające. Sprawę prowadzą prokuratury Łódź Polesie oraz Okręgowa w Katowicach. Sugeruję kontaktować się z powyższymi organami w celu ujęcia faktycznych sprawców.

Barbara
@admin

Do podstawowych obowiązków pracownika należy wykonywanie poleceń pracodawcy. Pracownik nie musi być jednak ślepo posłuszny. Jeżeli polecenia pracodawcy są sprzeczne z prawem i z wykonywaną pracą to pracownik może odmówić ich wykonania. Pracownik ma prawo odmówić wykonania poleceń pracodawcy gdy : polecenie pracodawcy jest niezgodne z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa lub z umowa o pracę. Gdy Twój pracodawca wyda Ci polecenie niezgodne z prawem, nie wykonuj go, bo może się zdarzyć tak, że sam narazisz się na odpowiedzialność. Gdy np. polecenie pracodawcy związane jest z ewentualnym popełnienie wykroczenia lub przestępstwa, jest niezgodne z przepisami prawa pracy, to wykonując takie polecenie, sam możesz wpędzić się w kłopoty ( z oskarżeniem prokuratora włącznie). Pracownik jest zobowiązany do wykonania tylko poleceń pracodawcy, które: -dotyczą pracy -nie są sprzeczne z umową o pracę -NIE SĄ SPRZECZNE Z PRZEPISAMI PRAWA.

justi

Nie liczyła bym na resztę pensji a swoją drogą czy będzie nowy projekt ciekawe

Nie

kam

Paula, a dostałaś całą wypłatę za listopad?

Paula

Ja pracował dłużej niż ty ale nie da się ukryć że postąpił i z nami bardzo nieladnie

mia

Tak Paula niestety ... tylko odeszłam jeszcze w zeszłym roku pracowałam 2 miesiące a ty ?

Jestem też tam pracowalas

Paula

Tak też dostałam bez przyczyny

pusia

Osoby pracujące w CCP Łódź prosimy Was o pomoc w śledztwie udowodnienia ze firmy CCP, Ceron, T2C, KWS to to samo i stoi za tym ta sama osoba. Jesteście bardzo ważni dla wszystkich poszkodowanych. KWP Wydział do Walki Przeciwko Mieniu w Katowicach prowadzi dochodzenie w tej sprawie nr. Sprawy : RSD 43 / 15. Zglaszajcie sie - Prosimy o kontakt - Pamiętajcie że wszelkie dobro powraca ....

anonim1

Paula czy tobie też dali bez przyczyny wypowiedzenie?

mia

Paula jesteś. ?

evelina

Tak ta cała impreza to w kilku firmach się odbywa! Grunt, że miejsce jest jedno. Czy można zaprzestać kasowania moich komentarzy! Najbardziej mnie wkurzyło to dosłowne mówienie, że końcówek nie wypłacają. Ile 20, 50, 200? Mój bilet kosztował 20 zł do Łodzi i mimo, że nie narzekam na brak kasy szanuje NAWET TE 20 ZŁ Jeżeli ktoś tego nie rozumie to sorry. Ja nie dostałam, czekam na PIT

Wł.

dostaliście już PIT od nich do rozliczenia?

nooo do przewidzenia to bylo. projekt sie skonczyl :D ciagle ten sam od tego samego niby ''kontrahenta''. Pani O juz nie bedzie miala na swoje perfumki ktorymi sie chwalila, bardzo dobrze. ich oszustwa nie mogly trwac wiecznie a teraz ich czekaja same sprawy w sadzie, wiec beda mieli co robic :) pozdrawiamy bankrutow O :D :D

Anka

Wielkie dzięki :)

Zostaw merytoryczną opinię o CC Promotions - Łódź

CC Promotions
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Gen. Lucjana żeligowskiego 8/10
    90-752 Łódź