Opinie o Ecta w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ecta. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ecta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecta w Łódź

marej Nowy wpis

@tron ofert pracy brak, to nawet rotacji wśród pracowników nie ma :)

asilin Nowy wpis

ja nie wspominam dobrze tam pracy, o pensje trzeba było sie prosic i dzwonic do pan dyr. bo sama nie raczyła jej wyslac, a bazy na ktorych sie pracuje sa stare. takze nie zarobisz nic, bo sie zwyczajnie nie da, a firma do piet nie dorasta np. panoramiefrim.pl

feriop Nowy wpis

jak to prosic o pensje asilin cos wiecej mozesz powiedziec na temat tej firmy bo aplikowalem do nich Cv i teraz czekam na rozmowe czy zaprosza mam nadzieje ze tak bo poszukuje pilnie pracy i kazda biore pod uwage oferte pracy czu u nich doswiadczenie jest na pierwszym miejscu czy niekoniecznie dziekuje za odpowiedz..

asilin Nowy wpis

ludzie ta firma to krzak!!! jeszcze bedziecie musieli sie prosic o swoją pensję jak bedzie chcieli odejsc od szanownej Pani Dyrektor. A ta co się tak pozytywnie wypowiada pod nickiem Asia - to jest sekretarka Pani Dyrektor, to zwykły lizus i dupowłaz Pani Dyr. a tak naprawde nic soba nie reprezentuje, jest bezczelna i chamowata. Tyle ode mnie, były pracownik

Czy po rozmowie w Ecta rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
piewota

ESIM czy ECTA można by powiedzieć to samo. Ja pracowałem na windykacji w Łodzi i byłem zadowolony miałem nienormowany czas pracy tyle że na umowę zlecenie. Na sprzedaży jest beznadziejnie marnie płaca i straszne parcie na sprzedaż WYZYSK. Trzeba czytać umowy to co dają ci do podpisania to na pewno czytajcie dokładnie to info dla tych co idą na sprzedaż. Ustalenia co do wynagrodzenia żądajcie na papierze a raczej jakiekolwiek zmiany żądajcie na papierze często było tak że coś było "na gębę" i później zostawałeś z niczym. Duża migracja osób na sprzedaży no chyba że jesteś w dziale VIP hehe nie wiem czy to jeszcze jest. To firma w której nie zagrzejesz długo miejsca raczej na przeczekanie i szukanie innej pracy.

Tak, jako telemarketerka, Ma trwać dwa dni. Jeżeli zrezygnuje się przed upływem dwóch tygodni to płatne jest 50%, a jeżeli będzie się pracowało to 100%.

Czy ktoś z Was idzie w poniedziałek na szkolenie ? ;>

asia

Nie ma żadnego problemu:-)) rzadko spotyka się takich przychylnych pracodawców, a ja nie zajmuję się sprzedażą w firmie:-)) ale widząc jak wszystko wygląda jest naprawdę ok

Cieszę się, ze atmosfera i ludzie są w porządku :):) a czy istnieje jakiś limit wykonanych telefonów dziennie?

asia

W pracy panuje bardzo dobra atmosfera, kierownicy też są w porządku, trzeba tylko poważnie podchodzić do swoich obowiązków i wtedy naprawdę jest ok, polecam

Call center- sprzedaż przez telefon. Rozmowę miałam w Agencji pracy tymczasowej - pytania dotyczyły cech, które powinna mieć osoba pracująca w CC - pytania nie były trudne i przeprowadzone były w milej atmosferze ;-)

No może.... Będę pracować w ecta. Siedziba jest przy (usunięte przez administratora)w Łodzi :)

Idę na szkolenie przed rozpoczęciem pracy. Szkolenie ma być dwudniowe, a praca przez Agencję pracy tymczasowej. Tylko niepokoi mnie fakt, że ta strona nie działa :/

W poniedziałek idę na szkolenie do firmy ECTA. Mam problem - strona firmy (usunięte przez administratora)nie działa :( Czy wiecie, jaki jest tego powód ?

jeju

jak w temacie ........jeju...:) pani dyr. generalna zajela sie forum? wierne psy doniosly ze ktos psuje reputacje, czy w koncu wasz informatyk doszedl do tego jak usunac dane posty???? hi hi zenada:)

asilin

mozesz dzwonić sobie po innch klientach jesli masz jakakolwiek inna baze ha ha a takiej niestety nie ma........:) no chyba ze jestes jedna z tych co w szklanym pokoju siedza i co to maja przesmieszna o ile pamietam "karteczke" napisana na drzwiach VIP....:)(usunięte przez administratora)

mm

(usunięte przez administratora). Nie chce się Wam pracować, to narzekacie. Ktoś Wam dał do zrozumienia, że nie nadajecie się do sprzedaży, to od razu ten ktoś jest zły. (usunięte przez administratora) Tyle ode mnie. Obecny pracownik.

Ciekawe, że ja nie mam takich doświadczeń... (usunięte przez administratora)powinniście pracować w stodole, nie call center, albo nie mieliście etatu w NAPRAWDĘ dennym miejscu. Ja powiem tak: praca jest super, (usunięte przez administratora). Inna rzecz, że ja pracowałam przy badaniach i ankietach, sprzedaż wygląda gorzej, bo wcisnąć coś komuś za kasę udaję się baaardzo rzadko, co przekłada się na zarobki. Odeszłam po miesiącu, żałując - bo zarobki były bardzo niskie, a nie stać mnie na fajna pracę za grosze. Dostałam pieniążki po miesiącu, tak, jak było zawarte w umowie. Podsumowując, praca w telemarketingu jest pod względem (usunięte przez administratora)

ktosik

Oczywiście, że w każdej firmie mogą pojawić problemy… kłopot jednak w tym, że taki telemarketer jest na samym końcu jeśli chodzi o wypłatę, a jeśli jest świadom tego, że swoją pensję dostanie z opóźnieniem, albo będzie się musiał o nią dopominać – to zaczyna mu się tam po prostu odechciewać tam pracować - wszystko to sprawia, że odczuwa zero mobilizacji… Oczywiście również, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma – ale tu nie chodzi o jakieś drobne nieudogodnienia –(usunięte przez administratora)

tralala

słuchajcie w każdej firmie sa jakies tam problemy..trzeba je przejśc i bedzie dobrze:) i jest takie powiedzenie-wszedzie dobrze gdzie nas nie ma-i to jest świeta prawda.zawsze znajdzie się coś co nam nie pasuje.pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecta - Łódź

Ecta