Ecta

Łódź

Opinie o Ecta

Kasia 2010-09-17 14:22:30
wyobraź sobie że urlop macierzyński jest płatny, a tak poza tym nie wszystkie osoby pracujące w ECTA są zatrudnione na stanowisku: Konsultanta Telefonicznego, i można również być na bieżąco z info dot. firmy nie koniecznie w nie przebywając, więc nie bądź taki bystry bo i tak ci to nie wychodzi... i tak poważnie to zajmij się czymś pożytecznym...
a odwagi nadal ci brakuje żeby się podpisać swoim prawdziwym imieniem? No cóż... nie wszyscy są odważni...mocny to ty jesteś tylko w słowach, a tak poza tym pustka w głowie... przykro mi,że jesteś taki nieszczęśliwy i zakompleksiony... może wizyta u psychologa by ci dobrze zrobiła, skoro na psychiatrę się nie zdecydowałeś? I wciąż Ci życzę miłego popołudnia. :-)
odpowiedź do uwagaaa 2010-09-17 14:32:06
to takie rzeczy również tam miały miejsce ciekwe bardzo i interesujące zarazem
tralala 2010-10-02 13:09:35
słuchajcie w każdej firmie sa jakies tam problemy..trzeba je przejśc i bedzie dobrze:)
i jest takie powiedzenie-wszedzie dobrze gdzie nas nie ma-i to jest świeta prawda.zawsze znajdzie się coś co nam nie pasuje.pozdrawiam.
ktosik 2010-10-02 14:38:52
Oczywiście, że w każdej firmie mogą pojawić problemy… kłopot jednak w tym, że taki telemarketer jest na samym końcu jeśli chodzi o wypłatę, a jeśli jest świadom tego, że swoją pensję dostanie z opóźnieniem, albo będzie się musiał o nią dopominać – to zaczyna mu się tam po prostu odechciewać tam pracować - wszystko to sprawia, że odczuwa zero mobilizacji… Oczywiście również, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma – ale tu nie chodzi o jakieś drobne nieudogodnienia –( usunięte przez administratora )
anonim 2011-06-23 22:57:15
Ciekawe, że ja nie mam takich doświadczeń... ( usunięte przez administratora )powinniście pracować w stodole, nie call center, albo nie mieliście etatu w NAPRAWDĘ dennym miejscu. Ja powiem tak: praca jest super, ( usunięte przez administratora ). Inna rzecz, że ja pracowałam przy badaniach i ankietach, sprzedaż wygląda gorzej, bo wcisnąć coś komuś za kasę udaję się baaardzo rzadko, co przekłada się na zarobki. Odeszłam po miesiącu, żałując - bo zarobki były bardzo niskie, a nie stać mnie na fajna pracę za grosze. Dostałam pieniążki po miesiącu, tak, jak było zawarte w umowie. Podsumowując, praca w telemarketingu jest pod względem ( usunięte przez administratora )
mm 2011-10-13 21:34:52
( usunięte przez administratora ). Nie chce się Wam pracować, to narzekacie. Ktoś Wam dał do zrozumienia, że nie nadajecie się do sprzedaży, to od razu ten ktoś jest zły. ( usunięte przez administratora ) Tyle ode mnie. Obecny pracownik.
asilin 2011-10-18 22:10:46
mozesz dzwonić sobie po innch klientach jesli masz jakakolwiek inna baze ha ha a takiej niestety nie ma........:) no chyba ze jestes jedna z tych co w szklanym pokoju siedza i co to maja przesmieszna o ile pamietam "karteczke" napisana na drzwiach VIP....:)( usunięte przez administratora )
jeju 2011-12-07 20:31:08
jak w temacie ........jeju...:) pani dyr. generalna zajela sie forum? wierne psy doniosly ze ktos psuje reputacje, czy w koncu wasz informatyk doszedl do tego jak usunac dane posty???? hi hi zenada:)
ja 2013-09-24 18:46:03
W poniedziałek idę na szkolenie do firmy ECTA. Mam problem - strona firmy (usunięte przez administratora)nie działa :( Czy wiecie, jaki jest tego powód ?
ja 2013-09-24 22:03:28
Idę na szkolenie przed rozpoczęciem pracy. Szkolenie ma być dwudniowe, a praca przez Agencję pracy tymczasowej. Tylko niepokoi mnie fakt, że ta strona nie działa :/
ja 2013-09-24 23:35:32
No może.... Będę pracować w ecta. Siedziba jest przy (usunięte przez administratora)w Łodzi :)
ja 2013-09-25 11:49:50
Call center- sprzedaż przez telefon. Rozmowę miałam w Agencji pracy tymczasowej - pytania dotyczyły cech, które powinna mieć osoba pracująca w CC - pytania nie były trudne i przeprowadzone były w milej atmosferze ;-)
asia 2013-09-25 12:38:08
W pracy panuje bardzo dobra atmosfera, kierownicy też są w porządku, trzeba tylko poważnie podchodzić do swoich obowiązków i wtedy naprawdę jest ok, polecam
ja 2013-09-25 13:13:38
Cieszę się, ze atmosfera i ludzie są w porządku :):) a czy istnieje jakiś limit wykonanych telefonów dziennie?
asia 2013-09-25 19:18:53
Nie ma żadnego problemu:-)) rzadko spotyka się takich przychylnych pracodawców, a ja nie zajmuję się sprzedażą w firmie:-)) ale widząc jak wszystko wygląda jest naprawdę ok
ja 2013-09-27 18:10:01
Czy ktoś z Was idzie w poniedziałek na szkolenie ? ;>
ja 2013-09-27 19:03:35
Tak, jako telemarketerka, Ma trwać dwa dni. Jeżeli zrezygnuje się przed upływem dwóch tygodni to płatne jest 50%, a jeżeli będzie się pracowało to 100%.
piewota 2013-10-09 11:26:48
ESIM czy ECTA można by powiedzieć to samo. Ja pracowałem na windykacji w Łodzi i byłem zadowolony miałem nienormowany czas pracy tyle że na umowę zlecenie. Na sprzedaży jest beznadziejnie marnie płaca i straszne parcie na sprzedaż WYZYSK. Trzeba czytać umowy to co dają ci do podpisania to na pewno czytajcie dokładnie to info dla tych co idą na sprzedaż. Ustalenia co do wynagrodzenia żądajcie na papierze a raczej jakiekolwiek zmiany żądajcie na papierze często było tak że coś było "na gębę" i później zostawałeś z niczym. Duża migracja osób na sprzedaży no chyba że jesteś w dziale VIP hehe nie wiem czy to jeszcze jest. To firma w której nie zagrzejesz długo miejsca raczej na przeczekanie i szukanie innej pracy.
asilin 2014-05-19 15:54:39
ludzie ta firma to krzak!!! jeszcze bedziecie musieli sie prosic o swoją pensję jak bedzie chcieli odejsc od szanownej Pani Dyrektor. A ta co się tak pozytywnie wypowiada pod nickiem Asia - to jest sekretarka Pani Dyrektor, to zwykły lizus i dupowłaz Pani Dyr. a tak naprawde nic soba nie reprezentuje, jest bezczelna i chamowata. Tyle ode mnie, były pracownik
feriop 2015-02-01 22:18:56
jak to prosic o pensje asilin cos wiecej mozesz powiedziec na temat tej firmy bo aplikowalem do nich Cv i teraz czekam na rozmowe czy zaprosza mam nadzieje ze tak bo poszukuje pilnie pracy i kazda biore pod uwage oferte pracy czu u nich doswiadczenie jest na pierwszym miejscu czy niekoniecznie dziekuje za odpowiedz..
asilin 2015-06-02 22:45:53
ja nie wspominam dobrze tam pracy, o pensje trzeba było sie prosic i dzwonic do pan dyr. bo sama nie raczyła jej wyslac, a bazy na ktorych sie pracuje sa stare. takze nie zarobisz nic, bo sie zwyczajnie nie da, a firma do piet nie dorasta np. panoramiefrim.pl
marej 2016-05-12 13:32:37
@tron ofert pracy brak, to nawet rotacji wśród pracowników nie ma :)
Zostaw swoją opinię o Ecta - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecta