Opinie o CC Promotions w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CC Promotions. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CC Promotions o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CC Promotions w Łódź

gość

Co takiego ciekawego usunęli dziubaski?

Norbert

Usuwają dwa dziubaski Ola i Tomek

a jak myślisz kto usuwa? najlepszy znak ze czytają :D

tuio

no ciekawe czy już założyli kolejna firme w innym miescie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CC Promotions, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK BIURA RACHUNKOWEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pusia

Osoby pracujące w CCP Łódź prosimy Was o pomoc w śledztwie udowodnienia ze firmy CCP, Ceron, T2C, KWS to to samo i stoi za tym ta sama osoba. Jesteście bardzo ważni dla wszystkich poszkodowanych. KWP Wydział do Walki Przeciwko Mieniu w Katowicach prowadzi dochodzenie w tej sprawie nr. Sprawy : RSD 43 / 15. Zglaszajcie sie - Prosimy o kontakt - Pamiętajcie że wszelkie dobro powraca ....

Zuza

Jak na pracowników ,którzy tyle kobiet nastraszyli jesteście bardzo płochliwi ;-) to nie wasz probl em że pitow nie dostalyscie tylko firmy ,zamiast pisać na forum biegiem do urzędu skarbowego z zapytaniem "co robić" a oni już was pokierują .powodzenia

mimi

A czy szanowny prezes może się chociaż na tej stronie wypowiedzieć czy PIT-y otrzymamy? I tak wszyscy wiedzą, że to czytasz.

gość

Brawo ty!!!

spec

Ja tam ide na ta prokurature na Polesie i opowiem co nieco co sie tam dzialo. Oni pewnie ta firma przepisali na jakiegos bezdomnego i beda sie probowac wykrecic ze to nie oni zarzadzali spolka. Prawda jest taka ze robili nas w konia w pracy i tych biednych ludzi nacigali na jakies badziewie. Takich ludzi musi siegnac reka sprawiedliwosci bo inaczej oni cale zycie beda oszukiwac.

tak. nie nasza wina ze CC Promotions to zwykła firma krzak :/

pytałem specjalisty co trzeba zrobić przedewszystkim zgłaszamy ze nie dostaliśmy pitow wszelkim możliwym organom, żeby mieć podkladke ze cos w tej sprawie robiliśmy, rozliczamy się normalnie z pominieciem tego pitu od nich i wysylamy do urzędu skarbowego wyjaśnienie ze pita nie dostaliśmy

alex
@pracownik

mamy doliczyć do pitu mniej więcej ile u nich zarobiliśmy czy nie?

pracownik xxx

Ludzie, ja to osobiście jestem przerażona, że byłam taka łatwowierna i że skusiłam się na pracę w tej firmie. Jednak, tak szczerze, to sądzicie, że oni w ogóle zarejestrowali nas jako pracowników, że rzeczywiście odprowadzali od nas jakiekolwiek składaki, zaliczkę na podatek ? Niezłe (usunięte przez administratora) z tego ... Dobrze wszyscy wiemy, że PITów nie otrzymamy, tylko co z tym dalej ...

click

też nie rozumiem co wy się tak tymi pitami martwicie, to ich obowiązek żeby je dac pracownikom, nie dali wiec oni będą mieli problemy nie my

xxx

z tego co wiem nikt nie dostał PIT-u. Oficjalnie mają czas do poniedziałku na dostarczenie. Jeśli nie dostarczą pitów radze udać się do swojego urzędu skarbowego - grożą za to duże kary.

no no
@xxx

dokladnie tak. nalezy udac sie do urzedu skarbowego i poinformowac ,oni sie juz nimi zajma :) a na pity raczej nie mamy co liczyc nikogo juz tam nie ma ,firma nie istnieje w biurowcu na Zeligowskiego. moze ktos chce udac sie bez posrednio do "prezeskow" na ich super strzezone osiedle , widzialam ich ostatnio mieszkaja niedaleko mojego ojca. ale przeciez od pol roku nie maja ksiegowego :D ,wiec watpie ze pity sie pojawia....

daniel

W dalszym ciągu nikt nie dostał od nich PITu?

ola

ola taka dumna z kariery :p

Tak bylem. Tam juz nie ma firmy... Uwaga, uwaga... Teraz tam jest FUNDACJA DWA SERCA :D czy jakos tak! A w srodku pani Ola ktorej tak glupio ze ucieka przed nami! O pitach nic nie wiadomo, moze "kontrahent" cos wie :D porazka ta firma. Trzyma ich dwu letnia umowa najmu. Natomiast trzeba sie zebrac tam ich i dopytac w 4 oczy, ale nie wiem czy sa tam ciagle bo "limuzyny prezesow" czyli punciaka dawno tam noe widzialem.

klick

a byliście tam w ogóle ostatnio? oni tam jeszcze siedzą?

mia

Daniel a jeszcze nie dostałeś ?

@mia

ja nie dostałem PITu od niech, a Ty?

daniel

Dostaliście od nich PIT do rozliczenia ?

Zostaw merytoryczną opinię o CC Promotions - Łódź

CC Promotions
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Gen. Lucjana żeligowskiego 8/10
    90-752 Łódź