Opinie o CC Promotions w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CC Promotions. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CC Promotions o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CC Promotions w Łódź

Cześć, Każda osoba która chce pracować w tej firmie niech zastanowi się z cztery razy zanim podejmie decyzje. "Szef i Szefowa" nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Pensji swojej nie mam od grudnia (powinnam już otrzymać dwie). Są niekulturalni i nie grają fer. Ludzi uważają za (usunięte przez administratora) i mają w poważaniu polskie prawo. Myślą że mogą wszystko. Pracowałam tam na Umowę o pracę i już są odpowiednie kroki takie jak PIP, ZUS, pozew grupowy czy telewizja. Czekam też do lutego aby zgłosić się do Skarbówki bo zostawiają ludzi z rodzinami bez pieniędzy. Myślę, że po moim wpisie szybko zostanie on skasowany, ale te osoby które go przeczytają niech wystrzegają się. Firma jak i całe towarzystwo mam na myśli PAŃSTWA O. są okropni. Pozdrawiam.

"negocjator"

Stanowczo przestrzegam przed podejmowaniem pracy w tej firmie. Nie spotkałem jeszcze kogoś kto miałby takie problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. Wpływa ono albo z trzytygodniowym opóźnieniem albo firma nie potrafi przelać pieniędzy na konto. Zapomnijcie o jakichkolwiek premiach. Rzekomo przysługują one od zwindykowanej kwoty lub od deklaracji. Nie dostaniecie ani złotówki od tego co uda wam się wynegocjować, tudzież od samej deklaracji wpłaty. Podobnie z wynagrodzeniem za czas szkolenia. Do tego wszelkie przerwy w pracy typu zebranie, szkolenie czy przerwa administracyjna nie są wliczane do czasu pracy. Otrzymujecie tylko gołą pensję za przepracowane godziny. Połączenia są wykonywane tylko w ruchu wychodzącym, a nie jak w ogłoszeniu o pracę że w trybie mieszanym. Stanowiska pracy nie są przedzielone boksami, przez co jest ogromny hałas na sali. Poza tym kompetencje i wiedza zarówno liderów jak i pani prezes(choć w gruncie rzeczy to osoby miłe i sympatyczne) jest żenująco niska. Nie mają oni zielonego pojęcia na czym polega windykacja, nie mówiąc już o jej aspektach prawnych. To, co oni robią nie ma nic wspólnego z windykacją. Firma działa w bardzo nieuczciwy sposób. Nie będę opisywał tego co robią bo to praca dla policji, prokuratury i rzecznika praw konsumenta. Myślę, że resztę można łatwo odnaleźć zarówno w internecie(wiecie o jakich grupach i forach piszę) jak i w telewizyjnych reportażach, których na temat tej firmy jest mnóstwo w telewizji zarówno lokalnej jak i ogólnopolskiej.

do tomi

ten ostatni komentarz musiala pisac panna O :D nikt inny takiej bzdury by nie napisal! zarbki 3000zl?!?!? chyba 300 zl :D i to jeszcze polowe tylko wyplaca

byly pracownik

nie radze podejmowac tam pracy. Narzeczona prezesa Pani O. "szkolona" w kierunku psychologicznego podejscia do pracownika,usilnie wmawiaja ze ta praca jest uczciwa i to my mamy racje wyciagajac od ludzi pieniadze bez podstaw(dorosly czlowiek od razu widzi ze ten temat smierdzi i sam sobie sie dziwie ze tak dlugo tam bylem,a ta mloda kobietka nie ma wielkiej wiedzy to widac :)). Zna z 4 do 5 paragrafow z kodeksu cywilnego i caly czas zaslania sie "kontrahentami" a w rzeczywistosci wszystkie decyzje podejmuje ona oraz Pan O i przyszla tesciowa Pani O. Sa nie wyplacalni wyplaty jesli juz sa to z miesiecznym opoznieniem i o 200zl mniej niz powinni. Kontrola pracownika podchodzaca pod mobbing,niby milo ale wieczny nadzor. teraz pracuje w bardzo duzym polskim call center i praca bez porownania. spokoj pracy(nadzor oczywiscie jest ale zdrowy i z umiarem),pensja na czas,przystosowane stanowiska pracy(boksy dzwiekochlonne). Nie pisze tego postu ,gdyz poklocilam sie z Panem Lub Pania O. Zwolnilam sie bez awantur spokojnie ,poniewaz moja cierpliwosc skonczyla sie przez kilku dygodniowe przerwy w pracy i braki pensji. Naprawde odradzam ta prace, ktora jest zaklamana oraz odradzam wspolprace z tym zaklamanym pannstwem O. byly pracownik

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CC Promotions, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK BIURA RACHUNKOWEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
masakra

Cześć widać ze nie czytasz opinii. Jeżeli chcesz pracować w firmie oszustów i nie dostawać kasy to czekaj na ogłoszenie. !

Marti

Ponawiam prośbę o pomoc w dobraniu się do czterech liter panu o. Zapraszam do kontaktu na priv: zintebo@gmail.com

Ag_a

dostaliście wynagrodzenia?

aad
@Ag_a

nie

jula

problemy? haha. To on może mieć problemy, a nie my. To szanowny pan O. jest odpowiedzialny za nasze pieniądze i to do niego trzeba mieć pretensje

Kornel

a jaki miała poprzedni numer? bo chyba co chwilę go zmienia. w sprawie wypłaty proponuje jednak z "prezesem" walczyć

xyz

A czy pracuje tam nadal Pani O.? supervizor?

Do naiwny : ja też czekam na wypłatę , napisz do mnie na maila mam kilka pytań , ike23@o2.pl

pracowniczka

Ja jeszcze nie dostałam i zaczynam się denerwować a Ty dostałeś juz ?

xyz

Nie wypłacają wynagrodzenia na czas, omijać ich szerokim łukiem.

Chodziło mi oczywiście o listopad ;)

Wypłaty za grudzien Państwu wpłyneły ?

kksssaa

jake są tam zarobki?

wczoraj mi hajsy wpłynęły

naiwny
@1234

Pracowałem na przełomie października i listopada w tej firmie dowodzonej przez...resztę opiszę, gdy wynagrodzenie nie pojawi się na moim koncie do 20.12. 2015...a czuję, że będzie dużo opowiadać

zaniepokojony

Witam serdecznie , czy ktoś z osób obecnie pracujących w tej firmie przy ul. Żeligowskiego mógłby dać znać czy dostał wypłatę za październik ? do 12.11.2015r nic nie dostałem... Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CC Promotions - Łódź

CC Promotions
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Gen. Lucjana żeligowskiego 8/10
    90-752 Łódź