Opinie o Fibar Group S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fibar Group S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fibar Group S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Poznań

paleta Nowy wpis

Polecam tą firmę jako pracodawcę jeśli chcecie w bardzo szybkim tempie pracować na nierealnych terminach. Jeśli praca jest dla Was najważniejsza i macie baaaardzo wysoką odporność psychiczną to nic tylko pracować w Fibaro. Podstawowy problem tej firmy to kultura pracy (a raczej jej brak), ale jeśli komuś to nie przeszkadza to polecam.

Andrzej Nowy wpis
@paleta

Praca na siedząco w klimatyzowanej hali bez hałasu i krzyków przełożonych. Centralnie Mordor

Jasiek Nowy wpis

Gdy mamy dobrego pracodawcę to już takie forum pracownicze nie jest zbyt często używane?

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Fibar Group S.A., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Xxxx Nowy wpis

Jeżeli brygadzista zwaraca uwagę to pewnie nie bez powodu , pracujesz 4 lata dziwne skoro tak ci źle to się zwolnij .

zuza

tylko taka dobra, rozwijająca się firma może proponować tyle miejsc pracy. Interesujący jest Marketing Manager gdzie oczywiście wymagania firmy są wysokie. Wykształcenie wyższe kierunkowe, języki angielski do tego niemiecki, francuski, hiszpański. Doświadczenie w pracy na stanowisku Account Managera w agencji reklamowej, doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fibar Group S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
chacha

Jeżeli firma by była taka super jak tu piszecie, to wystawiała by wszystkie komentarze, a nie tylko wybrane... TUTAJ PRAWDY SIĘ NIE DOWIECIE NA TEMAT TEJ FIRMY!!!

label

padron juz jest jako Fibar Group w Poznaniu. Fibar Group to firma produkujaca produkt Fibaro

label

Wiekszosc osob wypowiedziala sie na temat tej firmy jako Fibar Group w Toruniu (tylko jako taka pojawiała się dawniej w go work) - poczytajcie :)

Ja wiem:-)

Firma oszukuje pracowników na wszystkim co się da... Jeżeli chcesz poznać technologię kartonika lub pobawić się lutownicą oraz poskładać puzzle przestrzenne to ta firma jest stworzona dla Ciebie!!! a tak serio... Traktują Cię jak g..no, nigdy nie masz racji nawet jak im to udowodnisz... Zatrudniają owszem, ale jak nie będziesz zapie...lał jak dziki to i tak miejsca tam nie zagrzejesz... Im szybciej tym lepiej, czytaj: zero dbałości o szczegóły i jakość produktu, a jak przyjdzie zwrot od klienta to Tobie obetną pensję!

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Poznań

Fibar Group S.A.