Inter Star

Łódź

Opinie o Inter Star

Amway 2009-11-16 20:46:48
Firma Inter Star z Łodzi mieszcząca się przy ul. Brzeźnej 3 to Amway, poszłam tam na rozmowę i tylko straciłam czas ale na pytanie czy jest to akwizycja Pani odpowiedziała oczywiście że nie, Jak dla mnie szkoda czasu. Przesrzegam
anubis 2009-11-19 14:57:44
Wydawałoby się że czasy Amwaya i tym podobnych nagonek już minęły a tu proszę przenieśli się do internetu, nie przyznają się od razu o co chodzi tylko że niby sklep internetowy, nie dajcie się nabrać na ich agitację to takie samo bagno jak kiedyś tyle że teraz próbują jak najdłużej ukrywać prawdziwą tożsamość
zorientowany 2009-12-09 21:14:29
Naciągają ludzi,że niby otwierają przedstawicielstwo w Łodzi lub że to sieć sklepów internetowych itd.
Tak naprawdę Państwo [usunięte przez moderatora] to dystrybutorzy Amway i to od lat 90 tych, swego czasu nawet wysoko zaszli w strukturze firmy Amway
Obiektywna 2009-12-16 16:33:15
Moi Drodzy,
jeśli chodzi o działalność sklepów internetowych to chyba definicja akwyzycji, nie bardzo ma tutaj zastosowanie! Jeżeli zarządzanie sklepem internetowym nazywacie akwizycją to chyba jakieś małe nieporozumienie.

Najlepiej samemu sprawdzić jaka jest prawda, a nie opierać swoje zdanie na tym co piszą inni (w większości osoby, które nie mają o tym pojęcia)!

Sprawdzcie to i miejcie na ten temat własną opinię !!!

Pozdrawiam

Obiektywna 2009-12-16 16:33:46
Moi Drodzy,

Sprawdzcie to i miejcie na ten temat własną opinię !!!

Pozdrawiam

ania 2009-12-17 21:49:31
Do anubisa, amway`a,i zorientowanego :) Wydaje mi się,że zanim moi mili zdecydujecie wypowiadać się na jakiś temat na forum, warto,żebyście poczytali.System w oparciu, o który pracuje firma Amway i wiele innych nazywa się MLM. Jak widać korzystacie z internetu. Warto więc z niego skorzystać i zdobyć wiedzę na dany temat, przeanalizować ją, przemyśleć ( to nie jest trudne) i wtedy się wypowiadać.Życzę powodzenia ;)
Ja 2010-01-15 12:45:54
Ok wszystko się zgadza tylko gdyby pani powiedziała przez telefon że jest to sprzedaż przez internet produktów "Amway" nie poszłabym na spotkanie. Zresztą nie ma co ciągnąć wątku, dla mnie strata czasu
bajgal 2016-05-19 14:47:12
grulak, z tego co wiem to nie przyjmują ludzi, którzzy mają mało doświadczenia w zawodzie. Proszę o info kiedy rekrutacje będą
Zostaw swoją opinię o Inter Star - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Star