Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

karolina czarna

kiedy rano budze sie masz mnie ty a ja cie co poranek taka myśl mnie wita bo ta firma jest znakomita wstaje znów z humorem dobrym człowiek w mik staje sie robotnym jeszcze tylko szybka kawa i juz czlowiek śmiechem sie napawa chce sie do tej pracy iść rano bo widze że tu duże premie otrzymano atmosfera tu przyjazna każdy to wie, każdy to zna nie czekaj więc już dłużej poznaj firme bliżej zostaw u nas cv swoje i niech rośnie konto twoje!

YeeY

Wiesiek To Karolinka Dostała Od Nas Czajnik? Wow Świetnie! Gratulacje A Wiersze Są Super Ja To Myślę By Umieścić Je U Nas Na Ścianie Lub Tablicy. Zagadam Jutro Do Timliderki Na Ten Temat, Na Pewno Mnie Wysłucha. Jesteśmy Wszyscy Jedną Drużyną! Pozdrawiam Was I Pamiętajcie Że Razem Damy Radę!

@YeeY

tak dostałam taki czajnik zielony wiosenny jest dużo lepszy od tamtego co miałam

zbigi
@karolina czarna

Zasłóżyłaś na to... naprawde wielkie gratulacje. Ja dostałem pomarańczowy kubeczek z napisem Sawiano... też bardzo fajnie hihi

@YeeY

fajnie tam u Was, fajny klimat. Humaniści potrafią stworzyć klimacik w firmie, technicy mają z tym gorzej :D

karolina czarna

sawanno sawanno ty wspaniała panno szczęście że cie mamy tą prace kochamy

joaśka

A ja se zaraz włancze akcent przez twe oczy twe oczy twe oczy oszalałem i potańcze

ania
@joaśka

Biały miś jest fajniejszy można się przytulić i jest milo

chmurka

a co z tego ze z marketu. Ja mam tez w domu barszcz z torebki i taki dobry jest

dradmen
@chmurka

Ja nie lubię jeść z marketu

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

joaśka

ja dobrze jem szarlotę ale jestem przeżarta trochę ciekawa jestem jak leci impra u konduktora może tu niedługo wpadnie

styropian
@joaśka

heee uuuu u konduktora pewnie gruuuuboooo jest heeeeee

@styropian

bum bum bum!!!! potańczyłabym

styropian

przestancie sie kłucić swientujcie dziś wielkanoc wesołych swiat

Programista wyklęty

jestem tak dobrym programistą, że niektórzy nie dość, że na forum życzyli mi śmierci, to jeszcze nie jeden mi groził, bo mam lepsze wyniki niż oni. Nie byli w stanie znieść konkurencji ze mną, dlatego sugerowali, że znają się z ludźmi z Moskwy. To brzmiało jakby to była groźba mafii. Nie zgodziłem się pracować za śmieszne pieniądze, zacząłem robić własny marketing, zabolało, że konkurencja zjada, nie chcieli się porozumieć, wszystko chcieli zgarnąć dla siebie. Próbowano mnie przekupić śmiesznymi kwotami, bym porzucił pracę programisty lub przynajmniej nie promował się w Radomiu. Jakby mi się jednak coś stało, niektóe firmy z Radomia mogłyby być w cieniu podejrzeń :D Na razie nie napiszę które, chociaż przekazałem taką informację komu trzeba :D Nie pozdrawiam

@Programista wyklęty

Osoba która jest naprawdę dobra w tym co robi nie mówi o tym. Nie przechwala się i nie wywyzsza, zwłaszcza w opiniach o zupełnie innej pracy i innej firmie. Ponadto osoba inteligenta nie mówi o tym ze jest inteligentna. Gdybyś był naprawdę tak mądry I inteligentny to nie pisałbyś opinii na forum saviano o tym że 3000 zł brutto to dla Ciebie śmieszne pieniądze i za takie pieniądze nie będziesz pracował, bo dobrze wiesz, ze tu w saviano ludzie zarabiają zdecydowanie mniej. Jesteś tu po to, żeby dowartościować się, że jesteś niby lepszy i poniekąd starasz śmiać się z osób które tu pracują, chcesz upokorzyć ludzi by się dowartościowywać. Widać, jaki jesteś niedowartosciowany, to wręcz bije od twoich komentarzy i przechwałek. Domniemywam, że są to same kłamstwa i pisze je jakiś małolat, ponieważ poważna osoba mająca swój biznes nie spedzalaby czasu w tak durny sposób by pisać o sobie przechwalki na forum zupełnie innej firmy. Lepiej idź odrób lekcje.

Bet

Ale po co tak to podkreślasz, masz z tym jakiś problem? Człowiek normalny, któremu stawka nie odpowiada, po prostu rezygnuje z pracy i tyle, a nie wypisuje o tym bez przerwy na forum w dodatku innej firmy, że za mało mu ktoś proponował. Konsultant w call Center zazwyczaj zarabia najniższa krajowa, czyli w chwili obecnej 2000 zł brutto, a nie 3000 zł. Nie rozumiem, masz problem z psychiką, ze bez przerwy musisz pisać o tym radwagu na forum saviano? I w którym miejscu napisałam, po czyjej stronie jestem? Nie rozumiem Tylko, po co tak się wychwalać, wywyższać i pisać ciągle ze 3000 zł brutto to za mało? Ludzie inteligentni naprawdę nie zachowują się w tak głupi sposób, ty zachowujesz się jak 15-letni G*wniarz.

@Bet

Kierownik radwaga zachował się jak gówniarz 12 letni. Nie zgodziłem się pracować za 3000 zł brutto jako programista embedded, to powiedział innym, że nie umiem programować. Przeniósł na mnie swoje błędy. Jak można być takim niedouczkiem i świnie podrzucać? Myśleliście, że zamknę usta? Że mnie wystraszycie? Czy dowodem na dojrzałość jest według Ciebie domaganie się alkoholu w formie łapówki za załatwienie pracy w radwagu oraz życzenie mi śmierci? Chyba inaczej pojmujemy dojrzałość. Nadal manipulujesz, jesteś przesiąknięty chęcią łamania prawa i dominacji nad słabszymi, boli cię, bo trafiłeś na mądrzejszego i silniejszego od ciebie. Jesteś socjopatą, który uznaje tylko przemoc fizyczną lub werbalną, z takimi jak ty trzeba krótko jak z prostytutką. Bronisz radwaga, więc jesteś po jego stronie. Jak boli porażka? Moje działania i mi podobnych przyniosły efekt, PiS jak dobrze pójdzie zmieni przepisy i podniesie pensje ludziom w kwocie netto, koszty pójdą na pracodawcę. Było nie cwaniakować z Panem Programistą wyklętym. Chcieliście pokazać kto tu rządzi, teraz liczcie straty. Macie całe święta by oszacować koszty starcia :D Pochwal się na forum, pośmiejemy się :D W radwagu się hajs nie zgadzał :D

@Programista wyklęty

do kogo ty to piszesz? Ja nie jestem kierownikiem radwaga. Skoro piszesz że masz swój biznes to co cię teraz radwag obchodzi? Ile jeszcze czasu będziesz o tym pisał? I dlaczego nie piszesz tego na forum radwaga tylko saviano?

@Bet

tyle ile mi się podoba @styropian, no ja też już nie mogę... Masakra jakaś. Mój ulubiony barszczyk z kiełbachą i z jajeczkiem mniam. Szarlotka i babka piaskowa oraz keks z marketu (bo taki mi smakuje, szarlotkę mama piekła). Nie mogę sie ruszyć :D

dradmen
@Programista wyklęty

Keks z marketu w świenta? To kicha fuj i ble

Programista wyklęty

ja sie uczę... never stop, ale tak to jest jak się chce zarabiać a nie czekać aż kierownik podniesie Pozdro

@Programista wyklęty

Programista ty się strasznie wywyzszasz z tego co widze.... Masz o sobie za duże mniemanie jakbyś był jedynym informatykiem w radomiu. Takich jak ty jest kupa a radwag ma Cię w tyłku jak nie ty to następny i bardzo dobrze ze Cię wywalił radwag z roboty... Nie pozdrawiam

@Bet

masz racje informatyków jest sporo takich jak w radwagu współpracuj sobie z ludźmi na swoim miernym poziomie intelektualnym nie wywyższam się, pisałem, że nie daje się zrównać z miernotami Każdy widział jaka tam patologia pracuje w dziale IT - łapówki, życzenie śmierci, poniżanie, mobbing,brak kompetencji również nie pozdrawiam przeciętniaki od flaszki oderwane

YeeY

Ja Na Święta W Domu Siedzę. Oglądam W Tej Chwili Telewizję I Piję Herbatę. A Wy Co Robicie Teraz? Świątecznych Świąt Dla Wszystkich

kasia
@YeeY

ja za to przeglondam informacje w internecie i czekam na dobrom pogode ale sie zepsula pogoda prawda

@kasia

okropnie sie zniszczyla pogoda!

joaśka

ja za to jade na wycieczke do puław do rodziny i tam bedziemy swietowac wielka noc. wesolego alleluja

wesołych świat enter

gąbeczka

enter ja ci zycze dobrego wszystkiego tylko plis znormalniej i bendzie fajnie wtedy pogadac pozdrawiam

enter

JAKS FIRMA TACY PRACOWNICY KUPA ANALFABETOW PO BLEDACH WIDZE TU CONAJMNIEJ "TRÓJCE" ma rozdwojenie jaźni !! Wszystko dla saviano !!!!! Złe opinie von !!!!!!!! I TAK CI DOKOPIA TO TYLKO KWESTIA CZASU //////// MIMO TO. ZDROWYCH I SOKOJNYCH SWIAT WSZYSTKIM BEZ WYJATKU ZYCZE JA

voblem
@enter

sam robisz błendy spójrz na siebie potem innych pouczaj nie zadław sie jutro jajem

florek

ja tez w domu ale swienta benda spokójnie bendzie czerwony barszcz z uszkami ryba po grecku bigos pierogi bendzie naprawde smacznie az zglodnialem

Kapucki

Ja też siedzę w domciu bo rodzina do mnie zjeżdża

Klaudia

Ja też zostaje w domu na świenta

Konduktor

Ja zapraszam do siebie znajomych przyjaciół i rodzinę będzie u mnie 52 osoby jazda!

rodona

Dzięki. Będzie grubo!

Balveena

ZAZDRO!!!!

@Balveena

Hehe będziemy balować cały Dzień I noc jutro smingus dyngus będziemy się lac woda iii... Hahaha!!! Poleffka na Maxa!

Kapucki

Nawzajem programisto wyklenty nawzajem

euro

co robicie na swienta w domu zostajecie czy do rodzin sie rozjezdzacie

iza_iza_iza
@euro

ja w domu siedzę a ty?

Programista wyklęty

powiedzcie działowi hr w wieśwagu, by do mnie nie dzwonił, bo ich na mnie nie stać :D

@Programista wyklęty

A kogo to obchodzi, tu sawanna jest a nie wieśwag

@Programista wyklęty

Idź sobie poszukaj strony z firma wieśwag i tam przekaz im informacje

@chmurka

nie to nie, będzie mi hr z wieśwaga spam słał i płakał, że nie mają dobrych programistów w zasadzie to lubie patrzeć jak rozpaczliwie szukają programisty za 3000 zł brutto czy ile tam teraz dajo i nie mogo znaleźć biedaczki. płaczo, że w radomiu nie ma programistów, niech piszo do speców z bornico :D

@Programista wyklęty

Ale co nas to obchodzi to sawanna a nie twój wieśwag

programista wyklety
@chmurka

Chmurka ty naprawdę dobrze znasz tego chłopa co tak pisze??? Ja też chciałbym go poznać

jaki mój, ireczka

@programista wyklety

To jest debil ten chłop. Jaka ireczka

programista wyklety
@chmurka

Ale piszesz że go dobrze znasz !! Powiec. mi coś więcej ? Długo go znasz???

Belmont
@programista wyklety

ja dość długo wchodziłem do niego pod biurko, żeby dostać wymarzony awans

@Belmont

a po co

chmurka

Ten chłop co podpisuje się co i ruż pod innymi nikami i krytykuje sawannę to psychiczny człowiek ja go znam. On leżał w Krychnowicach. Teraz go wypuścili i ma okna zbite dechami i śpi na worach ze śmiećmi. W nocy wychodzi na żer i buszuje w okolicznych śmietnikach i kontenerach. Zbiera np Stare skurkki od bananów i ładuje do wora bo mówi ze będzie miał bardziej miękkie łóżko.on jest nienormalny wystarczy popatrzeć na jego wpisy i widać ze ma rozwinięta dysfunkcje psychiczną czyli jest psychicznie chory. Jak pracował w sawannie to śmierdział potem, starymi bananami i jajami. Timliderka go wykurzyla bo nie szło wyrabiać a do tego nie umiał zrobić zaproszenia. To brudas na potenge on dosłownie śmierdzi spoconyn skunksem. On jest obrzydliwy bo wyjmuje baby z nosa i zjada albo kładzie na biurko żeby zjeść później. Grzebie w uszach i z uszów też zjada. Nie zwracajcie uwagi bo on powiedział ze będzie się mścić za to zwolnienie

i co teraz?

kaska 2017-01-22 20:28 @Mariola - 2017-01-21 19:14 MARIOLKA NIE REKLAMUJESZ TYLKO KIT WCISKASZ O LUKSUSOWYCH PLYNACH ZE ROZDAJA ; ZE MATERACE MAJA LECZNICZE; LATAJACE DYWANY I W OGOLE ""STOLICZKU NAKRYJ SIE""" I MASC NA POROST WLOSOW !!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom