Opinie o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" w Kielce

Xx

A moze robila zdjecia dokumentow? I pozniej mogla sobie wydrukować. Umowa z 2014 ? Powiedz jej niech pokaże ta umowe co podpisalas. A w jakim rejonie to było.

Paula

I zaznacze ze umowa zostala zawarta w 2014 roku. A z panią u której była podpisana umowa zero kontaktu aż do dzisiaj. Nie miała ksera dowodu które było wymagane i umowy o prace.

Paula

Czy umowa jest ważna pożyczki jeżeli była zawierana w domu agentki która rzekomo daje pożyczki z tej firmy Ale nie miała ksera dowodu oraz umowy o prace. Tylko podpis na umowie.

Xx

Paula co potrzebujesz?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Paula

Potrzebuje pomocy z kimś kto pracował w tej firmie

Marta zanim cos im wplacisz żądaj umowy pozyczki podpisanej przez Ciebie. Prawdopodobnie nie maja. Wiec nic nie moga zrobic. Odsetek tez nie moga naliczac poniewaz miałaś z obsluga domowa i nikt nie przyjechal. Niech spadaja.

marta

Ananas zwinal zagle,nie przyjezdzano po odbior pieniedzy,poczta zwracala listy bo pd tym adresem nie bylo takiej firmy a dzis dostaje pismo z windykacji Direct Debt/zwykla poczta/ ze mam im zwrocic jakad kase wzieta z sufitu w ciagu 3 dni i strasza sadem. Czy ktos spotkal sie z tym moze. Ja uwazam ze jest to typowe wyludzenie pieniedzy

Zzzzz

Ciekawe czy policzyli ostatnia wyplate ktorej nie bylo. Trzeba to sprawdzic

Ex

PIT-y przysyłają, nawet dostałam odpowiedź na maila kiedy zapytałam o PIT, ale jak poruszyłam temat zaległego wynagrodzenia to nabrali wody w usta.

zorro

do mnie również PIT doszedł alleluja

Xxx

Naucz sie pisac

dostalam pit z creditia

Głogów

WITAM SERDECZNIE ROZBIE POZEW ZBIOROWY PRZECIWKO WŁASCICIELĄ JEZELI KTOS CHETNY ZAPRASZAM DM87@INTERIA.PL CZAS NAJWYZSZY ABYZACZĄĆ A NIE PISAC

c23

pracowałam w jednej ze spółek związanej z P.Chmielewskim i J. Zielińską. Nie otrzymałam wynagrodzenia za ostatnie miesiące pracy. Spółki związane z tymi ludźmi to min.: FUTURIS S.A., ALTHEA Sp.zo.o, PCH PARTNERS SP.Z O.O.,ADVISEON S.A., AREA PARTNERS S.A, ATTENTIA S.A., AVALGREEN SP.Z O.O., CASH BACK SA, CREDITIA S.A, DEBT ONE S.A., Direct Debt Contact S.A., EQUITIER CAPITAL PARTNERS SP Z O.O., EQUITER FINANCE SP Z O.O., EQUITER WEALTH SP Z O.O., EQUITIER PARTNERS SP Z O.O., EQUITIER S.A., EXPERTIAN S.A., FINANCIUM S.A, Family Brokers SA, FUTURIS MONEY S.A., INTUITIA S.A., PROPERTY MANAGEMNET SA, INTUITIA SP Z O.O., NEVIUS FINANCE SP.Z O.O., NEVIUS Partners, NEVIUS S.A., PCH CAPITAL S.A., PCH CORPORATE FINANCE SP.Z O.O, PCH CORPORATE FINANCE SP.Z O.O. SP.KOMANDYTOWA, PCH FINANCIAL SERVICES SP.ZO.O. SP.KOMANDYTOWA, Althea sp z oo sp k, PCH FUND MANAGEMENT SP.Z O.O., PCH FUND MANAGEMENT SP.Z O.O.SP.KOMANDYTOWA, PCH S.A., PCH VENTURE 1 S.A., INNOVATORS SA, PCH VENTURE S.A., IMMOFUND S.A., PCH Wealth, Expancier Sp zoo, Prestitia Sp. zoo, PCH Finance Sp.z o.o., Telecontakt Sp.z o.o

mala

nie tez czekam wczoraj bylam w skarbwce i ni dstaja elektronicznie ale nic nie dostali

Qqq

Czy ktos otrzymal pit ?

XYZ

Czy ktoś posiada adres, pod którym mozna zastać Piotrusia i Joasię?

xyz

Przestrzegam wszystkich przed spółkami Pana Piotrusia Ch i Pani Joasi Z (Creditia, Intuitia, Equiter i PCH Finance, UWAGA! Ci Państwo są tak sprytni, że w KRS spółek nie występują). To jedni wielcy oszuści. Maja ludzi za frajerów.

Foler

Ja poszedłem do Nobilonu i polecam innym zrobić to samo. Normalne zasady, godziwe pieniądze, mają jeszcze wiele wolnych stanowisk bo porządnie się rozwijają.

Jozka
@Foler

Oszukansto wiecej stracilam na polaczenia do klientow niz wychodzilo z zarobionych pieniedzy bo tam za kazdego klient niecale 30zl i to za takiego co splaca a jak nie uda ci sie dlugu odzyskac to nie masz nic...

oszukana

ja troche z innej beczki oszukuja tych co wzieli pozyczki pieniadze zostaly wplacone a oni nagle sie odzywaja i wymagaja po raz drugi tej samej kwoty najpierw ugoda w firma windykacyjna potem bezposrednio do crediti nastepnie kolejna firma windykacyjna direct debt contact i jednoczesnie debt one zostaly powysylane potwierdzenia wplat lacznie 1750zl a od maja zeszlego roku jakos nikt tych pieniedzy nie widzial i nagle w ciagu tygodnia dlug urusl do ponad 3000zl a powinno zostac 250zl. Nadal trwa walka firma debt one ma niby sprawdzac wszystkie konta creditii i to juz trwa od pazdziernika 2015 sami oszusci jezeli ktos jest tak samo poszkodowany to prosze o maila patka2025@wp.pl

Anita
@oszukana

Nagle przyccodzi do mnie windykator , że mam dług w Ananasie w wysokoścccccccci 2500 z. Brałam Pożyczkę ok 2014 ,którą spłaciłam.Nie wiem jak teraz postąpić.W tym czasie co niby miałam brać kredyt byłam po udarze 2 mce nie chodziłam ,miałam kłopoty z mowieniem ale pożyczke podobno wzięłam .Oszuści

Didiana
@Anita

U mnie dokładnie,to samo. Dziś zadzwonili, że niby nie spłaciłam. Udało Ci się coś wskurac?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" - Kielce

Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"
1.9/5 Na podstawie 102 ocen.
  • żeromskiego 21
    60-544 Kielce
  • NIP: 7811899038 KRS: 0000520946

Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"