Opinie o Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy w Łódź

zozo

Podpowiadamy gdzie szukać pracy : Portale rekrutacyjne, społecznościowe i branżowe to kopalnia informacji. Są bezpłatne i aktualne

Agnieszka

Jakie macie doświadczenia z Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy? Praca spełniła Wasze oczekiwania?

maniek

Aktualnych ofert pracy nie ma @fun raczej trzeba poczekać na rekrutację bo raczej od tak tutaj nikogo nie zatrudniają

sop

5. Poprawiamy sobie humor! Ucząc się języka angielskiego, poszerzamy naszą wiedzę. Jak reagujemy na pozytywne efekty, jakie taka nauka przynosi? Pozytywnie! Zapoznając się z coraz to nowym słownictwem, konstrukcjami gramatycznymi, czy zwrotami, ćwiczymy nasz mózg, a on się nam za to odpłaca. Zapraszamy również do zapoznania się z praktycznymi radami dotyczącymi słuchania w języku angielskim, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
sop

4. Poszerzamy nasze horyzonty Ucząc się języka angielskiego, uczymy się myśleć analitycznie – mają na to wpływ konstrukcje gramatyczne, które wymagają chwili przemyślenia przed ich użyciem. Znając już dobrze język angielski, nie myślimy w języku polskim, lecz konstruujemy zdania bezpośrednio w języku angielskim. Ma to bezpośrednie przeniesienie na sposób myślenia. Dowiedziono, że myśląc w języku obcym angażowane są inne partie mózgu niż w naszym ojczystym języku, co wpływa na inne podejście do tematu. A zatem – jeżeli mamy jakiś problem lub trudny orzech do zgryzienia, spróbujmy przeanalizować go w głowie w języku angielskim, a może nawet wygłośmy o nim mały monolog w tymże języku – efekty mogą być zaskakujące!

sop

3. Zyskujemy dostęp do ogromnej ilości wiedzy Jak rozumieć ten punkt? W bardzo prosty sposób – znając język angielski, możemy czytać, słuchać i oglądać wielkie ilości materiałów. Właśnie w języku angielskim tworzy największa ilość naukowców, wydawców, lecz także artystów, czy gwiazd. Jeżeli chcemy zapoznać się z dość niszową tematyką, możemy mieć z tym problem, jeżeli zaczniemy szukać określonego tematu w języku polskim. Nie powinniśmy mieć z tym problemu w języku angielskim.

sop

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego? 1. Zyskujemy niezastąpione narzędzie do komunikacji Język angielski jest niezbędny do komunikacji w dzisiejszym świecie. Znając język angielski, możemy podróżować po całym świecie bez obawy, że nie będziemy w stanie porozumieć się z lokalną społecznością. To może brzmieć zaskakująco, ale jest jak najbardziej prawdziwe – ludzie znają podstawy języka angielskiego w niemal każdym zakątku świata, co sprawia, że stał się on najbardziej uniwersalnym mówionym językiem, jaki kiedykolwiek powstał.

@sop

2. Stajemy się bardziej konkurencyjni na rynku pracy Umówmy się – język angielski jest dzisiaj umiejętnością niezbędna do znalezienia dobrej pracy. Nasza znajomość języka angielskiego może w łatwy sposób zostać zweryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a jeżeli zaprezentujemy wysoki stopień znajomości język angielskiego, zyskamy w oczach potencjalnego pracodawcy.

Aby określić swój poziom zaawansowania z języka angielskiego, wykonaj bezpłatny Test poziomujący. Kompleksowo sprawdza on najważniejsze umiejętności językowe, w tym znajomość słownictwa i gramatyki, rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu, znajomość pisowni angielskiej. Poziomy znajomości języka Skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference) wyróżnia sześć poziomów biegłości językowej. Poziomy te można podzielić na trzy grupy: Początkujący A1 – Beginner A2 – Pre-Intermediate Średniozaawansowany B1 – Intermediate B2 – Upper-Intermediate Zaawansowany C1 – Advanced C2 – Proficient W Europie skala ta jest powszechnie stosowana przez wydawnictwa, szkoły, uczelnie czy wreszczie instytucje wydające certyfikaty językowe. W eTutor stosujemy skalę Rady Europy do oznaczania poziomów lekcji angielskiego, ćwiczeń gramatycznych, list słownictwa czy testów.

ror

Poziom nauczania angielskiego jest bardzo dobry

Lot

Moje dziecko pięknie nauczyło się języka angielskiego , teraz zastanawiam się na niemieckim

dus

Rankingi to kolejne źródło informacji. Jeśli bierzesz pod uwagę rankingi, to obowiązkowo musisz się dowiedzieć, na jakiej podstawie są tworzone. Wysokie miejsce w rankingu jest oczywiście zaletą szkoły.

rob

Pytać o: – wyposażenie pracowni komputerowych (czy można z niej korzystać bez ograniczeń, czy tylko w czasie zajęć z informatyki). – salę gimnastyczną (są szkoły, zwłaszcza niepubliczne, które nie mają sali gimnastycznej, a uczniowie są dowożeni na zajęcia, albo – co gorsze – ćwiczą w prowizorycznych warunkach)

bruno

Każdego roku hasła szkoła językowa, szkoły językowe, angielski , hiszpański, niemiecki itp. wpisywane są do wyszukiwarek internetowych dziesiątki tysięcy razy. Najczęściej wybierane kursy językowe to te z języka angielskiego. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kursy języka hiszpańskiego oraz kursy języka niemieckiego i francuskiego. Nieco mniejszym kursy języka włoskiego i kursy języka rosyjskiego. Można więc powiedzieć, że kursy językowe to usługa bardzo obecnie pożądana. Szkoła językowa, szkole językowej jednak nierówna. Tak jest w każdej branży. Jak zatem wybrać tę, która właściwie nauczy nas języka obcego?

zygzak

Jak i gdzie szukać przcy - podpowiadamy: Pośrednictwo pracy prowadzone jest nieodpłatnie przede wszystkim przez powiatowe urzędy pracy w całej Polsce. Pośrednictwo do pracy za granicą prowadzą również wojewódzkie urzędy pracy, agencje pośrednictwa pracy i ochotnicze hufce pracy. Ich obowiązkiem jest pomaganie bezrobotnym oraz innym osobom poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia. Możemy liczyć u nich na: oferty pracy, informacje o aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na lokalnym rynku pracy, informacje o prawach i obowiązkach bezrobotnych. Urzędy pracy muszą pomagać również pracodawcom w znalezieniu pracowników o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych: przedstawiają kandydatów dopracy w związku ze zgłoszoną ofertą pracy, inicjują i organizują kontakty bezrobotnych i poszukujących pracy z pracodawcami. Więcej informacji znajdziesz nastronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej:www.psz.praca.gov.pl. Czytaj więcej: http://www.gratka.pl/pracuje/artykul/jak-i-gdzie-szukac-pracy,2311452,art,t,id,tm.html

zeb

Kurs przeznaczony jest dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy w całej Polsce lub innych instytucjach finansujących szkolenia. Jeżeli jesteś osobą zarejestrowaną możesz otrzymać pełne dofinansowanie szkolenia umożliwiającego Ci prowadzenie własnego gabinetu lub pracę w SPA. Jeżeli jesteś osobą początkującą i nie posiadasz żadnego przygotowania z dziedziny masażu możesz ubiegać się o PEŁNE FINANSOWANIE kursu pod warunkiem zarejestrowania się w PUP. Jeżeli jesteś bezrobotnym masażystą, fizjoterapeutą, kosmetyczką, trenerem sportowym, technikiem usług SPA lub odnowy biologicznej możesz ubiegać się o PEŁNE FINANSOWANIE kursu doszkalającego lub specjalistycznego. Współpracujemy ze wszystkimi Urzędami w Polsce, szkolenia na terenie całego kraju. Możesz uzyskać całkowite finansowanie szkolenia wraz z zakwaterowaniem, wyżywieniem i dojazdem. Kurs obejmuje największą ilość masaży przydatnych w twoim gabinecie, przenośny stół do masażu, wszystkie certyfikaty, materiały szkoleniowe oraz możliwość bezpłatnych powtórek bez ograniczeń. Wpis do Ewidencji Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy numer 2.30/00278/2009 Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania napisz lub zadzwoń- prześlemy dokładną instrukcję wypełniania wniosku do PUP. Oferta DOFINANSOWANA zawiera najbardziej przydatne zawodowo techniki masażu zawarte w pakiecie MAX oraz pakiecie ALL-IN-ONE wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem w czasie kursu. Otrzymujesz dwujęzyczne certyfikaty z 24 technik masażu oraz Druk MEN uprawniający do prowadzenia własnego gabinetu na terenie całej UE. Koszt kursu- bezpłatnie dla osób zarejestrowanych w urzędach pracy. Zapewnione zakwaterowanie i posiłki Jeśli jesteś osobą zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy napisz do nas. Jeżeli jesteś osobą związaną z jedną z poniższych instytucji napisz do nas. Możesz otrzymać 100% finansowania kursu, zakwaterowania, wyżywienia i dojazdu.

pol

Bezpłatne szkolenia!!! ”Nowy wymiar budownictwa telekomunikacyjnego na terenie województwa śląskiego” Nr POKL.08.01.01-24-464/11 CELE PROJEKTU: podniesienie kwalifikacji uczestników w zakresie budownictwa telekomunikacyjnego, wyposażenie uczestników w umiejętności pozwalające wykorzystać w praktyce innowacyjne urządzenia, aparaturę i nowoczesne metody pracy, uzyskanie certyfikatu obsługi spawarek światłowodowych oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych, . GRUPA DOCELOWA Grupę docelową w projekcie stanowią osoby: zatrudnione w przedsiębiorstwach w branży budowlanej (zgodnie z klasyfikacją PKD2007), jak również z branż pokrewnych: telekomunikacja, teleinformatyka, energetyka, elektryka, ciepłownictwo itp.); zamieszkałe na terenie województwa śląskiego, zatrudnione na umowę cywilno-prawną (umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o pracę), nie prowadzące działalności gospodarczej, wyłącznie w wieku powyżej 50 lat. [/notice] Zajęcia prowadzone są w systemie weekendowym (sobota, niedziela) w godz. 9:00-16:15 . PROGRAM SZKOLENIA: Część teoretyczna(16 h, 2 dni) Podstawowe informacje na temat elementów elektronicznych stosowanych w automatyce przemysłowej (4h); Łączenie włókien światłowodowych (4h), Budowa systemów sieciowych w teleinformatyce, telekomunikacji i automatyce budowlanej (4h); Pomiary torów światłowodowych, projektowanie i budowa linii optotelekomunikacyjnej, budowa kabli światłowodowych w sieciach ciepłowniczych (4h). Część praktyczna(24 h, 3 dni) Rozszywanie i montaż złączy i gniazd UTP/FTP, przełącznicy światłowodowej, mufy światłowodowej (8h); Montaż podstawowych złącz stosowanych w automatyce przemysłowej (8h); Pomiary torów wielodomowych i reflektometryczne, dyspersja chromatyczna i polaryzacyjna (8h). Praktyka terenowa(8h, 1 dzień) Budowa kanalizacji teletechnicznej, Montaż studni, Wykonanie przewiertów, Zaciąganie i wdmuchiwanie kabli światłowodowych. W RAMACH SZKOLEŃ WSZYSCY UCZESTNICY MAJĄ ZAPEWNIONE BEZPŁATNE: materiały szkoleniowe, wyżywienie, noclegi. PO ZDANYM EGZAMINIE UCZESTNIK OTRZYMUJE 2 CERTYFIKATY: Wykonywania połączeń i instalacji światłowodowych oraz połączeń opartych o kable miedziane w zakresie elektroniki i teleinformatyki, Obsługi spawarek światłowodowych FUJIKURA oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY: Biuro Projektu: POBIERZ PROGRAM SZKOLENIA ul. Budowlanych 59 lok. 9, 43-100 Tychy e-mail: monter-slaskie@sotronic.com.pl http://monter-slaskie.pl/

olo

Od sierpnia do października w Łodzi potrwają bezpłatne szkolenia EFS z obsługi programów i komputera. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku 25-30 i 50-64 lat. Bezpłatne szkolenia EFS organizowane są w ramach europejskiego certyfikatu ECDL Core. Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL jest uznawanym przez większość państw Europy zaświadczeniem po posiadaniu umiejętności z zakresu korzystania z komputera i sieci internetowej oraz obsługi podstawowych programów biurowych. Celem kursu jest przygotowanie do egzaminów, których zdanie uprawnia do uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. Kurs prowadzony jest od podstaw. Liczebność grupy wynosi 12 osób. Szkolenia będą prowadzone w formie warsztatów praktycznych obejmujących szkolenia stacjonarne z wykorzystaniem komputerów, projektora oraz innych materiałów dydaktycznych. Organizator zapewnia stanowisko komputerowe dla każdego uczestnika. Terminy zajęć w Łodzi: Kurs ECDL Core to 96 godzin szkoleniowych łącznie (2 x 4 godz. tygodniowo lub 3 x 4 godz. tygodniowo). Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych od 17 do 20:45: - zajęcia w sierpniu 2015 roku w dn. 12, 14, 18, 20, 24, 26, 28, - zajęcia we wrześniu 2015 roku w dn. 01, 03, 07, 09, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, - zajęcia w październiku 2015 roku w dn. 01, 05, 07, 09, 13, 15. Kwestionariusze zgłoszeniowe można składać w biurze projektu do 5 sierpnia 2015. Szkolenia EFS - wymagania: W kursie mogą uczestniczyć osoby w wieku 25-30 lub 50-64 lata, które zamieszkują na terenie województwa łódzkiego (wg. Kodeksu Cywilnego), są zatrudnione, nieaktywne zawodowo (ale nie na emeryturze), bezrobotne lub prowadzą własną działalność gospodarczą, a także posiadają podstawowe umiejętności w zakresie obsługi komputera. Kurs ECDL Core składa się z siedmiu bloków tematycznych, z których każdy kończy się certyfikatem potwierdzającym nabycie podstawowych umiejętności potrzebnych w pracy zawodowej oraz życiu codziennym. Uczestnik projektu otrzymuje certyfikat ECDL Core po zaliczeniu wszystkich 7 egzaminów (1 teoretycznego i 6 praktycznych), które odbywać się będą w certyfikowanym ośrodku z uprawnieniami. Szkolenia EFS - proces rekrutacji: 1. Aby wziąć udział w kursie należy zapisać się na listę kandydatów poprzez formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie internetowej Edukey.pl przy każdym z terminów: Core), lub zadzwonić bądź wysłać wiadomość e-mail do Biura Edukey oraz podać dane (imię, nazwisko, adres e-mail, nr TELEFONU, termin kursu). 2. Po zapisie na adres e-mail przesyłane jest potwierdzenie wpisu na listę kandydatów na szkolenie oraz link do kwestionariusza kwalifikacyjnego, który należy WYPEŁNIĆ oraz dostarczyć do Biura Edukey osobiście na co najmniej 14 dni przed terminem szkolenia. Samo dostarczenie dokumentów aplikacyjnych nie jest jednoznaczne z dostaniem się na kurs, jednak jest to etap niezbędny do udziału w dalszym procesie rekrutacyjnym. 3. W Biurze Edukey należy wypełnić test znajomości obsługi komputera. 4. Z wybranymi osobami zostanie przeprowadzona rozmowa telefoniczna lub ankieta pisemna, mająca na celu zbadanie poziomu motywacji do uczestnictwa w kursie. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie przekazana mailowo lub telefonicznie wszystkim zainteresowanym, niezależnie od wyników rekrutacji. Szkolenia EFS - Lokalizacja: Miejscem realizacji szkoleń jest Sala szkoleniowa Edukey S.C. w Łodzi, ul. Łąkowa 3/5, budynek 14, wejście B, sala nr 2. Informacje o projekcie można uzyskać pod numerem TELEFONU 42 630 80 99, email: efs@edukey.pl

robo

eraz granice otwiera dla nas Hiszpania. Czy należy się spodziewać tego samego, co działo się w Londynie jeszcze nie tak dawno? Być może, będzie to przebiegać podobnie, jednak Polacy nauczeni doświadczeniem, nie powinni jechać tam choćby bez podstawowej znajomości języka i z pustą kieszenią. Jeżeli więc wybierasz się do pracy za granice, pamiętaj, że musisz uwzględnić sytuację, kiedy to min. Przez tydzień będziesz szukać pracy, i przez ten czas musisz mieć za co żyć. Pamiętaj też o jakimś ubezpieczeniu i o tym, co będzie potrzebne, aby móc korzystać z pomocy lekarskiej. Dowiedz się jak najwięcej o kraju, do którego wyjeżdżasz i realnie oceń szanse na znalezienie pracy w tym kraju. Zarezerwuj też pieniądze na wynajem mieszkania i na jedzenie.

robo

Polacy wyjeżdżają za granice często. Najwięcej rodaków wyjeżdża tam „za chlebem”. Pracują w różnych warunkach i przy bardzo różnych rzeczach. Jedni sprzątają, inni opiekują się dziećmi lub starszymi, często chorymi osobami. Jeszcze inni pracują w polu czy na budowie. Albo w barze. Najmniejszy procent stanowią ci, którym udało się tam znaleźć pracę w swoim zawodzie. Jeżeli komuś się tak powiodło, uważany jest za szczęściarza. Zarabia pieniądze o wiele większe od rodaków robotników. Zaś rodacy robotnicy zarabiają o wiele większe pieniądze niż ci, którzy pracują w kraju w tych samych zawodach.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy - Łódź

• Jak się pracuje w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy?

Zobacz opinie na temat firmy Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy?

Kandydaci do pracy w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy

Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy