Opinie o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP w Gdańsk

Moi drodze jak tam, pytam pracowników z dłuższym starze. Bo nowi praktycznie jeszcze nie doświadczyli tej żenady wielkich menadżerów i znawców sztuk zarządzania - wszelakich. Co prawda wakacje odpoczywają ale pewnie od września wracają z nowym siłami nie poczekajcie naładowanymi bateriami, tak to wielcy menadżerowie mówi. Dajcie jakiś temat ciekawy. trzeba się pośmiać nic innego nie zostało. A napiszcie jakie hasło na dziś u naczelnego wodza, no i czy słuchawki się nie przegrzały.

Co tam? tak wszyscy zapracowani, że nikt nie ma nic do powiedzenia? A dalej w bagnie grzezniemy:):):)

Edyta

A może coś jednak? Kandydaci są ciekawi. ;)

Co tam już żeście się wygadali:)

Nie, a co masz coś do dodania? :)

Edyta

A w związku z czym się wygadać?

Nowi Państwo Komendanci bardzo otwarci, umiejący prowadzić dialog, odnoszący się z szacunkiem do pracowników i chcący czerpać z ich doświadczenia. Bardzo miła odmiana po ostatnich miesiącach. Szkoda tylko, że muszą ogarniać ten cały bałagan, który zastali po poprzedniej władzy. Z pewnością zasługują na pomoc i wsparcie całej kadry. Powodzenia.

Jozek

Po ostatnich miesiacach tylko smród został. Tak to już jest jak ktoś zmienia ubranie robocze, w tym gumofilce na elegamcki strój ale słomy ze skarpet nie wyjmuje. A podobno B. był nieokrzesany.... Poprzedniczka na pewno zajmie czołowe miejsce w rankingu tych najmniej sympatycznych

Józefa
@Jozek

Za długo na słońcu chyba siedziałeś....

Doradca Zawodowy

Jak każda

Co wiem o firmie. Na czym ma polegać praca. Dla czego zainteresowałam się tą ofertą pracy.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Iga

Wreszcie konkretni ludzie na odpowiednich miejscach. Aż miło popatrzeć. Umieją się wypowiedzieć, nie wysługują się podwładnymi żeby zabierali za nich głos. Prowadzą rozmowy na poziomie. Szkoda tylko, że taki sajgon po poprzedniczce muszą ogarnąć. Miejmy nadzieję, że się nie zniechęcą. P.Komendant i P. zatępca pracowników szanują więc i pracownicy winni są szacunek i wsparcie.

@Iga

Jeszcze nie wiedzą o co chodzi w tym wszystkim. Jak się zorientują że pracownicy ...po części udają że pracują...to będą TYMI ZŁYMI..bo wymagają pracy....Skończy się "praca" w godzinach pracy na dwóch etatach...robienie zakupów...wynoszenie ciasta z ...utrwalania nostalgicznego udawania niemożności rekrutowania młodzieży do OSiW w Człuchowie czy w Tczewie /z prywatnej szkoły/...wystarczy zablokować dostęp w godzinach pracy do FB i zacznie się chodzenie...wszystko przed Wami..

Abc
@Iga

"Winni są szacunek i wsparcie" hahahha dobre.... na szacunek się pracuje, a nie oczekuje zanim zacznie się pracować. Wsparcie? W czym? w prowadzeniu instytucji.. myślałam, że trzeba mieć kompetencje, a nie liczyć na wsparcie.. a sajgon to chyba będzie większy!

Witam, ktoś z Was dostał aneksy? Od stycznia były dwie podwyżki a do chwili obecnej nie otrzymałem nawet aneksu o najniższej krajowej. Co tam się dzieje? Tego nikt nie pilnuje? Zaraz minie pół roku.

Kadra

Widocznie zarabiasz ponad najniższa krajową, czyli zgodnie z przepisami i kwalifikacjami.

Katarzyna

Czyli dostajesz więcej wynagrodzenia, a nie masz "podkładki" w postaci aneksu ze zmienioną kwotą? To chyba kadry powinny na cito załatwiać z pracownikami...

@Katarzyna

Kadry to najpierw muszą być, a tu ciągle wakat ! Jedna Pani myśli, że ogarnie wszystko sama i efekt jak widać....

Aka

Właśnie złożyłam wypowiedzenie, po dwóch tygodniach pracy zorientowałam się, że śmierdzi odpowiedzialnością karną. Kadry nie istnieją, prawo pracy nie istnieje ...Tak wygląda dział kadr w OHP A ludzi, którzy próbowali coś z tym zrobić się nie docenia nie szanuje Zastanawiam się jak to jeszcze funkcjonuje pozdrawiam :)

@Aka

A co masz na mysli odnośnie tego,ze kadry nie istnieją i, że śmierdzi to odpowiedzialnością karną?

@Aka

Dokładnie, masz 100% racji, póki pewne osoby tam będą "pracowały" nic się nie zmieni. Każdy/każdą, która będzie wyglądała lepiej i będzie wykazywała się jakaś wiedzą, będzie chciała wprowadzić jakieś zmiany wyleci.... oni mają niezły interes w tym, żeby tam był bałagan.

Wcale się nie dziwię, że odeszłaś, pracować z tak fałszywą osobą w jednym pokoju, która udaje ,że coś umie a braki nadrabia gadaniem to nic przyjemnego.

Ooooo

A ja słyszałem, że to dwie Panie z doświadczeniem? To jak to w końcu jest? Jak kadry funkcjonowały do tej pory? Z tego co kojarzę to tam jest ogromna rotacja. Szkoda, że Komenda Główna nie sprawdza statystyk odnośnie zatrudnień pracowników na to samo stanowisko? Każdy kto ma za grosz rozsądku to ucieknie!

@Ooooo

Chyba nie trzeba wielkiego doświadczenia, żeby wystawić skierowanie na badania lekarskie dla pracownika ,a jednak trzeba było dzwonic.i prosić o poprawki .... śmiech na sali

Ooooo

W kazdej szanującej sie firmie jest dzial kadr, który zarabia odpowiednio na ponoszoną odpowiedzialnoś. Domniemam, ze w kadrach nie maja nawet 3 tys. I chyba każdy ta pracę traktuje jako przystanek na przeczekanie przed znalezieniem czegos konkretnego. Skoro piszecie, ze taki tam bałagan to osoba, ktora chciałaby sie za to wziąć - na starcie jest skreślona. A jeżeli jej/jego praca jest zależna od innych działów to juz w ogóle współczuję.. każdy wie jak biuro komendy jest pomocne- z szefem na czele.

@Ooooo

Szef to ma wylane na wszystko. Na niczym się nie zna i tylko się ślizga. Niech się zajmnie małzeństwem pracującym w 1 dziale. Tylko PIP na nich nasłać. W takim krótkim czasie rozwalił dział kadr i administracji. Cieńko jest w dziale kształcenia i w rozwoju. Ocena komendy o czymś świadczy.

Kadra

Dokładnie! Za grosz szacunku do pracowników Ślizga się jak tylko może. Komendą "rządzi" kosmetyczka, więc czego oczekujecie? W jednym dziale mąż jest kierownikiem swojej żony, to tylko w OHP chyba możliwe. Dajcie spokój... myśleli, że jakąś rewolucję zrobią. No, ale co tu się dziwić, starą ban*a ma się dobrze, to najważniejsze !

Aka

Opinie trafione w dziesiątkę, dziękuję za zrozumienie i życzę powodzenia:)

Danusia

A co tu taka cisza? Aż tak dobrze się pracuje? :)

@Danusia

Dzień dobry Danusiu nie pracuje się kiepsko atmosfera fatalna ale ludzie już stracili jakiekolwiek nadzieję na popraw i mają dosyć ileż można znosić taki (usunięte przez administratora) no ale widać takich władza ma fachowców no ale nas nie było i był ohp i tak samo nas nie będzie i ohp będzie tak że działamy dalej

Pinokio

I gdzie są nasze premie? Komu mamy podziękować?

@Pinokio

A czemu chcesz dziękować, skoro jeszcze ich nie widać? Kiedy w ogóle przewidujesz, że je zobaczysz?

@Pinokio

Jaka praca, taka płaca ! Na premie trzeba sobie zapracować.

@Xyz

Teraz premię dostają ci co nic nie robią i donoszą na innych. Nowa taktyka w PWK. Nowi ludzie znają się tyle co Pan komendant - czyli nic, a ważniejsi od jajka. Karierowicze.

@Kadra

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, przychodzi ci ktoś i mówi że jak nie doniesiesz to nie będzie premii?

Szymon

Hahah dobre... to trzeba donosić!

@Kadra

Wam to chyba tylko pasowałby taki komendant, który niczego od was nie wymaga! Jak chcecie rządzić to załóżcie sobie własne firmy i proszę bardzo! Nikt Was nie trzyma. Jak się pracuje w takiej organizacji to trzeba się dostosować i wykonywać POLECENIA PRZEŁOZONYCH! Także do pracy rodacy !

Wanda
@Xyz

A w jaki sposób można na premię zapracować konkretnie i w jakiej wysokości ją dają?

Danusia

I jak tam praca pod nową władza?

Ola
@Danusia

Myślałam, że gorzej być nie może. A jednak.

@Ola

Aż tak? Co znowu?

@Ola

Ja też. Dramat. To jest dopiero dramat.

Tadek

Jakieś konkrety?

Szymon

Czemu dramat? Tak źle was traktują? O co chodzi?

@Danusia

Panie Adamie , niech Pan do nas wraca i to szybko bo cała PWK się rozpadnie.

Magdalena
@Kadra

A to jak było za pana Adama a jak jest teraz? Co takiego się popsuło i dlaczego komenda ma się rozpaść? Jak wiesz coś więcej to napisz :D

@Magdalena

Pan Adam był decyzyjny, miał wiedzę, orientował się we wszystkim, a tu tego nie ma. Jest zabawa kosztem pracowników merytorycznych. Ludzie są zmęczeni, nie mają wsparcia. Nowi pracownicy,którzy są zatrudniani to porażka. Kadry nadal leżą, brak wiedzy i doświadczenia ale przecież wszystko jest pięknie. Czekam aż merytoryczni się zbuntują albo zaczną odchodzić i komenda się rozpadnie.niestety

Mariolka

Bardzo współczuje :(

Xxxx

A co znowu z tymi kadrami? Moze będą lepsze? A co do Komendanta to może tez jeszcze się ogarnie?

@Xxxx

Wątpię, że się ogarnie... tragedia lans lans i lans zero merytoryki, ładne posty tylko i nic z tego.

@Kadra

Tęsknicie do tych czasów co? Czasy się zmieniły... i wiecie co? Bierzcie się za robotę, bo lepiej nie będzie, a na Wasze miejsce będą inni.

Xxxx

Po kadrach widać jaki był las rąk do tego żeby zastąpić nieobecnego pracownika. Także nie strasz. "Chętni walą drzwiami i oknami żeby pracować w PWK za najniższą krajową". Niestety w PWK jest zdecydowany rynek pracownika a nie pracodawcy.

@Kadra

Znowu będzie można pracować u innych w godzinach pracy PWK ..... a w ohp jakoś będzie...

Czy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nie.

Szymon

A jaką umowę dostaje się na początku współpracy? Od razu uop dają?

Zuzia
@Szymon

Umowę o pracę na okres próbny, 3 mce dają

@Zuzia

Super, a potem już na nieokreślony normalnie?

Zuzia
@Edyta

Raczej nie, no chyba, że masz układy

MOCNY

OMIJAĆ PRACE W TYCH STRUKTURACH SZEROKIM ŁUKIEM - TAKIE MAM ZDANIE ,MOJE PRYWATNE,OSOBISTE !!!!!!!!!!!!!!! WOLNY KRAJ - WOLNOŚĆ SŁOWA !!!

Tomasz Gardziola

Dzień dobry o Danusiu że się tak do Ciebie zwrócę odważny wpis po tak długim czasie skoro pytasz to jesteś pracownikiem terenowym albo nie pracojacym albo ... Zapraszam oprowadzę i kawę zrobię nawet mamy nowy ekspert sam dziś zakupiłem ale proszę umów się przez sekretariat ponieważ mnie nie mam codziennie w komendzie pozdrawiam wszystkich

Tomasz Gardziola

Wpis z 15 i 17 10-2021 złożyłem zawiadomienie do Prokuratury za naruszenie dóbr osobistych pomówienia i z urzędu jeszcze kilka takie wpisy są niemoralne niestety żarty się skończyły a ja osobiście będę bronić godności Kobiety i dobrego imienia tak że osobiście jest mi bardzo przykro Tomasz Gardzioła

Tomasz

Napisz lepiej kogo dotyczy?

To żart??? Czy pomówienie???

Tomasz
@Ewa

Żart czy pomówienie hmmmm :)))))))) tu już nie wiadomo co prawda a co fałsz jedno pewne link to jakiś (usunięte przez administratora) no trzeba przyznać brzmi podobnie :P

Ada

Zawalmy tych nowych komendantów papierami to dadzą nam luz...a potem zobaczymy co robić dalej. To my wiemy co robić a nowi nic nie wiedzą.

Wiem
@Ada

Po co utrudniac im zycie? Moze lepiej pomoc i wtedy zobaczyc co dalej? I tak wystarczajaco maja trudno. Musza posprzatac balagan po pani z Nie-porozumienia i jej swicie, ktora zabrala ze soba.

Ada
@Wiem

Ty jesteś jednym wielkim nieporozumieniem. Szybko zapomniałaś jaki (usunięte przez administratora) był?!

Dorota
@Ada

Mamy teraz zapewniony czas wolny z rok...ja szukam dodatkowego etatu w szkole.

@Dorota

No wszystko wraca na stare tory... można drugi etat uruchomić wkońcu :) może praca zdalna wróci..

OHP w końcu porządki cd.
@Wiem

Możecie im co najwyżej pomóc w dokończeniu porządków, które zostały zapoczątkowane. I lepiej współpracujcie, bo dobrze wiecie, że tego bałaganu to jeszcze z dwóch komendantów nie posprząta z waszym tempem pracy! OHiPokryci !

Ola
@Dorota

Tego to na pewno pracownik OHP nie pisał. Żenada! Kiedy to był taki luz niby, rok wolny???

Uprzejmy

A ta pani co niedawno byla komendantem nie mogla zabrac calego swojego balaganu ze soba? Trzeba miec talent zeby udawac kompetentna a byc takim .... I tyle obiecywac wszystkim dookola, a nie umiec nic poza pozowaniem do zdjęć. Tacy ludzie powinni mieć zakaz pracy w instytucjach takich jak ohp

Czy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Mariolka

Umowa o pracę na okres próbny, jak dobrze pamiętam na 3mc.Nie ma umowy zlecenia.

Wiem

Tylko umowy o prace. Nie ma umow zlecenia. Okres probny zawsze na poczatek.

Kasiulka

Ta firma nigdy nie bedzie ok. Większość to sami nieudacznicy. Udają,że coś wiedzą,Aa pojęcia nie mają. Kadrowa 0 wiedzy, komediant byle dorwać się do butli, w hufcach siedzą i udają,że coś wiedzą, rynek pracy leży, tam teraz sami fachowcy z kierukowym wyksztalceniem :) Po prostu firma marzeń dla nierobów i nieudaczników. Pracownicy w godzinach pracy pracują dla innych pracodawcow, wychowawcy w hufcach tylko po sklepach laza i robią zakupy do domu w godzinach pracy no i wisienka na torcie- efs. Tam sie dopiero dzieje.klada projekt po projekcie i każdy zadowolony. Żadnego zainteresowania z ich strony, niech każdy radzi sobie sam. Normalni ludzie tu nie zostają, uciekają jak tylko mogą, szkoda czasu i nerwów

rdest
@Kasiulka

Twoja opinia jest dość krzywdząca dla wielu osób nadal pracujących w ohp; wielu jest naprawdę zaangażowanych w wykonywane obowiązki mimo codziennych frustracji spowodowanych relacjami w firmie, bzdurnymi formalnościami czy upokarzającym wynagrodzeniem. Nie mają w nikim oparcia, nawet związek zawodowy jest dziwnie bierny. Smutne jest, że w instytucji, która pracuje na rzecz społeczeństwa czlowiek-pracownik nie liczy się zupełnie.

Maja
@rdest

Masz rację - opinia @Kasiulka może okazać się bardzo krzywdząca dla pracowników OHP. Warto zastanowić się dwukrotnie, zanim coś się powie czy napisze. A Ty sam pracujesz bądź pracowałeś w tym OHP?

Ela
@Maja

I tak się nikt nie przyzna kto co pisał chyba, że informatyk to sprawdzi-szkoda tylko, że niektóre wpisy są z góry przypisywane do osób, które już nie pracują a tak naprawdę piszą je osoby nadal pracujące w OHP mające misje wywoływania g.....burzy tu, bo już w komendzie nikt nie chce ich słuchać, pracować z nimi i utrzymywać kontaktów

Bman
@Ela

Jeżeli to ty ela to odpuść. Znasz się jak na tej swojej matmie. Nie ma studiów dzięki twoim kompetencjom=0.

Były uczeń
@Kasiulka

A jak za 10-15 lat dzieci będą miały po 5+ dzieci? To też piszę się pod program 500+? My nie mamy już z rotacji miejsca na parkigu żeby tam pod namiotem spać po 12+ godzin????????????????

Twardziel

Hahahaha brawo

Zostaw merytoryczną opinię o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP - Gdańsk

• Jak się pracuje w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Zobacz opinie na temat firmy POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 23 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Kandydaci do pracy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP
1.5/5 Na podstawie 94 ocen.

POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP