Opinie o IQ PL Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IQ PL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w IQ PL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQ PL Sp. z o.o. w Gdańsk

Mirka Nowy wpis

Weszłam tu, bo zainteresowała mnie firma i praca tu jako specjalistka ds. utrzymania infrastruktury IT. Ciekawi mnie głównie onboarding, bo napisali tu, że wymagana jest dyspozycyjność do pracy zmianowej w trybie 24/7/365 po okresie wdrożenia. Raz to ile takie wdrożenie tu trwa, a dwa to jaki system zmianowy obowiązuje na tym okresie onboardingowym?

Turki Dekota Nowy wpis

Najgorsza firma hostingowa na świecie, zamiast pomóc to w jakiejkolwiek sprawie wysyłają logi z serwera. Faktycznie są mi potrzebne, jak głuchemu walkman. Iq.pl ma u mnie opinię 0/10.

Wojtek Nowy wpis
@Turki Dekota

Nie bardzo rozumiem, co Twoja wypowiedź wnosi do opinii o IQ jako pracodawcy? Jeśli występuje problem, zgłaszasz się do wsparcia. Jeśli problem, nie jest problemem związanych z wykupioną usługą, np problem z oprogramowaniem (strona www, sklep etc.), zgłaszasz się do programisty. Dla Niego akurat logi będą niezastąpione przy rozwiązaniu problemu.

Aaa Nowy wpis

Do biura w Gdańsku potrzebują specjalisty do obsługi klienta, wiecie jak wygląda praca na tym dziale? Trzeba mocno się znać na IT czy takie podstawy wystarczą + podszkolą? Ja bym dojeżdżała z Gdyni, byłaby możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu? MAcie system premiowy w firmie?

IQ PL Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Administrator IT. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 7000 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IQ PL Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Firmę polecam w szczególności osobom zainteresowanych branżą IT. Jest to idealna firma zarówno dla osób początkujących (fachowe szkolenie w rodzinnej atmosferze), jak i posiadających szeroką wiedzę w tym zakresie (możliwość dalszego rozwoju). Atmosfera w firmie jest świetna, a kontakt między działami bezproblemowy. Dodatkowym plusem jest na pewno pakiet medyczny, czy imprezy integracyjne.

Bardzo dobra firma dla osób które chcą się rozwijać i poznawać nowe technologie. Dla osób zaczynającyh historie z IT da dużą możliwość pogłebienia wiedzy z zakresu Linux/Windows/Hardware. Dla osób doświadczonych firma daje możliwość rozwijania swojej wiedzy poprzez zapewnienie niezbędnych narzędzi do pogłebiania wiedzy branżowej (software/hardware). Plusy: - atmosfera pracy - dobry kontakt na wszstkich szczeblach - elasyczny czas pracy - wynagrodzenie zawsze o czasie - pakiet medyczny / sportowy - imprezy integracyjne

Patryk

Podpowiedzcie co aktualnie dzieje się w firmie.

admin

Wiesz coś nowego o firmie IQ PL Sp. z o.o.? Czekamy na nowości odnośnie pracy. Twoja opinia jest ważna.

Zostaw merytoryczną opinię o IQ PL Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w IQ PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IQ PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQ PL Sp. z o.o.?

IQ PL Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Geodetów 16
    80-298 Gdańsk