Opinie o Medyka24 s.c. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Medyka24 s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medyka24 s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medyka24 s.c. w Gdańsk

Edyta Nowy wpis

Jak firma rozwiązuje problem z nadgodzinami?

dfghn Nowy wpis

@pracownik no i wlasnie anjczesniej to tak jest ze sa zrozniocowane opinie zalezne sa od wielu czynnikow

pracownik Nowy wpis

to poczytaj opinie na trojmiasto pl... nic o dobrych warunkach byli pracownicy nie pisali.

xyz Nowy wpis

Nie maja aktualizowanej strony od przynajmniej dwóch lat, widać albo firemka upadła, albo nie stać ich na informatyka ;) Strona wyglada jak pozostawiona sama sobie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medyka24 s.c.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Jan

Firma prowadzi rekrutację non - stop, jest tam bardzo duża rotacja pracowników i bynajmniej nie dlatego, że wszyscy się nie nadają.

Pracowałem dla tej firmy. Nie macie się czego obawiać, pewnie pracowałbym nadal ale miałem bardzo poważne problemy rodzinne i musiałem wyjechać do Niemiec. Na prawdę, opinie negatywne spowodowane są brakiem kwalifikacji osób które , chciały podjąć prace i zderzyły się z ciężkim rynkiem usług medycznych. Firmie życzę jak najlepiej, a niezadowolonym internautom poszukać zajęcia adekwatnego do profilu osobowego.

Medyka24

@Bozena Szanowna Pani, przykro mi, że nazywa mnie oraz osoby pracujące w Medyce24 za oszustów. Z tego co się orientuję to nawet mnie Pani nie poznała, a już zostałem zakwalifikowany. Prawdą jest, że w naszej firmie wynagrodzenie jest akordowe, aczkolwiek wynika to ze specyfiki naszej pracy, a nie mojej chęci "okradania" ludzi Jesteśmy firmą, która wspiera wykonywanie darmowych badań profilaktycznych w innych ośrodkach zdrowia. Jako, że świadczenia te wykonywane są przez wszystkim z funduszy NFZ - wynagrodzenie za nasze działania jest również za wykonaną pracę. Nie jest prawdą, że nie proponujemy umów. Jednoznacznie powiedziane jest, iż pierwsze 2 miesiące obowiązuje umowa o dzieło za wykonane ankiety, następnie proponujemy umowę o pracę w wymiarze adekwatnym do ilości przepracowanych godzin. Szczerze to właśnie z powodu osób takich jak Pani, która nie przeznaczyła nawet chwili czasu na zapoznanie się z nami od wewnątrz, a już nas Pani obraża, nie oferuję umowy o pracę od razu. Odnośnie Logo na Drzwiach - proszę mi wybaczyć, ale ocena merytoryczna wartości firmy na tej podstawie jest dla mnie czymś absurdalnym. Prawdą jest, iż oferowana przez nas praca jest pracą trudną. Nie każdy ma predyspozycję, aby móc ją wykonywać. Jestem jednak dumny z tego, że nasza firma pomaga ludziom w czasach rocznych kolejek do lekarza znaleźć darmową pomoc medyczną na wysokim poziomie. Proszę zatem Pani Bożeno powstrzymać się od inwektyw, które wskazują jakby znała nas Pani od lat, bo tak nie jest, jeśli dla Pani wykładnikiem pracodawcy jest tabliczka na drzwiach, to faktycznie to nie jest miejsce pracy dla Pani. Zapraszam osoby chętne do podjęcia pracy. Gwarantuję, że daleko mi do bycia oszustą.

Bozena

Ta firma to oszuści,a ogłoszenie aktualne do Medyka24 przy ul.Dyrekcyjna 6 jest czystą paranoją.Proponują na początek 600brutto za okres próbny,póżniej 1/4etatu.Szukają naiwniaków,nie dają zadnych umów!W ogłoszeniu piszą co innego,kazdemu odradzam niech szukają dalej!bo kto normalny zgodzi się na takie słowne i chore umowy.STANOWCZO ODRADZAM,NAWET NIE ZAWRACAJCIE SOBIE GŁOWY TĄ PSEUDO FIRMA BO TA AKURAT NAWET NIE MA SWEGO LOGO FIRMY NA DRZWIACH.Pozdrawiam zainteresowanych i proszę nie zawracajcie sobie tym głowy!

bozenna

Witam,zależy mi na pracy,proszę dajcie znać gdzie mogę się zgłosić na rozmowę rekrutacyjną

Zawiedziona

Medyka24 Firma rekrutująca teraz pod nazwą centrum badan i profilaktyki. Odradzam wysyłac aplikacje do tej firmy. Pracownik zarabia na mc max 300-600zł. Praca od pon do pt po 6 godz (w umowie 1/4h etatu dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, nadwyżka wypłacana na konto dla osoby z rodziny, taki myk), pozostali umowy śmieciowe. Atmosfera wśród współpracowników dobra, za to ze strony pracodawcy niekoniecznie. Wspólnicy kłócący się za ścianą, rzucający wulgaryzmami. Od szefowej nigdy „dzień dobry” nawet nie padło. Wypłaty na czas nie należy się spodziewać.

Daniel

Co raz więcej negatywnych opinii słyszy się o tej "firmie"w trójmieście. "Firmy" Medyka jak najbardziej NIE POLECAM! Mam nadzieję, że jej kierownictwa nie spotkam nigdy na swojej drodze zawodowej.

IB

Jestem bardzo zadowolona z pracy, genialna atmosfera, praca w przyjaznych godzinach, wynagrodzenie na czas :) Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Medyka24 s.c. - Gdańsk

Medyka24 s.c.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • STAJENNA 5 lok. 3
    80-842 Gdańsk