Opinie o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP w Gdańsk

Czy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jula
@Maja

Wiesz może czego dotyczyły te nadużycia? Bo chyba musiało być grubo, skoro tyle osób to zgłosiło. Jakie to były dowody, możesz napisać? Jestem ciekawa czemu ludzie się od tej decyzji nie odwołali.

REmow

Gdzie są pieniądze z socjalnego, jak można tak potraktować ludzi przed świętami?

@Smerf

W wielu firmach tak jest a przy przyjęciu do pracy była mowa o takim socjalu? Pomijając już temat świat coś macie dodatkowego zaoferowane przez pracodawcę np dofinansowanie do Multisportu, Luxmed albo coś w ten deseń?

100 obietnic w 100 dni tak samo się spełnią jak 20% podwyżki w marcu. Ktoś nie dał, ktoś nie policzył, komuś nie wyszło a mimo wszystko nadal człowiek żyje nadzieją :-( Tak jakby wesołych świąt

Sławomir
@Lolek

Bez tej podyżki, to ile macie? Wiem, że dwa lata temu dawali 3 100–3 500 zł specjaliście ds. kadr, bo żona się przymierzała, czy nie aplikować.

Lolek Nowy wpis

I nadal nic, 0 informacji dla pracowników, jakichkolwiek wyjaśnień, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Szkoda, że nikt nie pochyli się i najzwyczajniej w świecie nie wytłumaczy ludziom co się dzieje, a frustracja tylko narasta...

Sławomir Nowy wpis
@Lolek

Też widziałem to ogłoszenie dla wychowawcy, tak jak kolega niżej, ale od 2020 roku nie pojawiło się już więcej razy. Na jakiej podstawie są weryfikowane predyspozycje do pracy z młodzieżą, bo to wymagano wtedy od kandydata? Dajcie znać czy praca takiego wychowawcy jest w stałych godzinach.

Wychowawca Nowy wpis

Etat na wychowawcę pojawi się do danego Hufca jeżeli jest w jednostce wakat, na 1 wychowawcę 30 uczestników. Jeżeli w danej jednostce jest odpowiednia ilość wychowawców na liczbę uczestników nie szuka się pracownika, bo poprostu nie ma etatu, jest to zależne od rotacji i od tego czy ktoś odszedł z pracy czy też na emeryturę. W hufcach stałe godziny pracy od 7:45 do 15:45 w innych godzinach praca w osiwach.

Wcześniej widziałem w sieci rekrutacje na wychowawcę. Często zdarza się nabór na takie stanowisko bo chętnie trzymałbym rękę na pulsie żeby zaaplikować jak się coś pojawi. Teraz od marca miały być podwyżki dla budżetówki to tutaj pracownikom też się będą należały?

Iwonkaa

Czy zbliżające się podwyżki wynagrodzeń również rozdzielać będzie obecną księgową, kierując się własnymi odczuciami, czy jednak jest szansa na sprawiedliwy podział związany z zaszeregowaniem oraz przepracowanymi latami???

Iwonkaa

Nie nie ciągle źle, lubię swoją pracę, ale nie chciałbym musieć palić fajek żeby dostać uczciwą podwyżkę, nie wszyscy chcą być lizusami.

Doradca Zawodowy

Jak każda

Co wiem o firmie. Na czym ma polegać praca. Dla czego zainteresowałam się tą ofertą pracy.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
REmow

@REmow

W ogłoszeniach firmy o pracę podany jest pakiet socjalny na święta. W tym roku nie było żadnych pieniędzy albo bonów? Ogólnie to ile taki pracownik dostaje z okazji świąt? Z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy czy jeszcze coś się znajdzie?

A pracownikom nie zorganizowano wigilii albo jakiegoś spotkania świątecznego? Ile zwykle dostawaliście na gwiazdkę? Czy o tym, że w tym roku nic nie dostaniecie poinformowali Was krótko przed świętami?

Smerf

Oni o niczym nie informują nikogo. Wigilii , nic nie było. Internetowa kartkę z życzeniami wysyłają co roku, najczęściej z Jezusem, tak po bozemu

@Smerf

No ale nikt z pracowników nie dopytywał i nie uzyskał informacji, czemu nic na Święta nie dali? Zresztą niedługo Wielkanoc. Wiecie już, czy z tej okazji coś dostaniecie? Chyba rozmawiacie tam nie tylko o pracy, ale również o warunkach zatrudnienia?

Honorka

Czyli, że księgowa krzyczy na innych? Ma w ogóle powód czy trzeba trzymać się jakiś zasad i będzie w miarę spokojnie? Zastanawiam się czemu akurat księgowej się boicie, jest Ona szefową?

Różanka
@Honorka

@Honorka Nie nie jest szefową, ale pracuje dłużej niż szefostwo. Na robocie się zna i przede wszystkim jest w pracy, a szefostwo raz jest raz nie, głowy sobie drobiazgami nie zaprzątają więc dali jej przyzwolenie na wszystko. Od lat jest tak że ten kto z księgową dobrze żyje to biedy nie zazna. Niestety przepływu informacji brak, nikt podległych pracowników nie informuje o niczym, kiedy coś będzie, czy będzie i ile będzie. Pracownicy traktowani byle jak a o tych z terenu to już nie wspomnę na nich wogole się nie patrzy. Wszystko jest dobrze jak się kręci, jak nie to znajdzie się kozła ofiarnego.

Ja nikt

Widzę, że komentarze odnośnie głównej księgowej są usuwane. Mam nadzieję, że jak przyjdą nowi Komendanci to zrobią z nią porządek. Ustawia każdych a nikomu nie powie nic w twarz. Komendanta ma za nic. Chodzi tylko po pokojach i obgaduje wszystkich i myśli że każdy ją lubi ;) a tak naprawdę nikt jej nie lubi. Czekam na nowych i niech zrobią porządek z główną księgową

RK

Księgową to władza ządząca, jest a z szefostwem to różnie bywa. Księgowa daje swoim tak było jest i będzie. Na wielkanoc nigdy nie było nic. Czy ktoś cokolwiek słyszał więcej o podwyżkach dla budżetówki kiedy można się czegoś spodziewać.

Jaki jest okres rozliczeniowy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wych

Proszę, powiedzcie mi co to się wyprawia w naszej komendzie. Wiecznie sprzeczne polecenia, nowe druki, wymogi, kolejne papiery. Robimy wszystko po kilka razy od nowa, podmieniając stale druki w tak ciężkim dla nas okresie września/ października. Ja rozumiem, że my to zwykłe pospólstwo od roboty, ale końca rozgrywek nie widać, co odbija się na naszej pracy oraz braku czasu dla naszej młodzieży. Standardowo nikt o dole nie myśli, a szkoda bo bez mrówek robotnic to i królowa i trutnie nie przetrwają (info z 6 klasy biologii się kłania)

@Wych

Co to znaczy sprzeczne polecenia, możesz napisać na jakimś przykładzie? Kto w ogóle wydaje takie rozkazy? Co jaki czas macie nowe wymogi? Tak z dnia na dzień potem musicie się stosować do nich? Czemu akurat te dwa miesiące są tak ciężkie?

Zuzia

Co mam na myśli- skuteczna reakcja?

Kogo reakcja?

Edyta

Raczej chodzi o jakiś przełożonych. Komuś chyba jakieś problemy się tu zgłasza? Chyba, że nie występują?

New
@Edyta

Przelożony zamiata wszystko pod dywan, żeby za jego kadencji nic nie wypłynęło. Cicho siedzą przy korycie i pozują do zdjęć że swoimi przydupasami. Żygać aż się chce.

Edyta
@New

"za jego kadencji"? jeśli tak miałby faktycznie robić to jak często tutaj przełożeni się zmieniają, że mieliby tego tak pilnować? Jak oni potem wybierają tutaj kolejnych?

Ala
@Edyta

Zmieniają się przy wszystkich ruchach politycznych w zależności czy wieje i skąd wieje

Lolek

Że niby jakie problemy? To firma bez nich, no chyba że coś wypłynie i nie da się zamieść już. O czym mowa pseudo kierownictwo p.o udaje mądrzejszych niż w rzeczywistości jest a niestety nieustannie resztę wykształconych pracowników traktuje jak mało ogarniętych. Cedowanie pracy na innych, stałe podejrzenia i szukanie problemów tam gdzie faktycznie ich nie ma, a jeszcze przy okazji jak się coś uda, wskoczy na czyjeś miejsce to dopiero osiągnięcie. Byle drabinką do kariery bez względu po kim. Taka wioseczka smerfów

Maja
@Zuzia

Niestety w Pomorskiej OHP nie można liczyć na pomoc przełożonych. Na prośbę o pomoc zwolnił pracowników .Pewnie moja wypowiedź zostanie wykropkowana ..ale może ktoś zdąży przeczytać i może ktoś się dowie że źle potraktował ludzi i zamiótł pod dywan sprawę. Z dnia na dzień kazał odejść od stanowiska pracy ( dodam że przez telefon i przez ludzi jego podległym), pozostawił dobrych pracowników z niczym.A chcieliśmy pomocy aby porozmawiał z pewną panią która nagrywała pracowników, zamiast do pracy jeździła do fryzjera i kosmetyczki, nie potrafiła jednej tabelki zrobić, wyzywała, życzyła (usunięte przez administratora), uważała że OHP to jej prywatny (usunięte przez administratora).Wszystkich wyrzucił z pracy a tą panią zostawił.

Eryk
@Maja

Jak to wszystkich wyrzucił i kto wyrzucił, jakiś prezes? Napisz, ile konkretnie osób zwolniono i jaki podano powód zwolnienia?

Alan
@Maja

Chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy w Pomorskim OHP. proszę o wiadomość zwrotną na maila peace_love_empathy@o2.pl

Maja
@Eryk

nie prezes tylko pan komendant w Gdańsku pan Petkowski. Zwolnił prawie całą kadrę tylko dlatego że wszyscy zgłosili nadużycia stanowiska przez tą panią. Zrobił pseudo komisję i pomimo dowodów zamiótł to pod dywan. Nie wiem co mi wolno napisać a co nie, to już rok po tym co się stało .

Jula
@Maja

Gdzie tam, ja tu nawet nie pracuję! Ale chętnie się dowiem, gdzie Ci tak śpieszno i co za zmiany się wg. Ciebie szykują?

Jak długo czekaliście na odzew z POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP? Oddzwaniają zawsze?

Szczęściara

Odnośnie pytań o wychowawcę Jako wychowawca pracujesz z różną młodzieżą, kiedyś się mówiło "trudną" 40 godzin tygodniowo. Pracodawcy, szkoła a i czasami domy rodzinne odwiedzić trzeba, jak kontakt utrudniony. Koła, programy, świetlica i imprezy prowadzisz na grupach wychowawczych. Jeżeli jesteś wychowawcą/ pedagogiem z powołania i lubisz młodzież to odnajdziesz się. Co do pensji to troszkę wyżej niż najniższe wynagrodzenie, gorzej z samą komendą. Tam prawie każdy pracownik z jakiego działu by nie był i jakiego stanowiska nie zajmował ma Cię za nic. Uważają, że jesteśmy niżej niż chodnik, smutne to bardzo. Zapytać nie można o nic, a chcieć to już wogole. Ma być poprostu wszystko zrobione, bez zbędnego zadawania pytań. Życie

Adka
@Szczęściara

No ale jak ktoś pyta w celu poprawnego wykonania obowiązków to też nie może ? Ile więcej od najniższej masz na myśli; 50 zł czy może 400zł?

Katy

Widzę, że parę osób pyta o pracę wychowawcy natomiast nie ma żadnego odezwu,szkoda bo mnie też interesuje ten temat. Może przynajmniej zna ktoś zarobki? Jak z atmosferą pracy w komendzie? Pozytywne relacje między pracownikami?

Wychowawca

No dokładnie, może ktoś by się zainteresował na co wydawane są publiczne pieniądze, kolejne kontrole, tych samych jednostek i ten sam zakres kontroli. Bezcelowe i nic nie wnoszące…. A pieniądze na delegacje, wyrzucone w błoto.

Alan
@Wychowawca

Czy możesz opowiedzieć coś o pracy jako wychowawca w OHP?

Ja w sprawie naboru na pozycje starszy specjalista w Komendzie Głównej Ochotniczych Hufców Pracy. Dla kogoś to jest wiadome, jakie dokładnie wykształcenie trzeba mieć? Tam widzę informacje tylko, że wyższe, a nie ma znaczenia jaki kierunek?

Mirula

Chyba te wspólne korelacje między p.o MB a księgową nikogo nie dziwią. Jak widać wychodzą IM na dobre, reszta nikogo nie dziwi.

Justyna

Nie szukają już kierowników tak jak kiedyś? Pamiętam takie jedno ogłoszenie, że było tutaj. No a nawet jak nie takie stanowisko, to może jakaś inna praca jest dostępna? Dobrze płatna? Pozdrawiam.

Barbara

A co w nim takiego było? Wykropkowany to chyba niezgodny z regulaminem. Możecie mi napisać czy tu się pracuje na zleceniu czy dają umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP - Gdańsk

• Jak się pracuje w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Zobacz opinie na temat firmy POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 23 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Kandydaci do pracy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP
1.5/5 Na podstawie 94 ocen.

POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP