Opinie o SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. w Warszawa

krzysiek

Niestety spie nie docenia pracowników , wiem bo poszedłem do konkurncji po kilku latach w rzeczonej firmie i dostałem dużo więcej a i ludzie bardziej normalni .

R.
@krzysiek

Mogę tylko potwierdzić, u nowego pracodawcy (konkurencji), bez negocjacji przyjąlem propozycję pracy, zarobki na początek znacząco większe niż po wielu latach pracy w SPIE. Nie ma się nad czym zastanawiać i żałować.

Dobra firma to może była za czasów LGM-u bo nawet nie Hochtiefu z roku na rok jest coraz gorzej . Jest ciągły kryzys bo BIURO coraz WIĘCEJ POCHŁANIA . Ogólnie robi się (usunięte przez administratora) . Dobroć tej firmy skończyła się już dawno .

kris

Panowie trzeba rzucić ten bałagan, braki kadrowe na budynkach i brak podwyżek nie mówię o proponowanej dziadowszczyżnie 150zł brutto po 11 latach pracy . Ogólnie spie to lipa tylko biuro się rozrasta i dzieli premie miedzy sobą .

Maja

@Byly pracownik, bardzo negatywnie wypowiadasz się o firmie, czy mimo to zauważasz jakieś dobre strony pracy w niej? Piszesz o braku kompetencji, a czy firma zapewnia pracownikom jakieś szkolenia? Wspominasz także o braku niezbędnych narzędzi, czy zwróciłeś uwagę swojemu pracodawcy? Możesz powiedzieć, czy zatrudnione osoby mają dostęp do benefitów pozapłacowych? A może pracodawca zapewnia posiłek w czasie pracy?

Firma SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technik Utrzymania Obiektu (K/M). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Byly pracownik

Nie ma o czym i o kim pisać, dno zaawansowane, panienki faktycznie zero kompetencji, buta, arogancja ma początku dziennym. Stan narzędzi, szelek itd. kompletne dno, zero przepisów BHP, stosownych środków ochrony itd, poniżej krytyki. Pracuje już w UR 20 lat, ale takiego dna jak w SPIE jeszcze nie widziałem. No i jeszcze ten otępiały (usunięte przez administratora) z Wałbrzycha -buc, który kreuje się na szefa regionu południowo -zachodniego, a powinien pracować na wysypisku śmieci. Nie polecam, totalna porazka...

Kamil

Chyba się ktoś nie wyspał i pisze jakieś banialuki. SPIE to profesjonalista nagradzany m.in. Gazele Biznesu z 2016r za ogólny rozwój firmy i zwiększenie obrotów, Diamenty Forbes w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN w mazowieckim. Ma ktoś coś do dodania?

postronny
@Kamil

Człowieku młody... Gazela za 2700-któreś miejsce .... chyba statystyki pomyliłeś... I ciekawe dlaczego uciekłeś za spie...

Józef Dąbrowski

Firma z Francuskim kapitałem obsługująca głównie... a jakże, nie POLSKIE, a francuskie i niemieckie firmy. Masz pracować za grosze i non stop pod telefonem aby pan francuz był zadowolony z pracy polskich pachołów i ich wyników finansowych. Polacy obudźcie się !!! Kierownictwo Spie należałoby zapisać na kurs pt. "zdrowie psychiczne z elementami kombinatoryki i rachunku prawdopodobieństwa" Peace wszystkim prawdziwym polakom!!!

Piotr Wybicki
@Józef Dąbrowski

Polski pan powstał z kolan, pisałeś do jarka z prośbą o renacjonalizację

Mlody.p

Firma jako firma może ok. Ale ja sie pytam co należy do pracownika?. Myślę ze pracownicy z Fabrycznej maja problem ,bo nie wiedzą czym sie powinni zajmować. Może jakieś szkolenia dla pracownikow? Nowego wykorzystywac potrafia ,a sami za plecami siedzą z (usunięte przez administratora) i sie śmieją. Widocznie wypalili sie już na swoim stanowisku. Bo nawet do wymiany żarowki potrzeban im pomoc zewnątrz!

Danuśka

Oddział warszawski jest bardzo fajny. Miła atmosfera , wzajemna pomoc i zrozumienie chce się iść do pracy. Może dla niektórych nic specjalnego ale ja doceniam właśnie to.

Rom
@Danuśka

Nie potwierdzam.

Ogromne roczarowanie
@Rom

W oparciu o własne doświadczenia -nie potwierdzam również!!!!!!!!

OBCY Dołączam do kolegi' Były pracownik" każdy technik ma dyżury po godzinach pracy co jest niezgodne z Kodeksem Pracy bo dyżur po godzinach pracy może trwać tylko 5 godzin, tak samo dyżury przez cały weekend. Czy koledzy technicy też tak jest u was? Myślę że w centrali nikt o tym procederze nie wie, albo nie chce wiedzieć.

Maja

@john, napisałeś, że pytania, które zostały Ci zadane były niemerytoryczne? Dlaczego tak uważasz? Jaka była ich treść? Ponadto rekrutacja zapewne była złożonym procesem. Mógłbyś napisać z ilu etapów się składał i ogólnie jak długo trwał?

Techniczny
@Maja

Maja, twoje pytania i komentarze (a jest ich wiele na stronie) są tak banalne i trywialne, że od razu widać, że jesteś z wewnętrznego HR. Weźcie sobie do serca co ludzie piszą, a nie zadajesz pytania "jaka była ich treść".. sama doskonale wiesz jakiej treści pytania zadajecie...

john

Żenujący poziom rekrutacji. Pytanie nie merytoryczne, bełkot. Rekruterka nie słucha odpowiedzi kandydata . Mało profesjonalne.

Maja

@Madeja, rozumiem, że nie jesteś do końca zadowolony z pracy w SPIE Polska Sp. z o.o. Wspominasz o niskich pensjach i niewystarczającym pakiecie socjalnym. Co Twoim zdaniem powinno wchodzić w skład takiego pakietu? Mógłbyś opisać również jak w praktyce wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia oferowane przez tego pracodawcę?

@Maja

Dofinansowanie do karty multisport w innej firmie karta na dzień dobry, zwrot za bilety do kina chyba 80% jak się weźmie fakturę w innej pakiet biletów na dzień dobry, brak opieki medycznej w innej standard. I pensje daleko w tyle.

@Maja

A i o podwyżce nie można marzyć chyba że się 100 lat przepracuje.

Marian

Oferują 3200zł brutto i oczekuję pełną dyspozycyjność żenada olałem taką ofertę niech szukają frajerów i biedakówze wsi

szukający

Ok Ok, czyli nie jest to za firma? nie zawsze kasa to wszystko? napisałęś, że socjal OK tak. możesz coś więcej napisać? podobno pensje też nie sa małe.....

@szukający

Pensje małe, a socjal daleko w tyle w porównaniu z innymi firmami.

Madeja

Nie polecam. W centralo nieliczne fajne osoby. Dla Spie i kierownikow nie liczy się człowiek.

3citi

kierownik projektu, czy kierownik na obiekcie mają dobrą kasę a tylko po to żeby :Technika pilnować i zaganiać do gaszenia problemów na obiekcie bez WSPARCIA a niejednokrotnie z pretensjami o piardy - no i do przeglądów wszystkiego co w umowie z najemcą): -chorobliwe trzymanie palca tam gdzie słonko nie dochodzi najemcy to standard w większości FM. Podsumowując najlepsi pracownicy dla spie to 2300 netto z kompletem uprawnień, inż. bo papier najważniejszy wiedza techniczna to nie wymagane): wprawy nabierzesz od innych uczestników jak się gra.( cały czas szukają taniej siły roboczej):

Byłem tam kiedyś na rozmowie stanowisko Technik Obsługi Obiektu(najgorsza jaka odbyłem) osoba prowadząca całkowicie niekompetentna, rozmowa chaotyczna i całkowicie bezproduktywna. Nawet nie zapytali jakie mam wykształcenie, szkołę, doświadczenie uprawnienia, itp, dupek w Warszawki od HR tworzył tabeli i zadawał pytania o dyspozycyjności o rodzinie.... olałem go i wyszedłem miał szczęście że w m....ę nie dostał

Stefan

Rynek fm mocno się zmienił. Konkurencja płaci lepiej.

Wadis

Na jakie zarobki na rękę można liczyć jako technik w Warszawie?

Zostaw merytoryczną opinię o SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 121 ocen.

SPIE BUILDING SOLUTIONS Sp. z o.o.