brak logo

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.

Gdańsk

Opinie o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.

prawde mow! 2012-04-12 00:15
Czy sa tam jakies dodatkowe wymagania/ograniczenia stawiane pracownikom oprocz tych co sa w KP? Jakies certyfikaty bezpieczenstwa, dostep do informacji tajnych? Czy pracownik ma jakies ograniczenia jesli chcialby odejsc do innej pracy?
4
były pracownik 2012-10-01 08:36
Są oczywiście takie certyfikaty robione. Przede wszystkim podstawowe sprawdzenie przez ABW. Pracownik podpisuje tajemnicę służbową, która dotyczy się pracy w CTM. Jeżeli nie jesteś związany pożyczką zakładową itp zawsze możesz odejść. Najkrótszy okres zatrudnienia w CTM to 1 dzień - Student chciał mieć CTM w CV.CTM nie jest rozwojowe dla kogoś kto przychodzi generalnie trzeba się wykazać, co prawda są szkolenia ale nigdy nie trafione w 10 ke. Frustracja to największa sprawa. Po pewnym czasie zauważysz, że jaką pensję wywalczyłeś na początku taką będziesz mieć na lata. Współpracownicy to dziadkowie wojskowi (plotkarze i koledzy- uważaj co do kogo mówisz). Emerytury mają w wysokości dobrej pensji od 4 -8 k. Drugie tyle potrafią zarobić. Ty tam możesz zarobić od 2k do 5 k maksymalnie. Częste rotacje więc możesz nie przetrwać umowy próbnej czyli 3 miesiące i kop w dupę. Biorą najwyraźniej pod projekt. Płacą na czas, ciekawa praca, różne pomysły a projekty w stylu [usunięte przed moderatora].
1
Jacek 2015-11-02 19:05
Firma mało rozwojowa, pracują na praktycznie nie używanych technologiach na rynku. Brak doświadczonych specjalistów. Firmę nie stać nawet na kawę dla pracowników
6
adam 2016-04-23 09:24
zorro, na ich stronie jest oferta na specjaliste ds. IT. Zatrudnienie ma być w maju/czerwcu 2016. Wymagania to wykształcenie: minimum średnie techniczne, staż pracy: 3 lata na stanowiskach związanych z zagadnieniami IT, no i doświadczenie zawodowe w zakresie konfiguracji urządzeń Cisco takich jak router’y, switch’e, firewall’e, potwierdzone certyfikatami lub świadectwami ukończenia autoryzowanych szkoleń.
Zostaw swoją opinię o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.