Opinie o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jai Kudo Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jai Kudo Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. w Poznań

Edyta

@pzro Twierdzisz, że benefity są przeciętne. Czyli konkretnie co jest benefitem dla pracownika w firmie Jai Kudo? @anonymous Zapoznaj się z komentarzami niżej. Inni użytkownicy napisali, co zostało im zaproponowane na rozmowie o pracę. Pozwól że zapytam, zostałeś zaproszony na rozmowę o pracę? Jak wrażenia?

Mystic

Bardzo nieprzyjemna rozmowa o prace, okropnie nieprofesjonalna. Pytania bardzo schematyczne. Panie przeprowadzające rozmowę, mnie jako kandydatkę traktowały z góry, czułam się strasznie nieprzyjemnie. Pomimo zapewnień Pani z HRow, ze skontaktuje się w ciągu 2 tygodni z odpowiedzą zwrotna, niestety nie otrzymałam telefonu, co uważam za bardzo nieprofesjonalne. Z reszta czytając opinie, nie tylko ja zostałam tak potraktowana. Warunki pracy bardzo przeciętne. Nie polecam, strata czasu.

pzro

Rozmowa w porządku, odrobinę schematyczna ale przyjemna dla kandydata. Ogólne pytania o wykształcenie i motywacje oraz szczegółowe pytania o doświadczenie. Benefity i wynagrodzenie przeciętne, brak kontaktu ze strony HR pomimo zapewnienia udzielonego na spotkaniu.

Byłem

Również byłem jakiś czas temu na rozmowie na Wielkopolskę. Na drugi etap miałem przygotować prezentacje i wysłać ja mailowo. Po wysłaniu maila cisza, żadnej informacji zwrotnej. Niepoważne podejście do pracownika. Poświęcasz swój czas, dojeżdżasz w moim przypadku 200km żeby nie otrzymać żadnej odpowiedzi. Podstawę proponowali w granicach 2500netto, auto skoda octavia

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Stępień

Byłem na rozmowie na ph niedawno. Wszystko OK, rzeczowo, w miarę konkretnie, choć do końca nie dowiedziałem się, co proponują. Mieli zadzwonić, lub napisać do końca tygodnia (tamtego? przyszłego?) po 3 tyg cisza. Firma zapowiada się ciekawie, ale typowo polski standard, nawet krótkiego maila "dziękujemy, ale nie".

Sober
@Stępień

U mnie to samo, bierzesz urlop na rozmowę i poswiecasz czas, a oni mają w nosie.

Witam, Złożyłem aplikacje na PH-lubelskie. Kto podpowie i pomoże: jakie średnie zarobki, godziny pracy, ilość dziennych wizyt, korzystanie z auta służbowego prywatnie? Pozdrawiam

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa. Zależy od wielu czynników. Praca dobra trzeba spróbować!

Hh

W takim razie mam pytanie czy to znaczy ,że na tym samym stanowisku dwie osoby mają różną płacę???

Hh
@Hh

I jeszcze jedno pytanko,bo wcześniej ktoś pisał,że firma się rozwija a więc czy jest możliwość rozwoju też dla pracownika,jakieś awanse na wyższe stanowiska?

MC

Dzień dobry. Chciałabym zapytać o atmosferę w biurze i zarobki. Kolejny raz widzę ogłoszenie na Spec.ds. obsługi klienta. To rotacja czy tak się firma rozwija?

JK

(usunięte przez administratora) W ciągu pół roku to już trzecia rekrutacja na ten sam rejon. Jakby Pan Artur nie okłamywał ludzi co do warunków pracy i wspierał swoich podwładnych to by nie musiał wiecznie szukać nowych, a tak ma rotacje na tym etacie...

Edyta

@Pp, jak widziałeś wczesniej staram sie żeby dodawane komentarze zawierały odpowiedzi na konkretne zapytania dotycząca warunków pracy, np. premii, czy warunków rozliczania auta. Rozumiem, ze jesteś wzburzony ale Twoja opinia o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. niestety niewiele wnosi.

Edyta

Rozliczanie z jeżdżenia autem zależy od strategii firmy @Igor i może być tak jak tutaj na kartę, ale oczywiście zgadzam się z Tobą, że firma powinna o wszystkim pracownika poinformować - tak żeby nie było nieporozumień, jak w tej sytuacji. Co do premii to czy są osoby, które ją wyrabiają i nie narzekają? Pytam bo ile pracowników, tyle zapewne opinii na ten temat.

Pp
@Edyta

FIRMA NAJGORSZA Z JAKĄ KIEDYKOLWIEK MIAŁAM STYCZNOŚĆ! !!!!!!!!! GORZEJ NIŻ DNO I WODOROSTY! !!!!!

Edyta

@igor Jai Kudo, ma prawo do kontrolowania przejazdów autem firmowym jeśli był taki zapis w umowie, która zapewne jest podpisywana na początku współpracy. Czy tak było w tym wypadku? Wspominałeś o dwóch transzach wypłat, czy z tej drugiej czyli z premii byłeś zadowolony?

NIE POLECAM, DZIWNE RZECZY SIĘ TAM DZIEJĄ

Artek

Jak kazda firma z Poznania przycina jak sie da na pracownikach. Towar niskiej jakosci. Praca od rana do wieczora. Szkoda tracic czasu, szkolenie trwa miesiac i w zasadzie nic nie daje.

Adamusee

Długo pracowałeś u nich jako przedstawiciel ?

Witam serdecznie czy ktoś ma aktualne informacje na temat pracy PH ? ? Glownie chodzi mi o warunki pracy. Bardzo proszę o informacje zwrotna.

mirunka

kied wydajesz się mieć dużą wiedzę w zakresie tego tematu, napisz więc przyjacielu może w jakiej konkretnie wysokości mam się spodziewać tych wspomnianych premii

Dariusz Bielecki

Moja opinia o jakości soczewek firmy Jai Kudo jest bardzo negatywna i wszystkim potencjalnym klientom proponuje mocno się zastanowić nad wyborem . Soczewki już po niespełna dwóch latach stały się mleczne ,zaczęły schodzić powłoki na dużych powierzchniach szkła , a reklamacja po upływie 2 lat nie do przyjęcia przez Jai Kudo i bez orzeczenia o przyczynach takiego uszkodzenia. Oznacza to ,że producent może ukrywać wady swojego produktu- technologi kosztem klienta , a za taki gest to ja serdecznie dziękuje mówiąc NIE -nigdy więcej soczewek z Jai Kudo Noszę okulary od 35 lat i takiej kiepskiej jakości nigdy nie miałem Dariusz Bielecki tel 509790615

Jeśli ktoś ceni sobie mila atmosferę pracy i zgrany, młody zespól to myślę, ze JK jest jak najbardziej odpowiednim miejscem pracy. Plusem jest ciągły rozwój firmy, nowe stanowiska pracy, pieniążki na czas :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jai Kudo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jai Kudo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jai Kudo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jai Kudo Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Chodzieska 15
    60-418 Poznań

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.