Opinie o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jai Kudo Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jai Kudo Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. w Poznań

zYGA

Ostrzegam wszystkich przed szkłami tej firmy szajs i wyrzucony pieniadz Dwa dni i po szklach

Czy Jai Kudo Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

JKHR

Czy pytasz w kontekście pracy u Nas ? :)

Chomik

Ta. Nienormowane.

Beata

A jak wyglada praca z socjalem w tej firmie ? Oferują coś swoim pracownikom?

@Beata

prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, multisport, okulary :)

Babcia
@Beata

Żadnego socjalu nie ma. Tylko zadupianie od rana do nocy jako kurier jai kudo i konto do prania pieniędzy.

ciekawy88

Cześć. Mam pytanie dotyczące wynagrodzenia jeśli chodzi o pracę na szlifierni? Zastanawiam się nad zmianą firmy. Pozdrawiam

@ciekawy88

Wynagrodzenie na szlifierni składa się z podstawy i premii. Premia uzależniona jest od wypracowanego targetu. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji :)

ciekawy88
@JKHR

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Jestem ciekawy, poniewaz doszly mnie suchy, ze na szlifierni ludzie zarabiaja po 5tys na reke. Czy to prawda?

@ciekawy88

Niestety, takich informacji nie możemy udzielać w tym miejscu i na tym etapie. Nadal, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. ☺

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
rozżalona

Trochę słabo jak zwalnia się pracownika z dnia na dzień i nie chce mu się wypłacić pienążków za 2 tygodniowy okres wypowiedzenia...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Jai Kudo Polska Sp. z o.o.?

dziad prowincjusz drugi

Ok 12h dziennie :)

Dziad prowincjusz

Zarobki pH-vansellera mocno uzależnione od terenu. Rekrutacje raczej odbywają się na tereny z niewielkimi perspektywami na rozwój. Podstawa - płaca minimalna. Nienormowany czas pracy. Dźwiganie pudeł po 25 kg. Grzebanie w nich przy -10c i + 30c po kilka razy u jednego optyka bo przynosisz soczewki z auta a te- cóż za odkrycie- nie trzymają mocy, maja inny odcień antyrefleksu etc. Wiec latasz pomiędzy bagażnikiem a klientem z nadzieja ze tym razem sie uda. W weekend uzupełniasz stany magazynowe, układasz te szkiełka w pudełeczkach by moc w miarę spokojnie pracować w następnym tygodniu. Jeździsz z gotówka co samo w sobie jest ryzykowne. Płacisz haracz firmie by moc przejechać prywatnie kilka kilometrów. Pomoc od Kierowników pozostawia wiele do życzenia bo ci maja swoją bazę klientow i na tym się skupiają. Podział pracowników na swoich- poznańskich i resztę dziadostwa z prowincji. Ciagłe nieścisłości w premiach i walka na noże o każde 100 zł należne jak psu buda. Urągające godnosci człowieka proszenie się o wypracowana premie. A spóźnij się z wplata kasy jeden dzień to łysy z windykacji już zaciera spocone raczki bo może znów kogoś pokarać. Nie nazwałbym tego praca przedstawiciela a raczej kuriera-ulotkarza. Jest mnóstwo fajnych opcji na prace handlowca i tylko desperat dłużej tam pociągnie.

dziad prowincjusz drugi
@Dziad prowincjusz

Cieszę się, że ktoś ma takie samo zdanie. Tym bardziej do szkieł, których reklamacje są cały czas.

małykrasnal

Układy i układziki tak jak ktoś pisał. Jeśli ktoś szuka pracy jako vs to nie polecam. Krs zamiast pomagać odbierają klientów, kiedy rozwiniesz trasę. Mała kasa a obowiązków jak na promie kosmicznym.

Weronika
@małykrasnal

Czym jest vs? Możesz mi to wyjaśnić? Poza tym, chciałam dowiedzieć się, jak oceniacie możliwości zarobkowe w Jai Kudo

Maxi

Szkla bardzo kiepskiej jakosci, nie trzymaja szerokiego pola widzenia w czesci do dali. Reklamacje odrzucane. Uwazajcie jak wybieracie szkla tej firmy Jestem na etapie reklamacji szkiel o dalszych etapach bede informowal

Darek

@Ktoś_lub_ktosia Moim skromnym zdanie każdy powinien zająć się swoimi obowiązkami a nie szukać spisków, polecam pracę.

Nie_ktoś_itd.
@Darek

Ciekawe spostrzeżenie, chociaż zupełnie nie w temacie ????

Sławomir
@Nie_ktoś_itd.

Pracujesz w firmie i mógłbyś przedstawić swój punkt widzenia na zatrudnienie? Interesuje mnie atmosfera w firmie i relacje między współpracownikami. Napisz o tym proszę.

Aplikująca w 2018 r.

Jakiś czas temu aplikowałam na jedno ze stanowisk w Jai Kudo. Nie jest to słynne jak czytam stanowisko pH. Rozmowa z pozoru wyglądała normlanie. Miarka przebrała się w momencie kiedy(usunięte przez administratora) miała zacząć zadawać pytania. Uwaga - wyjęła kartkę z pytaniami i zaczęła je czytać ! Pierwszy raz spotkałam się z taka sytuacją, gdzie osoba rekrutująca przychodzi nieprzygotowana na rozmowę.

przedstawiciel

brał ktoś udział a aktualnej rekrutacji na Katowice i Sosnowiec? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Warto starać się o pracę na tym rejonie?

worker
@przedstawiciel

Ja i zaczynam pracę więc chyba za późno, a co?

@przedstawiciel

Forum dotyczy Jai Kudo Polska w Rokietnicach. Może zechcesz założyć oddzielne wątki dotyczące wspomnianych przez Ciebie oddziałów? Dzięki temu, istnieje prawdopodobieństwo, że szybciej otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania oraz nie będzie to wprowadzało użytkowników obecnych na tym forum w błąd lub ułatwi im to komunikację z innymi. Zachęcam Ciebie do takiego rozwiązania.

@Marta

a ja zachęcam Ciebie do nie udzielania się w dyskusji na tematy o których nie masz pojęcia. Pytanie dotyczyło pracy jako przedstawiciel a nie w oddziale w Katowicach gdzie firma nie ma oddziału. Wystarczy zainteresować się tematem a nie pisać dla zasady. Moderatorzy gowork rozbijają wszystkie rozmowy tymi bezsensownymi, nic nie wnoszącymi komentarzami. Powinni was rozliczać za jakość a nie ilość komentarzy.

PH

Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela w tej firmie? Ile wizyt każdego dnia? Praca w okolicach 8 godzin czy raczej od rana do wieczora? Dużo roboty "po pracy" w domu typu raporty itd?Jaki samochód (wcześniej ktoś pisał że octavia a na zdjęciach z google maps widzę pod firmą fabie i jakiś dostawczak. Czy PH to typowy van seller jeżdzący dostawczakiem typu kangur? Plany realne do wyrobienia czy z kosmosu? Warto kandydować czy szkoda czasu?

@PH

W dobrym momencie zadałeś te pytania, bowiem Jai Kudo Polska właśnie poszukuje kilku osób na stanowisko przedstawicieli handlowych. Mogę Ci powiedzieć, że są w stanie zaoferować między innymi: umowę o pracę, pracę w zespole handlowców, w dynamicznie rozwijającej się i rzetelnej firmie, możliwość rozwoju zawodowego oraz motywacyjny system wynagrodzenia. Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe kwestie, to może użytkownik @ExWorker zechce coś powiedzieć. Co skłoniło Cię do zainteresowania się tą firmą?

kandydat?

Jak pracuje się na stanowisku przedstawiciela handlowego w tej firmie? To praca jako PH czy vanseller? Z tego co czytam to duża rotacja. Czy mógłby się wypowiedzieć jakiś aktualny/były pracownik?

Robert
@kandydat?

Rozważasz zatrudnienie w firmie Jai Kudo Polska? W międzyczasie, zanim ktoś udzieli odpowiedzi na Twoje pytania, chciałbym dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Zastanawia mnie, dlaczego akurat ta firma Cię zainteresowała? Proszę, abyś napisał, jak to wygląda w Twoim przypadku.

kandydat
@Robert

wysłać Ci też CV i list motywacyjny? Czy wy naprawdę nie widzicie że komentarze adminów czy nie wiem jak się te naganiacze do robienia sztucznego ruchu i komentarzy na gowork są beznadziejne i nic nie wnoszące do tematu?

ExWorker
@kandydat?

Wszystko zależy od terenu na który trafisz. Są takie gdzie poprzedni ph popalili kontakty albo konkurencja jest na herbatce u klientów. Praca jako vanseller cały bagażnik zaladowany soczewkami ok 5 kartonów po ok 25kg. Codziennie odbierasz paczkę z firmy kurierskiej i tam też po południu (lub wieczorem) jedziesz żeby odesłać coś do firmy. Rotacja spora bo te słabe tereny po prostu są nierozwojowe. I to że przyjdzie kolejny ph nie oznacza że narobi tam cudów. Auto to obecnie Skoda Octavia w combi na GPS. Możliwość korzystania jest ale odpłatnie ok 300zl + podatek za marne 500km na miesiąc. Troche jest biegania z kasą od klientów bo głąb z windykacji twierdzi że "towar=zapłata". Kasę wpłaca się na swoje konto by następnie przelać na firmowe. Regionalni są tylko dla firmy mają swoje trasy i klientów więc dla ph prawie nie mają czasu. Podsumowując lepiej poszukać gdzie indziej.

kandydat
@ExWorker

Dzięki za konkretną odpowiedź. Dla takich komentarzy warto tu właśnie wchodzić. A jak z zarobkami?

Jacek

Firma lipa, obiecują Octavie ale nie mówią, że trzeba za nią płacić. Soczewki marnej jakości, każdy porządny optyk woli pracować na Hoya, Essilor czy chociażby naszych Polskich JZO lub Szajna. Aktualnie poszukują PH na Trójmiasto, ostrzegam szkoda czasu. Szajna to firma z Gdyni, nie przebijecie się z tą chińszczyzną którą oferuje Jai Kudo. Kierowni regionalny Artur jest fałszywy, dużo obiecuje, a później zostawia na lodzie. W centrali jest/był Robert od spraw finansowych, wszyscy przed nim ostrzegają jak przyjeżdżasz na szkolenie i faktycznie potwierdza się to w praniu. Kawał ch... z niego, kiedyś ktoś mu odpłaci pięknym za nadobne. REASUMUJĄC JEŻELI SZANUJECIE SWÓJ CZAS TO SZUKAJCIE DALEJ. JAI KUDO TO SŁABA FIRMA!

Wuju
@Jacek

Skąd takie informacje kolega ma?

Robert
@Jacek

Czy pracując w firmie Jai Kudo Polska na stanowisku przedstawiciela handlowego nabyłeś umiejętności oraz wiedzę, która może być pomocna w Twojej dalszej karierze zawodowej? Firma zaraz po zatrudnieniu przygotowała Cię odpowiednio do wykonywania swoich obowiązków?

ExWorker
@Jacek

Jacek mogę tylko potwierdzić to co napisałeś. Do tego dochodzi bieganie z kasą od klientów do wpłatomatu a następnie przelewy do firmy. A tylko się spóźnij to Robert "windykator" już wpierdzieli Ci karę. PH którzy tam pracują są jak najbardziej OK. Gorzej jest z regionalnymi, jest ich pięcioro i może o jednym słyszałem dobre słowa. Olga która odpowiada za południe ma wszystko w (usunięte przez administratora) Gdy poprosisz o pomoc powie Ci że przecież to nie jej klienci. Skody na GPS a jak chcesz używać to słono płacisz chyba 300 zł za 500km/Msc. Masakra.

dariusz mickiewicz

soczewki bardzo slabej jakości i bardzo drogie reklamowałem soczewki które porysowały się bardzo szybko ja dbam o okulary i nigdy tak szybko nie nie zniszczyly sie soczewki jak tej firmy nie polecam nikomu tej firmy te soczewki to zwykle dziadostwo a oni to naciągacze

Edyta

@Qwetry, w przyszłości zamierzasz jeszcze aplikować do pracy w firmie Jai Kudo Polska, gdy nadarzy się ku temu okazja? Osoba, która Cię rekrutowała podała przyczynę, dlaczego Twoja kandydatura została rozpatrzona negatywnie? Było, aż tak wielu chętnych na to stanowisko?

Edyta

@Qwetry, na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie Jai Kudo Polska? Możesz napisać, jakie pytania zadawała osoba, która rekrutowała Cię do pracy w tej firmie? Oraz najważniejsze, czy Twoja kandydatura została rozpatrzona pozytywnie? Odpowiedz, proszę, jak to wyglądało do końca.

Qwetry
@Edyta

negatywnie była rozpatrzona, to była praca na magazynie, pytania w sumie różne, ogólnie jak pracowałem, gdzie itp. ale też trochę takich luźnych o tym co lubię i to w sumie było oki bo widać było że rekruterka słucha, bez zbędnego wymyślania albo dziwnych pytań gdzie zastanawiasz się o co chodzi. bardzo szczegółowo opisana praca i jak wygląda i warunki

Qwetry

mhy... byłem ostatnio na rozmowie, wszystko jasne przedstawione, konkretne pytania, rozmowa bez problemu miła, sympatyczna spoko atmosfera, odpowiedz zwrotną dostałem, wiec dla mnie było ok...

Ww

Nie polecam!!!!

Chris1986
@Ww

Wymownie... Nie polecasz bo?

Zostaw merytoryczną opinię o Jai Kudo Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jai Kudo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jai Kudo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jai Kudo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jai Kudo Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Chodzieska 15
    60-418 Poznań

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.