Opinie o Grupa Kopernik Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Kopernik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Kopernik Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kopernik Sp. z o.o. w Kraków

praca

Ja zaczynam w przyszlym tyg... Po rozmowach wyglada, ze będzie ok. Na rozmowie wymagajacy ale zaproponowali takie warunki jak chcialem.

mia

Pracowałam w tej firmie i byłam bardzo zadowolona z możliwości rozwoju i tego, że jest to firma, w której wiesz, że masz wpływ na jej działanie i rozwój. Oczywiście, że właściciele zwracają uwagę na koszty i często wymagają od pracowników tego czego sami nie potrafią zrobić ale po to właśnie zatrudnia się specjalistów. Jestem przekonana, że za kilka lat będzie to duża i znacząca firma, bo właściciele widzą jak zarządzać zasobami, które posiadają. Jeśli chodzi o umowę, to wszystko zostało jasno przedstawione na rozmowie. Najbardziej zadowolona byłam z tego, że mogę się wykazać, że dbają o pracowników i przedstawiają ścieżkę możliwości i rozwoju. Ja jednak dostałam możliwość pracy w dziedzinie, która bardziej mnie interesuje ale przez te kilka miesięcy wiele się nauczyłam.

Ga

Ale straszycie.Pracował tam ktoś jako pracownik zdalny na pół etatu? Oferta skierowana dla niepełnosprawnych . Podobno mają dużo chętnych.

adam

Wysłałem do nich CV. Smieszny jest formularz, który dołączają do oferty pracy. Za tak niską pensję, jaką mi zaproponowali nie powinni robić takich cyrków przy rekrutacji, jakieś formularze "opisz siebie w 5 słowach" itp. Żenada do potęgi, (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Kopernik Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
były student

Pracowałem i bardzo sobie chwalę ,nikt mnie nie oszukał nawet na złotówkę ,wypłata zgodnie z umową ,nawet dostawałem premię ale nie za darmo ,trzeba się starać i pracować efektywnie -płacą za EFEKTY PRACY a nie za przyjęcie się do pracy.

Hej, poniekąd sie zgadzam z tym co tutaj jest napisane ale - trzeba pracować aby były pieniądze (wiadomo) ta praca nie jest z cyklu czy sie stoi czy sie leży 1000zł się należy... płacą w terminie... działań nie zgodnych z prawem tam nie widziałem. O golnie praca cieżka ale opłacalna - jak sie chce to się da:) ja musiałem sie z wolnic z powodu wyjazdu - rozszedłem się z nimi w dobrych kontaktach. A biurka z OLX? - hehe lepiej zeby mi płacili niż zeby kupowali nowe meble....

market

Ja tez tam pracowałam. Płacić płacą i na rozmowie są mili i ogolnie w samych superlatywach mowią o firmie ale później po nie całym miesiacu jest piekło. Mozna zuwazyc ze co jakis czas widnieje to ogloszenie na gumtree i na olx. (usunięte przez administratora) Zreszta sama sie przekonasz.. Ale mimo tego zycze ci powodzenia.

domi

hej, mogłabyś mi napisać coś więcej na maila? bo bylam wczoraj tam na rozmowie, dzisisaj dzwonili i umówilam się na podpisanie umowy, ale po tym co napisałas sama już nie wiem... :( napisz prosze co więcej, mozesz na maila - peciak.dominika@gmail.com jak z zapłatą? czy naprawde nie da się z nimi dogadać?

ada

a możesz coś więcej napisać? Orientujesz się może jak wygląda praca w dziale marketingu i pr? Zastanawiam się, czy warto aplikować...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kopernik Sp. z o.o. - Kraków

Grupa Kopernik Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Miodowa 14 lok. 7
    31-055 Kraków
  • NIP: 6762481515 KRS: 0000531912

Grupa Kopernik Sp. z o.o.